Kedy sa v Poľsku predávajú vianočné stročeky?

verca2687
7. okt 2012

Otázočka. Kto vie, kedy sa v Poľsku začínajú predávať vianočné stromčeky? Bol tam niekto osobne na nákup, cenovo sa oplatí vycestovať? Ďakujem...

cerez
8. okt 2012

My sme kupovali tri roky dozadu, jedličku 1,70 krásne košatú, nepĺzne aj zo stojanom a stála 17 eur. Boli sme v novembri v Targu. Predávali aj ozdoby, svetlá. Pri svetlách treba byť opatrný, boli aj lacné aj drahšie.

natty07
8. okt 2012

V novembri urcite uz budu mat viacnocny tovar, ten sa tam oplati, hlavne stromceky aj ozdoby. Svetla sme tam kupili - led, pekne, aj cena dobra, len skoda, ze ked sme prisli domov tak nefungovali 😒

3kolka
8. okt 2012

my sme tam kúpili aj stromček aj svetlá...všetko funguje jak má čo sme tam kupovali....len treba všetko vyskúšať....svetlá sme aj 3krát vypli a zapli že či ozaj fungujú.Boli sme tam začiatkom novembra minulý rok

verca2687
autor
8. okt 2012

Ďakujem, ja by som tam chcela ísť teraz 20. októbra, tak sa trošku bojím, aby to tam už mali.

cerez
8. okt 2012

Možno už budú mať aj ku koncu októbra. Len nechoď začiatkom novembra, sú dušičky. Je to veriaci národ a cez sviatky trhy nie sú.

verca2687
autor
8. okt 2012

Ďakuejm cerez, to som ani nevedela, že sú taký veriaci 😅

zusonka
8. okt 2012

ahojte, ja som bola v Jablonke pred 2 týždňami a vianočné stromčeky už boli na predaj.

verca2687
autor
9. okt 2012

Jéééj, ďakujem zusonka moja, to mi odľahlo, nepreženiem sa 😀

katesocka
11. okt 2012

@verca2687 Včera v správach ukazovali, že v Poľsku na trhoch sa dá nakúpiť na Dušičky ale už aj na Vianoce, tak predpokladám, že majú už aj teraz.

michaela597
9. nov 2012

caute vie mi niekto povedat ci v polsku predavaju aj biele vianocne stromceky a aka je ich cena.dakujem

mirkapo
5. dec 2012

ak ste boli v Poľsku, kolko tak vysiel umely stromček cca 220cm? u nas na trhoch predavaju za 46E a neviem, ci je to vela.. alebo je to ok... tento stromcek je krasny huňaty 🙂 a na konci vetvičiek ma svetlo zelene zakončenie...dakujem

zana0077
7. dec 2012

@mirkapo my ho mame za 28eur. z povodnych 35eur, ale u dotycneho sme kupovali aj mensi uz ozdobeny stromcek, takze asi dal mozstevnu zlavu....:oD krasny hunaty, husty, konce "osnezene", ale jedlicka to nie je.

mirkapo
7. dec 2012

@zana0077 dakujem, nakoniec sme vcera isli do merkury a tam sme nasli za 25E, sice 160cm ale cim bol vyssi tym bol objem vacsi a nam do 2izbove bytu by zaberal vela miesta.. ale dakujem

jarol
1. nov 2015

Skúste pozrieť stránku http://umele-stromy.sk/ majú tam pekné vianočné stromčeky.

rebeka1999
28. okt 2016

Pekné sú, ale aj ceny. Ja by som chcela stromček pekný typický stromčekový tvar naspodu široký a to tu nikde nemajú. Majú niečo také v polsku?