Kondičné jazdy v Bratislave

kajkape
25. feb 2012

Neviete mi prosim odporucit niekoho na kondicne jazdy? Moze byt aj sukr.osoba, ale overena alebo aj autoskola. Ako sa pohybuju ceny. Ake mate skusenosti? Dakujem.

sisaha
25. feb 2012

@kajkape ja som si robila asi pred 6 rokmi, boli iba tri a zaplatila som za to cca 2000 Sk. Ale ak mam byt uprimna, boli to vyhodene peniaze. Ak mas moznost, tak skus jazdit radsej cez vikend vo vecernych, alebo rannych hodinach, ked je malo aut. A prvu jazdu, resp. zaklady, rozbiehanie, brzdenie, parkovanie skus na nejakom parkovisku s muzom, kamoskou, ale niekym kto na teba hned nenakrici 🙂

kajkape
autor
25. feb 2012

@sisaha to je ten problem. Ja si potrebujem overit nejake trasy a bojim sa, ze ked pojdem sama, ze ostanem niekde visiet. Muz nema tolko casu a asi ani take zlate nervy 🙂. No a parkovanie....to je spanielska dedina 😀 😀 😀

stardust
25. feb 2012

@kajkape a parkovat treba pri najlacnejsich autach, aby si sa vela nenaplatila 😉

kajkape
autor
26. feb 2012

@alami dakujem pekne, dobre sa to cita 🙂 ani ceny nie su az take hrozne. Uz len najst strazenie k detom a pustim sa do toho 😉. Este raz vdaka.

sisaha
26. feb 2012

@kajkape a nemas kamosku, ktora jazdi a absolvovala by to s tebou? Pre mna boli tie tri hodiny strasne malo co som absolvovala s instruktorom, takze ja som potom zvolila ten sposob ako som pisala. 😉. A parkovať som sa naucila na prazdnom parkovisku..

zulusa
27. feb 2012

@kajkape Ahoj, ja som prave v uplne rovnakej situacii, mam maleho syna, potrebujem zacat jazdit a hoci mam vodicak uz dlho nikdy som nejazdila a velmi mi to nejde. Tie ceny kondicnych jazd su vo vsetkych autoskolach v BA okolo 20€ na hodinu, ale mam pocit, ze na to aby clovek ziskal istotu mu par jazd nepomoze...

kajkape
autor
27. feb 2012

@zulusa najhorsia je psychika, lebo akonahle na mna niekto zatrubi alebo mi to skape na krizovatke na zelenej, som v koncoch. Naposledy mi to kapalo na kazdej jednej semaforovej v dubravke. 45 minut jazdy s muzom a vzadu dve deti 😀 😀 😀. Po prichode domov som zjedla celu cokoladu a ked klesol adrenalin, dostala som migrenu 🙂 🙂 🙂. Musime byt odvazne.... Si hovorim, ze ked som dokazala porodit deti, soferovanie by mala byt brnkacka...

zulusa
27. feb 2012

@kajkape Ani nehovor, ja som mala neprijemnu skusenost s neurotickym instruktorom v autoskole a teda mam za volantom riadny stres. Nehovoriac o tom, ze moj maly neznasa sediet v autosedacke, takze tam kvili ako o dusu..Hm asi nam neostava nic ine ako trenovat a ziskat rutinu... Uz si sa rozhodla, ci pojdes na nejake kondicne jazdy?

kajkape
autor
27. feb 2012

@zulusa urcite sa na to dam, len teraz mam obe deti chore. Aj keby som sa mala naucit trasu z domu do tesca a spat, tak to jednoducho musim dat. Toto teoretizovanie mi ide najlepsie 🙂. Ale v podstate naucit sa vsetko odznovu kusok po kusku. A ty? Tiez sa na to das, ci? A s manzelom sa ti neda soferovat?

abbelina
27. feb 2012

Ahoj Kajkape, ja som mala kondicne jazdy u p. Kopeckeho, autoskola Lekol. Mozem len doporucit...http://www.azet.sk/firma/575680/robert-kopecky-....

zulusa
27. feb 2012

@kajkape No, keďže onedlho budem odkázaná na presuny autom, musím sa na to dať. Môj drahý pracuje od nevidím do nevidím, čiže s ním môžem jazdiť tak raz do týždňa, keď má čas. A to je príliš málo...

sarasimi
27. feb 2012

Momentalne si robim kondicne tu: http://autoskola-heri.sk/kontakt. a som velmi spokojna.
Konecne mam pocit, ze to pojde a dokazem to🙂

kajkape
autor
28. feb 2012

@zulusa no ja mam v podstate to iste.... sem-tam vyjde cas cez vikend ale aj to malokedy.... ☹

kajkape
autor
28. feb 2012

@sarasimi ahoj, dakujem, skusim im napisat......

