Kto objednáva zo sportsdirect z Anglicka?

lawel
26. mar 2012

rada by som objednala pre dcerku tenisky ak náhodov niekto objednávate

zuzanka2221
25. feb 2013

@rohypnol1 ahoj.ja by som chcela nieco objednat,mozem teda cez teba?

miami2010
25. feb 2013

@rohypnol1
ahojky a akym kurzom objednavate prosim? z.menyhardtova@gmail.com
dakujem

francoise287
25. feb 2013

Ahojte, prosím, ak chcem objednávať z tejto stránky, nemáte náhodou skúsenosti s objednávaním dámskych vecičiek? Treba kupovať o číslo väčšie, alebo veľkosťou sadnú tak ako naše? A tiež obuv, je totožná s naším číslovaním? Veľmi pekne vám ďakujem. 🙂

francoise287
28. feb 2013

Prosím, ak by ste niekto v blízkej dobe chceli objednávať, dajte mi vedieť, rada by som sa pripojila k niekomu, aby sa zbytočne neplatilo vysoké poštovné. Ďakujem. 🙂

lucosa
1. mar 2013

Ahojte, neprisiel niekomu z vás katalog? Dakujem za odpoved

darinka54
3. mar 2013

Ahojte.
nahodou niekto neobjednaval damske plavky zo SD adidas lebo neviem ako je to tam cislovane lebo na 12 pisu 34.
A na ostatnych je to dobre lebo M je 12 a 38 to sedi takze nechapem ako je to u adidas plaviek
prosim poradte mi Dakujem

liluu
3. mar 2013

KOčKY prosím vás keď má malý nôžku 16 cm tak mam pozerať velkosť C9 ????

zuzu_la
4. mar 2013

dievčatá,od čoho závisí výška poštovného. posledne som objednávala a bolo to cca 9eur. a dnes mi vyhodilo 14,99. je pravda, ze teraz mam viac veci a vyssiu sumu. neviete náhodou,aké sú tam intervaly?

klauduska
5. mar 2013

@zuzu_la vraj zalezi od toho aku vahu vahu ma balik...cize cim viac veci,vacsia vaha,vacsia suma za postovne.... 😉

lawel
autor
7. mar 2013

@rosemari som tam nevidela to tričko kolko stojí?ďakujem

mata128
7. mar 2013

baby,nebudete niekto objednavat???pripojim sa...dakujem.dajte prosim vediet

rosemari
7. mar 2013

baby pytate sa na velkosti kazda znacka ma ine sitie, takze mne osobne adidas, nike, puma, lonsdale.... skoro vsetko sedi velkost S, topanky su cislovanie uk ale eu je podobne ono hlavne aby bola vnutorna dlzka taka ako vy potrebujete a podstatne je kazda musi vediet aku ma velkost ja mam adidas, nike, puma uk5, ale napriklad elegantne aj uk 3 a uk 4, lawel ake tricko??

zuzu_la
7. mar 2013

objednavali ste niektorá zo stranky sportsdirect.com detsky bicykel?

darinka54
8. mar 2013

@zuzu_la ano ja som objednavala je perfektny

darinka54
8. mar 2013

@liluu C9 je u nas 27 neviem presne kolko cm to zalezi od znacky lebo niektore topanky maju 15,5 a niektore 16,5 cm

darinka54
8. mar 2013

@ liluu posielam link http://www.free-outlet.sk/tabulka-velkosti-obuv... tu su vsetky velkosti ja som objednavala C7 a to je 16,5cm velmi vela zalezi od znacky ale na stranke co som napisala je skoro vsetko. 🙂

janyke
8. mar 2013

Baby dnes vecer objednavam zo SD som z okolia Presova, pre viac info mi napiste spravu.

dadka1010
10. mar 2013

Budete niekto objednávať? Rada by som sa k niekomu pripojila

luknova
10. mar 2013

Ahojte, je tu niekto z okresu MA alebo SE, ktorá objednáva zo Sportsdirect.com?ˇChcela by som si niečo objednať a pri spoločnom nákupe ušetríme na poštovnom. Ďakujem

martinusik91
10. mar 2013

baby poradim vam v bratislave je tiez sportsdirect ja som isty cas zila v anglicku a posielala som aj domov pre celu rodinu a dnes mi bratranec povedal ze objavil obchod sportsdirect v bratislave a ze su tam take ceny ako ked si objednavate cez internet , podla mna je lepsie ked je cesta do bratislavy si tam ist nakupit vyskusat ako kupovat hentak cez net... este zistim kde to tam presne je a potom to sem hodim 🙂

zuzu_la
11. mar 2013

@darinka54 dakujem za odpoved. bol k tomu aj navod,ako bicykel zlozit?

gabika783
11. mar 2013

@teresa12 ahoj ako si to nakoniec doriešila? kde bola chyba.. a ozaj koľko ťa stálo poštovné?

lela1
11. mar 2013

@martinusik91 už si zistila kde to v tej bratislave je?prave som chcela objednavať cez net a takto by to bolo super 🙂 ďakujem

teresa12
11. mar 2013

@gabika783 Ahoj,tak nakoniec som to riešila len cez banku,poradili mi aby som počkala,že ak obchod neprebehol,peniažky mi vrátia(uvolnia) do 10praovných dní,aj tak bolo 🙂 hned som objednavku poslala znova a za 7dní tu bola,prišli dva veliké balíky,spolu 27kg a pošta bola 21,99E 🙂 zajtra ideme objednavat znova 🙂)))

gabika783
11. mar 2013

@teresa12 tak supeeeer. 😀 ja som sa už veľakrát presvedčila, že nakupovanie cez zahraničné e-shopy je rýchlejšie, lacnejšie a vždy som sa stretla s veľkou úslužnosťou 🙂. Dnes idem objednávať aj ja. Tiež budeme cca. 6 báb. Preto som sa pýtala na poštovné lebo som tam zatiaľ nahádzala polku objednávky a stále mi to ukazuje poštu 10 EUR tak som veľmi milo prekvapená. 🙂

darinka54
11. mar 2013

@zuzu_la netreba navod lebo bycikel je v celku len kormidlo treba a kolesa namontovat ale ak sa dobre pamatam tak ano je k tomu nakres

darinka54
11. mar 2013

Predajna v BA je v AVIONE.

sofokleska
11. mar 2013

ahojte baby viete mi poradiť....raz som si objednala teplaky velkosť xs ale strašne su obrovske typujem take M. Teraz chcem skusiť tu dievčensku veľkosť 13 rokov. čo myslite bude mi to dobre alebo neviete mi napisať miery aspoň približne. dakuejm 🙂

martinusik91
11. mar 2013

@lela1 no bratranec povedal ze v eurovei potom daj vediet ci si bola spokojna 😉 a aky tam je podla teba vyber 🙂

liluu
12. mar 2013

ahojte, chcem sa opýtať pozerám si sledovanie objednávky a od minulého utorka je objednávka pripravená na odoslanie a stále nič. čo mam robiť. poslať mail alebo ešte počkať. Dakujem