Kozmetika Aveeno pre bábätka - skúsenosti

eva1997
26. nov 2017

Dobrý deň máte niekto skúsenosti s kozmetikou AVEENO pre bábätka . Používam mlieko tejto kozmetiky na odmalovanie tvare ale po použití má troška Páli pokožka aj keď je krém naturálny a pre senzitívnu pokožku ...

evittam
26. nov 2017

@eva1997 To musi byt urcite "naturálny krem" a vhodný pre deti ked teba pali pokožka.
Pre deti staci cista voda a detske mydlo. Raz zacas natriet -napr.stary dobrý Aviril olejček. A nie "patlat" deti od malička tzv.detskou kozmetikou.

evittam
26. nov 2017

*za cas

osky
26. nov 2017

Budem trochu mimo temy,ale spomimas to:
Ja sa odlicujem a aj natieram po kupeli panenskym olivovym,niekedy kokosovym olejom.normalnym co pouzivam v kuchyni.na umyvanie len uplne prirodne mydlo.
A miesto pletovej vody rano odstatu mineralku,vecer kamilkovy alebo repikovy caj.../v pripade, ze som predosly den bola namalovana..inak len cista voda/

Cize podobne by som na to isla pri detoch..

eva1997
autor
26. nov 2017

@osky Dakujem stym kokosovým olejom to skúsim .... deti ešte nemám ale dobre vedieť do budúcnosti 🙂

eva1997
autor
26. nov 2017

@evittam ...deti ešte nemám len som sa chcela spýtať či má niekto stym skúsenosti keďže v Anglicku sa uvádza táto značka za najlepšiu a každý to vychvaluje do nebies ....tak to bude asi pekný marketing ....ale Dakujem za info 🙂

evittam
26. nov 2017

@eva1997 No tak uz uz len skusenost,ze ta pali tvar hovori za vsetko.😉
A zapamataj si-detske veci sa predávajú skoro najlepšie, vela ludi si mysli,ze kde je na niecom napisane "detske" prípadne "vycapena" fotka batolata tak je to super.😉 Pritom je to taka ista chemia ako ostatné-cest vynimkam.

gabona1
28. nov 2017

Ja kupujem kozmetiku pre seba aj pre malého vždy v lekárni. Najradšej v dr.max, lebo sú tam zlaté žienky, ktoré mi vždy dobre poradia a navyše robievajú akcie, tak aj za dobrú cenu.