Kto by mi upravil bundu na nosenie dieťatka v zime v šatke?

danjelca
13. okt 2012

ahojte chcem šatkovať aj v zime. Je tu nejaká mamička čo by mi vedela upraviť bundu na nosenie dieťatka?

zigzag
14. okt 2012

@danjelca kup si kapsu a nic nemusis upravovat, ochranna kapsa MAM a google 😉 my sme vyuzili, dobra vec... ja som mala deluxe verziu

danjelca
autor
22. okt 2012

@zigzag a to naozaj stačí do mrazov?Príde mi istejšie mat ho pod kabátom, či je to spolahlivé? Dáš mi link prosím?

zigzag
22. okt 2012

@danjelca juj urcite ano, my sme sa nosili aj cez zimu, normalne mal overak pod tym, satka a na satku som dala flysovu decku a tu kapsu a az horuco bolo
...najdem link

namarie
30. okt 2012

@zigzag veď to je drahšie ako šatka ☹ neexistuje nejaký j dostupnejší variant??? Či to už tak nezahreje? 😒

zigzag
30. okt 2012

@namarie jedne zeby si si to dala usit, mozno by ta to vyslo lacnejsie, aj ked neviem a ko to bude s kvalitou, lebo tatmto je nepremokave, a flisovane, ja som bola spokojna 😉 drzim palce, aby si nasla vyhovujucu variantu.. a neviem aku mas satku, ale moja satka stala 60e. takze drahsie ako satka to nie je 😉

namarie
30. okt 2012

@zigzag ja mám Babydoo a stála ma 42€, tak drahšie nie, ale ďaleko to nemá 😀 Ďakujem, skúsim hľadať🙂 🙂

zigzag
30. okt 2012

@namarie ja neaku nemecku mam, uz nepametam aka znacka, mam v kociku teraz ako potah, 😀 neviem ci by som teraz za satku tolko dala, ale vyuzili sme ju maximalme, a mozno este vyuzijeme ked pojdeme na vylet niekam, nas mal reflux, inac sa s nim vonku ani nedalo, ja som svoju kapsu tiez uz predala, boli ma chrbat strasne, netrufam si na neake kazdodenne nosenie, 😉 drzim palce 😉