Koľko detí ste plánovali, keď ste ako malí snívali o živote?

pep1no
22. júl 2016

Koľko detí ste plánovali keď ste ako malí snívali o živote? 😉

stardust
22. júl 2016

planovala som nemat ziadne deti.

pep1no
autor
22. júl 2016

A teraz máš 3 a 4 na ceste? 😉

misel0806
22. júl 2016

2 zatial je len jedno,no je to moj najkrajsi dar v zivote😉

janickacrazy
23. júl 2016

ja som chcela mať 2 deti a to dievčatá, no mám 3 chlapcov, takže akosi plány nevyšli 😀

laurika25
23. júl 2016

chcela som 3 deti,mam 2 a som stastna,ze ich mam-🙂

stvura
23. júl 2016

no nechcela som ziadne dieta - som pripad karieristky a teraz mam deti tri...kariera co bola sa uz davno stratila a zijem normalnym zivotom...sen a realita sa menia, lebo sa menime a mame ine preferencie

mothernature
23. júl 2016

Bola som antidetsky typ, ked som videla tych malych pokrutenych "mimozemstanov" v kocikoch nic mi to nehovorilo.
Teraz mam 2 a som stastna 🙂

tenerifka
23. júl 2016

Chcela som dievcatko-jedinacika,a mam tri

siska53
23. júl 2016

@pep1no ako dieta som chcela mat 3-5deti.
Neskor 2,ak by sa podarilo nechtiac alebo velmi chcel partner, tak tri.
Mame 2.

glorikarebeka
23. júl 2016

ked som bola mlada tak som mala frajera a ich bolo 7 surodencov,strasne sa mi to pacilo,tak snivala som o 7detoch,aj mena som uz mala vybrate 😀 ,ale realita je uplne ina 🙂 ,mam dve a ak sa este podari tak by sme chceli este jedno a to bude koniec

bobulazelena
23. júl 2016

Ja som planovala tak klasicky jedno alebo dve...az na to ze som planovala uz v tomto veku byt mamou, avsak nie vzdy vsetko si clovek moze naplanovat ( resp. naplanovat moze ale nie vzdy to vyjde ) ...a tak bohuzial doteraz s manzelom babatko nemame, ale verim ( dufam) ze coskoro sa dockame

mateson
23. júl 2016

normálne ma zarazila táto otázka. Ja si totiž vobec nepamatám, že by som plánovala nejaké deti 😨 Mám dve.

14nunu10
24. júl 2016

Vždy som chcela 4 deti najlepšie 2 chlapcov a 2 baby ..namiesto toho mám troch chlapcov,jednu babu a plánované piate babenko na ceste ..a som spokojnaaaaa 😘

glorikarebeka
24. júl 2016

@14nunu10 jeeeej,5deti, tak to gratulujem veeelka rodinka budete aaky vek maju deticky?

14nunu10
24. júl 2016

@glorikarebeka 13;11;9;5a pol ...

adeli79
25. júl 2016

chcela som 4 a máme 3. 🙂

14nunu10
25. júl 2016

@adeli79 jooj to dobehnete 😁

stvura
25. júl 2016

@mateson neplanovala si? Moja 5r dcera uz planuje...bude mat jedno a dievcatko, lebo chlapci su "narocny" ako zhodnotila ( ma dvoch brachov) 😒 😉

eriksonka1234
25. júl 2016

ja som chcela 3 a manžel, keď som ho spoznala tak chcel jedno- dievčatko. Máme dve- prvý chlapec, druhá baba a teraz čuduj sa svete- môj muž by strašne rád tretie ( opäť by chcel dievča). Mne by už aj stačilo 😵 , aj keď niekedy rozmýšľam, či tam hore na nás ešte niekto,, nečaká"

janickacrazy
27. júl 2016

@stvura To je ešte dobré, moj 5ročný plánuje, že bude mať dvoje dvojičky, 2 dievčatá a 2 chlapcov. Akože neviem kde to zobral, ale ak sa mu to splní, tak budem mať čo robiť na dochodku. 😀

