Kto chce darovať veci na detskú onkológiu v Košiciach?

viktoria12
7. jún 2012

ahojte dufam že dobry ludia sa este najdu , ak by ste boli ochotny darovat nejake veci pre detičky na detsku onkologiu budem rada , ja sama darujem dekorečne nalepky s motivom disney a macko pooh aby to tam mali trosku krajsie , z vlastnej skusenosti viem ako je v nemocnici skarede biele steny , a to vybavenie no vieme svoje ak by ste chceli niečo darovat detičkam budem vam povdačna , odniesli by sme to osobne , a nebojte sa urcite to nerobim pre seba ale pre detičky a ak by ste niečo darovali urcite to dastanu dakujem

lussy23
7. jún 2012

aké by to mali byť veci? môžu byť aj nejaké maľované obrázky?

viktoria12
autor
7. jún 2012

@lussy23 ano možu ja zajtra nesiem dekoracne nalepky

viktoria12
autor
7. jún 2012

@lussy23 jedna pani prislubila omalovanky zajtra sa mam po ne zastaviť

lussy23
8. jún 2012

@viktoria12 super.. a dokedy ich mám poslať???lebo ja idem aj 6júla do KE za kamarátkou ,tak by sme s amohli aj osobne stretnúť, zaniesť.

viktoria12
autor
8. jún 2012

@lussy23 jasne možeme aj spolu ja som bola d nes odniest tie nalepky aj omalovanky a boli velmi stastny potešili sa .

nori21
8. jún 2012

@viktoria12 čo môžeme ešte darovať?

lussy23
8. jún 2012

@viktoria12 🙂 super.

viktoria12
autor
9. jún 2012

@nori21 ja co som sa pytala tak potešili by aj knihy len ide o to že maju oslabenu imunitu tak treba tak aj veci nosit , omalovanky , nejake hračky a tak , my sme osobne ešte prislubili mp3 ky .

lussy23
4. júl 2012

ahoj, je tu ešt eniekto? Viktoria12
@viktoria12
@viktoria12 v piatok ideme do KE. a rada by som doniesla nejaké obrázky. Vyhovuje vám stretnutie? Ak nie obrázky Vám pošlem, ale potrebovala by som nejakú adresu

misiak18
29. dec 2014

ahojte,rada by som im darovala hračky,bábiky ak by sa dala aspoň malú radosť pre nich spraviť ale nie som z ke a nemám ako to priniesť mohli by ste mi dať nie jakú adresu.Ďakujem