Mala niektorá z vás aplikovaný Entonox pri pôrode ?

adaa233
16. jan 2020

Ahojte žienky mam 3 mesiace do pôrodu a chcela by som sa spýtať ci ste niektorá mali pri pôrode aplikovany Entonox (rajsky plyn) zvažujem to, tak by som si rada vypočula pár rád ktoré ste to už mali. Za odpovede ďakujem 🙂

domi0219
16. jan 2020

@adaa233 myslím ze pôrod ako taký je RAJSKÝ PLYN 😆😆😆za mna si nic nedať užiť si to bez akejkoľvek “pomocí ,injekcie ,proste nic “ale to je moj názor ,vytrapit sa a potom sa len usmiat,držím palčeky a vsekto nech dopadne ako ma ❤️

adaa233
autor
16. jan 2020

Ďakujem 🙂 len mam strach dosť sa toho obávam :D tak snáď to nejak zvládnem 😃😃

sapetka
16. jan 2020

Daj si epidural

lenuska1907
16. jan 2020

Entonox neodporucam vobec, to ako by si rodila opita, mota sa v hlave cele zle, a od bolesti moc nepomoze. Odporucam epidural, s nim som mala krasny porod 🙂

etnatn
16. jan 2020

@sapetka epidural neodporucam, narobil viac galiby ako osohu, entonox zato super

sapetka
16. jan 2020

@etnatn mne nemusis😁ja som epidural mala a spokojna som👍

etnatn
16. jan 2020

@sapetka Ty jej rovno kazes aby si ho dala, ja aspon vyjadrim nazor a gratulujem

sapetka
16. jan 2020

@etnatn 🤦‍♀️Aky mas problem? Mozem si napisat co chcem ze? To ze ty odporuca rajsky plyn je tvoj problem

etnatn
16. jan 2020

@sapetka ja nemam problem, rovnako pisem svoj nazor..btw preco si lekarky nedavaju epidural?

sapetka
16. jan 2020

@etnatn este raz , nech si kazdy da neda co chce nechce.. ja som si dala epidural a urobila som dobre. Tolko z mojej strany ku tejto diskusii

etnatn
16. jan 2020

@sapetka amen

adaa233
autor
16. jan 2020

Ďakujem Vám rodim prvý krát tak som chcela vedieť názor kto to už mal 🙂