Koľko eur potrebujem na prerábku bytu?

zaba87
26. dec 2015

Tento rok dostanem byt. Som sama so synom. Chcela by som vediet,ze kolko priblizne potrebujem eur na prerabku 2izboveho bytu. Byt je v povodnom stave,menili sa jedine okna a min. rok sa prerabala voda. Elektrika je stara. V obyvacke a spalni je stara klasicka drevena podlaha,tu by som chcela zbrusit a nalakovat. Jednu priecku chcem trochu zburat. Z komory urobit satnik. Nove stierky a dvere. Do kupelni a wc kachlicky. Novu linku,spotrebice a nabytok okrem obyvacky. Myslite ze 20 000 by mohlo stacit? Dakujem za akekolvek rady. Bratranec by mi pomohol s elektrikou.

belllinka
26. dec 2015

Prepac, ale to je taka otazka.... Ako my mame vediet, ci ti bude stacit linka za 2000 alebo chces drahsiu? A tak isto ostatne veci.

zaba87
autor
26. dec 2015

Chcem len nazory ludi,ktori prerabaju teraz alebo nedavno prerabali. Ze priblizne kolko co stoji lebo nemam ponatia. Uz pozeram na nete aj ale ma zaujimaju rady a hlavne skusenosti. Asi tak

belllinka
26. dec 2015

@zaba87 ak sa chces pohybovat v tej lacnejsej kategorii, tak by ti to mohlo stacit

zaba87
autor
26. dec 2015

Dakujem. Toto mi stacilo

bonaqa2013
26. dec 2015

ale isto stačí.... Sú iné fóra na tieto témy. Pozri efilip.sk alebo O stavbe .sk
My sme postavili nový dom za 60 tisíc e. kompakt 43 Prodom.... Veľa závisí či si to dáš robiť firme, alebo niekto z rodiny za lacnejší peniaz.... My sme robili všetko sami....

gurmanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zaba87
autor
27. dec 2015

@gurmanka a kde si prosim ta pozerala tie prerabky. Dakujem

hradnapani
27. dec 2015

@zaba87 z toho co sledujem prerabky v casopisoch alebo tv, kde su uvedene rozpocty, tak by vam to malo stacit. ale samozrejme, vsetko zavisi od materialov.

gurmanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamabe
27. dec 2015

My sme za cca 10 tis. prerobili 3izbák... Nové stierky (boli len tapety), plávačky, dlažbu, nanovo vymurované jadro, elektrina, kuchynská linka so spotrebičmi, v 2 miestnostiach vstavané skrine... Ale veľa sme si robili sami, muž, ja.. Po známosti niektoré práce lacnejšie a tak. Takže tvoj prípad - jasné, dá sa 🙂

zaba87
autor
27. dec 2015

Dakujem.