Kde sa dá študovať alternatívna medicína?

bridgetjonesova
18. okt 2013

Ahojte absolvovali ste niektora studium alternativnej mediciny? Mate nejake tipy kde sa da studovat alebo dalsie info? Dakujem za kazdu odpoved.

bbarboraa
18. okt 2013

Moja spoluziacka po studiu mediciny odisla do ciny na studium alternativnej... tak vela zdaru 🙂

bridgetjonesova
autor
18. okt 2013

@bbarboraa tak dik za info 😉

blanocka
18. okt 2013

@bridgetjonesova to zalezi od toho, co konkretne chces studovat. Cinsku, homeopatiu atd je ich strasne vela. Skus si dat do googla napr. Studium cinskej mediciny alebo to co konkretne chces a uvidis 😉

blanocka
18. okt 2013

Ja som konkretne v septembri zacala v ba s homeopatiou...

bridgetjonesova
autor
18. okt 2013

@blanocka ahoj a kde studujes? Napis viac budem rada. Mozes aj do IP. Dakujem

sintra
21. okt 2013

Zavisi od toho, co konkretne mas zaujem studovat. Alternativna medicina je strasne siroky pojem, do ktoreho sa zmesti vsetko. Co sa tyka nejakeho serioznejsieho studia, mozes si vybrat napriklad homeopatiu, tradicnu cinsku medicinu...najvacsie moznosti na studium su u nas v BA.
Len mala rada - velmi dobre zvaz, do akeho studia sa pustis, lebo v tejto oblasti operuje nesmierne vela podvodnikov, ktori o sebe prehlasuju, ze poznaju odpoved na vsetko a riesenie kazdeho problemu, ponukaju studium a rozne kurzy, vytiahnu z ludi nemale peniaze, ale realny efekt je minimalny.

blanocka
21. okt 2013

@bridgetjonesova je to 4 rocne studium, cca 1 vikend mesacne a zatial som spokojna 🙂 tu je ich stranka ak chces viac info www.klasicka-homeopatia.com u nas je viac skol ale tato mi prisla taka najserioznejsia, hlavne ked sa tomu chces venovat aj profesionalne. Neviem co konkretne by ta este zaujimalo, tak sa pytaj 😉