Kedy? Pozitívny

leyla9
4. jún 2020

Ahoj maminy kedy po uhnezdeni vajicka ukáže test pozitívny? Mam niake príznaky ale prsia ma bolia len ked ich na niektorých miestach stlačím neviem ci pri každom tehotenstve ma kazda citlivé prsia? 🙈ĎAKUJEM

veronikaszabova
4. jún 2020

@leyla9 test si urob, az ked ti bude meskat menstruacia.
Zbytocne budes nahanat duchov.

leyla9
autor
4. jún 2020

@veronikaszabova dakujem to mam v plane len som chcela skúsenosť ze po koľkých dňoch môže test ukázať pozitívny výsledok ak sa vajíčko uhniezdeni😊🙈

leyla9
autor
4. jún 2020

@veronikaszabova Veronika je možné ze pocas tehu prsia nie su citlivé na dotik?

veronikaszabova
4. jún 2020

@leyla9 mozne je vsetko.
Mna boleli prsia pri oboch tehotenstvach uz par dni pred menzesom.

leyla9
autor
4. jún 2020

@veronikaszabova v septembri som mala spontánny potrat 8tt od vtedy ma prsia nebolia ani pri čakajúcej MS predtým pred MS boleli🙈

emuska72
4. jún 2020

@leyla9 a smiem sa spýtať, koľko ste po ovulacii?

leyla9
autor
4. jún 2020

@emuska72 9dni

emuska72
4. jún 2020

@leyla9 a kedy Vás začali cca bolieť prsia alebo iné príznaky? Koľko dní po ovulacii? Pýtam sa, lebo ja riešim to, že som ešte len 4 dni potom a mňa bolia prsia.. A neviem, čo si o tom myslieť že tak skoro ma začali bolieť 🤦🏼‍♀️

s_a
4. jún 2020

mňa niekedy pri pms prsia boleli a niekedy vôbec.. teraz som v 17tt a nebolia ma zatiaľ vôbec.. netreba sa príliš sledovať a nahovárať si každý príznak, aby ste neboli sklamaná, ale čakať či príde ms a keď nie, tak spraviť test

leyla9
autor
4. jún 2020

@emuska72 práveže mna nebolia ani tak len ked ich silnejšie stlačím niaku bolesť cítim inak žiadnu🙄🙈

leyla9
autor
4. jún 2020

Su tu take ženy ktoré boli na začiatku tehu a prsia ich neboleli?

83lenka83
4. jún 2020

@leyla9 mňa neboleli vobec, začali až okolo 8tt.

cammille
4. jún 2020

@leyla9 ja som bola tehotna 6x a prsia ma neboleli nikdy😊 ..a test mi pri vsetkych vysiel pozitivny uz 8-9dpo 😊

catherine1989
4. jún 2020

@leyla9 ahoj, mňa prsia neboleli vôbec počas celého tehotenstva, tento príznak má úplne obišiel... Sú citlivejšie, keď mám ovuláciu, ale určite by som sa na ne nespoliehala ako na nejaký dôkaz tehotenstva

leyla9
autor
4. jún 2020

Ďakujem 😇 baby počkáme ci pride mrcha a potom testujem 🙏✊

leyla9
autor
4. jún 2020

@catherine1989 sem tam ma pichne na lavej strane a mam taky zvlasny pocit v podbrušku 🙏neviem ci si to vsimulujem treba len počkať a ešte som mala strašne málo krvy na intinke v pondelok tak asi slaba kvapka ale nedalo sa to nevšimnúť

leyla9
autor
4. jún 2020

A nedávno ma dole vrbelo a pálilo ale nic strasne ale predca bolo mala som doma ešte žlté guľôčky od gynekologa tak sombsi na tri dni cez noc dávala ale predty samozrejme som volala sestrička ze ak sa snazime a bola by som ci ich môžem užiť povedľa ze áno ked na 3den l sem tam to zomna ešte išlo von ta tabletka tak vnej som zaznamenala trosku Krvi neverím ci to bolo tym ze ma dole svrbelo a pálilo alebo z uhnezdenia mam aj foto ak by niektorá bola taka a neporadila by mi ci to je krv do správy 🙈🙈🙈

andreal1
4. jún 2020

Prsia ma neboleli pocas celeho tehotenstva. Jedine ma svrbeli a aj to az takmer na konci. Kazde tehotenstvo je ine. Ja som nemala ziadne priznaky okrem meskania menstruacia potom sa pridruzilo pichanie v bokoch.
Test si rob aspon az v den menstruacie. Ja som si robila 4 dni pred a bol cisty negativny.. Robila som si den po meskani a ciarka tam uz bola. Ale velmi slaba takmer neviditelna. Cize ak nechces zbytocne nahanat ciarky a kupovat testy do bezvedomia tak si pockaj 🙃

leyla9
autor
4. jún 2020

@andreal1 dik zabradu 😊 ak by sa ti neprotivilo nemôžem ti poslať foto do správy ze by si mi poradila 🙈