kajkape
autor
28. feb 2012

@abbelina dakujem, napisem mu al. zavolam ... potrebujem aj, aby som to mala blizko k domu, lebo babo je na mna este plne odkazane a nechcem dalsiu hodinu stravit cestovanim po BA...

herino
28. feb 2012

sarasimi velmi pekne ti dakujem za pochvalu ja verim ze si velmi spokojna s mojou autoskolou takze dievcata kludne sa ozvite a skusime s tymi jazdami nieco urobit katuska uz by to zvladla aj sama

emogeon
29. feb 2012

baby a co stoja orientacne tie kondicne jazdy?

kajkape
autor
1. mar 2012

@emogeon no ja som nasla od 18 Eur za hodinovu az po 25 Eur za hodinovu.... ako ktora autoskola....

kajkape
autor
1. mar 2012

@herino musim si dako zabezpecit strazenie pre 5m dcerku (lebo syna dam do skolky) a ozvem sa vam :D

kajkape
autor
5. mar 2012

v sobotu prva jazda.... prisla som veru riadne unavena... ked mi klesol adrenalin, pchala som do seba sladke...a toto prekvapko mi prichystal moj manzel za odvahu 🙂 🙂 🙂

lenka_l
20. máj 2015

@kajkape Ahoj, prosim ta, kde si mala tie kondicne jazdy a ako si bola spokojna? Prave riesim to iste, poterbujem jazdit a neviem sa sama odhodlat, tak zvazujem kondicne jazdy....

kajkape
autor
20. máj 2015

@lenka_l Ahoj, no mne velmi pomohli. Dokonca som mala len jednu 🙂 . Pan instruktor mi dodal to potrebne sebavedomie a silu, ze na to mam... ze zacat mensimi pravidelnymi trasami, vstat mozno o hodinu skor ako ostatni a vyskusat si novu trasu bez velkej premavky... postupne, po malych krockoch to slo. A hoci parkovanie nie je dodnes na 100 %..ked mam zaparkovat medzi dve auta, tak este raz radsej obidem cele sidlisko a zparkujem inde 😀 😀 😀 , viem, ze to dam. Drzim palce 🙂. K

helper123
6. jún 2015

Ahojte. Moj manzel dava kondicne jazdy a ak by Vam zatial bolo treba postrazit deticky, ja babysitujem.
A tiez vyucujem anglictinu aj najmensich. Dokonca mozme sa dohodnut aj na babysitting po anglicky, kde by som deti popri tom ucila anglictinu.

vcielkaajmaja
11. jún 2015

@kajkape Ahojki, u koho si mala tie kondicne? Tiez by mi bodlo to sebavedomie a prekonat ten strach...Dakujem za odpoved.

helper123
11. jún 2015

Ahoj vcielkamaja, ak by si nenasla nikoho ineho tak tu je jeden:
http://sluzby.bazos.sk/inzerat/50483267/Kondicn...
Drzim palce, lebo nam zenam len chyba prax, podpora a trpezlivost zo strany muzov (lebo im to ide akosi prirodzene dobre) inac sme rovnako dobre vodicky ako muzi. 😉

kajkape
autor
18. jún 2015

@vcielkaajmaja Ahoj, ospravedlňujem sa za neskorú reakciu. Už vôbec netuším, ako sa volal :( Ale viem, že mi ho tiež tu na MK poradili. Asi je dôležité odhodlať sa a nenechať sa odradiť. Držím palce.

vcielkaajmaja
18. jún 2015

@kajkape Dakujem ;)

zuzinov
20. júl 2015

Ahojte dievcence. Riesim akurat kondicne jazdy a citam a citam Vase prispevky, ze su to vlastne vyhodene peniaze :o( Nesoferovala som viac ako rok a momentalne som nastupila do prace, kde by som mala byt neustale na cestach. Myslela som si, ze to bude brnkacka zacat opat soferovat, ale tolko neohladuplnych soferov, ktori jazdia po BA som teda nevidela !!!! Snazim sa soferovat cca 3 mesiace. Chodim z domu skoro rano. Bojim sa kazdeho semaforu, aby som nemusela zabrzdit a rozbehnut sa, aby mi to neskapalo. Poradte naucinnejsiu radu a pomoc? Ja viem, problem je vo mne, bojim sa aneviem ten strach prekonat. Moze to byt aj tym, ze som zazila havariu ako spolusediaca? Trosku sme sa kotulali dole kopcom v aute. Nam sa chvalabohu nic nestalo, ale auto islo na totalku ... Myslite si, ze ten strach niekedy prekonam?

brscol
9. feb 2016

Poskytujem kondicne jazdy v Poprade a blizkom okoli,som sukromba osoba,zena.Na svojom aute ak chcete aj na vasom.Doba trvania 45min a cena 15eur.