Majú aniónové vložky výhody?

adeli79
9. jan 2013

Dievčatá, zo všetkých strán sa na mňa sypú ponuky s aniónovými vložkami. Máte s nimi skúsenosti? Sú lepšie ako vložky v drogérii? Alebo je to zase len marketingový ťah? Som zvedavá. 🙂

sissy27
9. jan 2013

@adeli79 hmmm ako čo potrebuješ od vložiek? nespĺňajú tieto funkcie tie, ktoré používaš teraz? máš z nich nejaké zdravotné problémy? píšu o odbúraní únavy a harmonizácii organizmu - ale to ich mám používať aj keď nemusím, alebo za tých 5 dní v mesiaci ma tak strašne obohatia? 😀 osobne si myslím, že len ďalší spôsob, ako z ľudí vytrieskať majland, ale možno niekto má aj reálnu skúsenosť 😉

bamb27
9. jan 2013

@adeli79 @sissy27 realnu skusenost mam, mne vyhovuju, vyhovuje mi povrch, su jemnucke,, ci funguju tak ako deklaruje vyrobca, hmm,, no isto je velkaa cast marketing, ale k tej realnej skusenosti, neviem si to sama vysvetlit ale ked ich pouzivam mam normalne 28-29dnovy cyklus, ked nie tak 35-38dnovy,, taaak neviem, zazrak na pockanie to isto nie je, ale mne vyhovuju, zas ta anionovy mechanizmus moze mat cosi do seba, ale napr. mala som aj take ze vraj ze s infra vyhrievanim, a to uz bola myslim totalna blbina 😀

sissy27
9. jan 2013

@bamb27 vyhrievané vložky, amen 😀 nechcem byť nechutná, ale prvé čo ma napadlo, tak ten smrad, čo z nich musí ísť, predsa len teplo urýchľuje rozklad 😝
ja osobne vložky používam minimálne, aj teda "moje dni" sú max. 4, takže tie 2-3 vložky mesačne mi v pohode postačujú tie, čo bežne dostať... ale samozrejme každému čo vyhovuje 😉

bamb27
9. jan 2013

@sissy27 ti vravim ze to infra je somarina,,, ale inak anionky ako take menej smrdia, nakolko teda tie aniony posobia antibakterialne,, aspon mne subjektivne urcite ano,,
a okrem klasickych vloziek co pouzivas teda?

sissy27
9. jan 2013

@bamb27 tampóny

bamb27
9. jan 2013

@sissy27 no to som aj ja kedysi, uz po hodine tamponovania "sa to" tam tiez zacne kvalitne rozkladat,, od operacie krcka nemam odvahu na tampony ,,tak som skusila nieco ine,, tak ze anionky, nevravim ze zazrak, ale su mi prijemne a nesmrdlave,, aaa ked najdem zase daco nove tak skusim aj to 🙂

sissy27
9. jan 2013

@bamb27 osobne ten pocit nemám, a to som na pachy priam precitlivelá a teda ani okolie sa zatiaľ nesťažovalo 😀 nemám ani žiadne zdravotné problémy, tampóny mi vyhovujú po všetkých stránkach...

rolla20
9. jan 2013

ficala som na alwayskach, ale po porode mi pripadaju ako sacok !!! anionky som skusala, su dobre, ale moooc drahe 🙂 pre mna lacnejsia alternativa su vlozky bella (ale modre, tie zelene su tiez akoby sackove)- odporucam. Co sa tyka este anionok, tak celkom cenovo prijatelne su intimky, s nimi som bola spokojna, len teraz ich uz nemozem zohnat

bamb27
9. jan 2013

@sissy27 tak najdolezitejsi je vlastny pocit,, o tom niet pochyb
@rolla anionky ti len pridu prijemne, ci ti tiez nejaky "zazrak" sposobili,,, lebo ja si to znormalizovanie cyklu inak neviem vysvetlit ..inak ja som naposledy kupila 4balicky anioniek za 8€ ..co je myslim dooost v pohode

zuzulica
9. jan 2013

Pri normálnych vložkách mám občas problém so štípaním tam dole, akoby človek mal dostať nejaký zápal a pri aniónových ten pocit nemám. Moja sestra má často problémy so zápalmi a tiež jej aniónové vložky veľmi pomohli, keď ich používa tak jej to prejde.Poznám viacej dievčat ktorým pomohli pri výtokoch a iných problémoch tam dole,Sú drahšie, ale keď má človek problémy a vie, že mu pomôžu, tak prečo nie.Treba skúsiť a uvidíš, ja mám odskúšané tie winalite a dajú sa aj za rozumnú cenu zohnať, treba hľadať 🙂 Inak až ich budeš skúšať intimky treba trocha navlhčiť vodou, u menštruačných netreba 😉

lucietta1
14. jan 2013

aniónové vložky už používam viac ako rok a su super, ja si ich neviem vynachvalit 🙂 hlavne mi vyhovuje ze su hodne save lebo ja mavam silnu menstruaciu, a tiez sa mi na nich paci povrch, ktory je z prirodnych materiálov. najnovsie si kupujem anionove vlozky Lady anion, ktore su k dostaniu za lepsiu cenu 🙂

zvedavamt
30. jan 2013

http://www.dedra.cz/cz/prochazky/pompadour/
novinka,ked vyskusam,dam vediet, ale vyzeraju zatial naj aj oproti tym,co som uz mala

monymons
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mona21
13. feb 2024

Máte niekto aj čerstvé skúsenosti s anionovými vložkami?

danniiee8
11. apr 2024

@mona21 ahoj práve pred týždňom som ich začala používať, zatiaľ ok a fakt sú príjemné a tie nočné sú naozaj obrovské ale zároveň sú tenké, že vôbec nepresvita obrys lopaty z nohavíc 🙂
Tiež hľadám a pozerám recenzie.. ja som si ich kúpila prvý krát dávnejšie kvôli operácii, nechcela som používať klasické always hrubé a tieto boli do nemocnice super

bororka
11. apr 2024

@mona21 používam 4 roky, lebo pri tamponoch som mala opakované problémy. Normálne vložky a intimky mi zas spôsobovali výtok.
4 roky necítim ziadny diskomfort. Za mňa, určite kúp.

danniiee8
12. apr 2024

@bororka v DM som videla aj anionove tampóny, o tých som ešte nepočul ale zatiaľ som neskúšala

bororka
12. apr 2024

@danniiee8 mňa neocarili. Akože mám ich doma, keby niečo, ale z tých vložiek som ozaj nadšená.