Kde predať kočík?

andreaka11
21. feb 2011

mamicky, existuje secondhand obchod, kde by som mohla predat svoj kocik, autosedacku atd... za dobru cenu?

benne
21. feb 2011

skús ho dať na bazár tu.. a daj podmienku osobný odber... inak je to asi v závislosti na mieste kde žiješ... či tam máte alebo nemáte bazár 😉 ... málo info si dala

ikke
21. feb 2011

@andreaka11 na marktplaats.nl 😀
ale zas je pravda, ze na slovensku mozno predas za viac... 🤐

bosoriak
21. feb 2011

Najlepsie asi cez internetove bazary, tu na MK, babybazar, mimibazar, deti.bazos.sk a pod. Kamennu predajnu som este nevidela, ze by vykupovali kociky. Mozno nejake predajne s novymi kocikmi.

lucustek
21. feb 2011

urcite ak mas krajsi kočik zo zahraničia tak ho na svk predas za lepsiu cenu ...ja tiez ked so porovnam kociky v anglicku kde som zila a kociky ttu tak je to dost velky rozdiel v cene. len zas problme bude s tym ako ho dorucit ak si ho niekto kupi iba ak by si sa dohodla ze ti poslu peniaze na ucet a ty im kurierskou sluzbou posles kocik domov. alebo si skus najst stranku s inzeraatmi v holandsku urcite tam nieco take existuje tak ako napr v uk je gumtree.co.uk

ja by som tiez potrebovala predat 2kočiky v košiciach ...uz som sa bola pytat aj v bazaroch ale tam beru len tak ze mi peniaze da az ked ho preda a v zalozni beru len s papiermi a blockom ...tak tiez som bezradna...

andika10
21. feb 2011

v obchode pre naše deti predávajú aj použité

andreaka11
autor
21. feb 2011

ja nechcem, aby cudzi ludia chodili k nam.. preto by som ho najradsej niekam odniesla.

benne
21. feb 2011

@andreaka11 tak len nájsť bazár v okolí tvojho bydliska 😉 určite nejaký bude ... len nezarobíš toľko čo by si tvojim vlastným predajom 😅

katy1979
21. feb 2011

odnes do bazaru, len tam je nizsia sanca ze ho predas

andreaka11
autor
21. feb 2011

a to neexistuje ziadny obchod, ako autobazare, ze prinesiem napr. autosedacku 0-13 kg a odnesiem si 9-15?

o_o
Odpoveď bola odstránená
Zobraz