libawet
27. júl 2016

...otázka je asi zle položená....určite nikto v detstve nesníval o deťoch a koľko ich raz bude mať 🙂. ...deti a ich počet som neplánovala, ani sama a ani s manželom. Proste sme sa vzali ( ja som mala 20 a on 21, v novembri t. roku budeme spolu 24 rokov a máme 21 ročného syna ), nič sme nemali, no žili sme spolu ( a žijeme ) veľmi dobre a šťastne, aj keď boli aj ťažké obdobia, no tie nás paradoxne posilnili a utvrdili v tom, že patríme k sebe, aj keď to tak vôbec nevyzeralo. Rozvod nás ani jedného nikdy nenapadol ( asi výchova a vzor z manželstiev našich rodičov ). S myšlienkou dieťaťa som prišla ja a môj muž len povedal " dobre " a bolo. Chceli sme dve deti, no pri synovi bol problém s krvou ( ja mám 0 pozitív a manžel A1 pozitív ), syn sa narodil po bezproblémovom tehotenstve a pôrode ako podľa učebnice a mal zvýšený bilirubín, ktorý mu merali, hodnoty mu veľmi vystúpili a museli mu meniť krv, lebo inak by mu začali odumierať mozg. bunky ( syn má krv po otcovi ) na moju skupinu. Všetko prebehlo veľmi dobre ( za čo ďakujem pohotovej pani lekárke v r. 1995 na pôrodníckom oddelení nemocnice v Trnave ), no vtedajší primár na pôrodníckom v TT mi povedal, že ak by sme chceli ďalšie dieťa, čo vôbec nevylučuje, no ďalšie dieťa bude mať to isté tak na 90%...zľakla som sa, že teraz bolo všetko v poriadku a všetko prebehlo bez problémov, nuž už to nebudem pokúšať a ďalšie dieťa sme nemali, čo s odstupom času vôbec nebanujem. Syn je v poriadku, asi mu tých mozg. buniek zopár zostalo 🙂, je druhák na VUT/ FIT Brno.

siska53
27. júl 2016

@libawet otazka nie je zle polozena.. Ja som chcela mat 3-5deti..
A predstav si,ze moje deti toez vedia kolko ich chcu mat (maju 4 a 6rokov), mala chce mat 5 a u maly 3 deti. Dokonca vedia aj mena tych deti.🙂) podla toho viem ich pocet.

zanta3
27. júl 2016

od malicka som vedela kolko deticiek chcem mat a dufam ze ich raz tolko aj budem mat. Chcela by som ich mat 4. Ano viem ze je to na dnesnu dobu dost ale ja som bola vzdy zvyknuta na vela ludi a vela deti a tak chcem aby aj moje deti mali vela surodencov

eriksonka1234
27. júl 2016

@siska53 aj moja malá v tom má jasno, chce Tobiasa a Sofiu 🙂 (inak ona mala byť Sofia, tak zrejme ju to nejako ovplyvnilo 🙂 )

zlatkapaps
27. júl 2016

myslim ze maloktorej z nas sa splnilo to co si ako vysnivala v nizsom veku. Ja som vzdy snivala o velkej rodine. O plnom dome deti, avsak nie vzdy ide vsetko tak akoby sme si predstavovali. Clovek mieni..pan Boh meni.. ale som vdacna aj za to co mam 🙂 a hlavne za prirastok ktory je na ceste

libawet
2. aug 2016

@siska53 zvláštne...mňa v detstve bavilo skákať gumu ( ak vôbec viete, čo to je. 🙂, moja generácia vie...), liezť po stromoch, stavať si bunkre....naozaj zvláštna doba, keď malé dievčatká zaujíma, koľko raz budú mať detí....

siska53
2. aug 2016

@libawet ale aj mna! Dokonca do 5rokov som sa viac hravala s autami a bola skor taky chalan.. Ked som mala 4,5r.,tak sa mi narodila sestra a tam.to nejak zacalo. Aj nasich sme otravovali,ze chceme este braceka..
Ja som sa viac hravala s mensimi detmi (aj ked som.mala.i rovesnicky kamosky), hravala som vybijanu,nahanacku,schovku,aj tu gumu,dokocna s naj kamoskou sme zorganizovali sutaz v skakani gumy aj s diplomami a cenami. A v 12som.uz aj po chlapcoch jemne pokukovala. Ale aj tak som vedela,ze chcem mat 3-5deti a muz horara (v 12som.mala taku predstavu).
Strasne rada som.kocikovala deti... A moj syn je po mne v tom kocikovani asi,lebo o 2roky mladsiu sestru strasne rad kocikoval. A nedbal by mat este surodenca a nema problem sa hrat s nou a pozicat si jej babikovsky kocik. On ho sice aj rad chlapsky posklada a hodi do "kufra" auta a akoze dakam ideme. Neviem,prosto aj on mi povedal,ze bude mat deti - 2chalanov, niekedy k tomu prida aj 1dievca a mala je ovplyvnena kamosmi a kamoskami v skolke,takze ta mi hned vymenuje 5mien,ze tak sa budu volat jej deti. Nepripada mi to cudne,ved to nie je denna debata.. Je to len predstava,ktora neovplyvnuje to,ze sa hravaju milion hier inych ako som sa aj ja hravala.. Maly si Ahra pokojne futbal,tenis,ci bicykluje,plava,hraju sa na policajtov a zlodejov,lozi po stromoch..to sme robili aj my..(mozno mimo futbalu..)

siska53
2. aug 2016

@libawet a ja mam vyse 40,nie 25.🙂)