Legíny/rifle po cisárskom

veronicka42
14. okt 2021

Ahojte mamičky, chcem sa opýtať..som 3 mesiace po cisárskom, bruško mi ešte trošku vytŕča.. ibaže chcela by som si kúpiť nejaké buď legíny ktoré to bruško aj stiahnu, poprípade rifle s nejakým vyšším pásom, ktoré by netlačili a tiež to bruško zakryjú.. Prosím poraďte kde také kúpiť, poprípade rovno link na ne by tiež potešil 🙂

c_est_la_vie
14. okt 2021

Nech ťa poteším, tiež som mala 3 m po cisársky ešte menšie bruško, potom som začala cvičiť a do mesiaca ploche ;).
A legíny abraka alebo yoginess. Sú síce drahšie, ale z ekologického materiálu, šité na Slovensku, majú vysoký dvojitý pás, čiže stiahnu čo treba. A nestrácajú hodnotu, tak keď sa zunuju, ešte predas na Bazoši Môj top kúsok na materskej 😀.

didi2102
14. okt 2021

@veronicka42 ja som nikdy nenosila legíny ale mám dve sekcie po sebe a diastazu,objavila som riflové legíny/nohavice v tescu od cca 12-18 eur , mám troje a super stiahnu brucho a vyformuju nohy,vyzerajú ako rifle ale sú príjemné vyšší pás a cena mega

krystofkal
14. okt 2021

@c_est_la_vie yoginess mi sadli osobne úplne najviac a najmä ten jednoduchý a nadčasový dizajn, vyšší pás, to je topka!

zuvelyn
14. okt 2021

Bonprix ma brutálne sťahovacie legíny, ja som ich nosila po sekcií ked mi bol uz stahivaci pás veľký, skús pozrieť, úplne ta az vcucnu

tropkica
14. okt 2021

Suhlasim, tie mam vyskusane. Fakt super sadnu a splnia co maju.

petamich
14. okt 2021

aj Zajo ma zvyseny pas 🙂 som tri mesiace po porode tak to tiez riesim

petamich
14. okt 2021

@zuvelyn prosim ktore su to nahodou link? dakujeeem

amelie2017
14. okt 2021

Zeny a to sa vam da dychat v tom? Ja som tiez 3 mesiace po porode, ale ja na bruchu nic neznesiem. Ziadny vysoky pas. A nie este aby ma vcucli 😀

zuvelyn
14. okt 2021

@petamich neviem z appky hodiť link, ale skús pohľadať. Za mňa úplna pecka po pôrode,mam ich aj teraz nachystané

petamich
14. okt 2021

@zuvelyn dakujeeeem 🙂

zuvelyn
14. okt 2021

@amelie2017 vieš čo mne to veľmi pomohlo mat stiahnutý stred tela po cisárskom, ľahšie sa mi zotavovalo, kede som mala podporu. Jasné, najlepšie je trénovať svaly bez toho, ale v mne to bolo jedno, potrebovala som fungovať. Keď som dala dole pas/legíny tak som citila ako mi vnútornosti skáču hore dole 🥴

evkamotka
14. okt 2021

Normalne v hmku som si zasla vybrat rifle so zvysenym pasom. Maju ich tam bezne