Máte na balkóne stropný sušiak?

xlucia
14. máj 2013

ak ano, kde ste ho kupili?
aku znacku?
aku ma velkost a nosnost?
kolko stal?
ako ste s nim spokojne?
na co treba pri kupe mysliet okrem rozmerov?
dik

danjelca
14. máj 2013

@xlucia no aj mna by to zaujímalo.....

asfodelka
14. máj 2013

@xlucia my mame. ostal nam tam po povodnych majiteloch. je to super vec. len je trochu starsi a lanka sa uz pretrhavaju postupne. ale v horolezeckom obchode som kupila nove, nie rovnake ale podobne. jedna tyc uz je kusok ohnuta lebo som na nu navesala tazke veci. inak je to super vec.
videla som ich v baumaxe ale su aj firmy, teda aspon v Ke je firma (otec spominal ze ju ma jeho kamarat) ktora sa tym zaobera.

janka2501
14. máj 2013

mam na blkone uz 6 rokov stropny susiak, ja som si ho objednavala s katalogu...fi sidlila v ziline, rozmer 2m ...ale videla som ho u nas v obchode kde predaju svietidla atd, a tam stal 1,8m 18 eru... su rozne modely aj ceny, treba si len vybrat..

janka2501
14. máj 2013

musis mysliet hlavne na kttoru stranu balkona ho chces dat, ci nebude zavadzat ked tam bude pradlo zavesene, ja osobne ho mam nad oknom, a nezavadzia, akurat mi super tieni, lebo v lete mi tam sviet poobede slnko a som s nim veelmi spokojna...a inak ho mam aj v kupelni tam 1,6m.🙂

xlucia
autor
14. máj 2013

@janka2501 z akeho katalogu?

janka2501
14. máj 2013

No to uz neviem,ja som objednavala 6 rokov dozadu...myslim,ze to bol zasielkovy katalog na veci od kvetin az po susiaky...taky vsestranny.... Ale maju tie susiaky skoro vsade..len treba sa ist pozret,aj rozne rozmery.

ivett1
15. máj 2013

aj my ho máme na balkóne 1,90m nosnosť neviem, ale dve plné "várky" prádla tam vyvešiam...má 6 šnúr (mimochom, už sme ich menili...tie tuším "odídu" najskôr)... a objednávali sme ho cca pred 5 timi rokmi cez nejaký zásielkový obchod, ale vyzdvihli sme si ho osobne (na "medzisklade" ... na Galvaniho ...) len neviem, či to už nie je zrušené... ale stál tak okolo tých 500,-SKK cca 16€ ...

tintinka
15. máj 2013

my sme tiez kupovali asi 6 rokov dozadu z katalogu..zs-horizont sa to myslm volalo..2 kusy 2 metrove..ale uz mam len jeden, lebo ked nam zateplovali balkony, tak sme to museli zlozit a niektore snurky uz nevydrzali, tak sme povymienali..teraz mi uz zacinaju praskat a odpadavat aj tie biele (neviem ako sa to vola 😝 ) dzindziky, ktore zadrziavaju snuru, aby sa neposunula 😀 takze by sa to zislo vymenit..ale inac som maximalne spokojna ... teraz uz to maju takmer v kazdom obchode s domacimi potrebami..aj v baumaxe a urcite aj v hornbachu

michal50
11. máj 2014

my sme s manželkou riešili tiež problém ako ušetriť miesto, lebo klasické sušiaky nám zaberali moc miesta ☹ hlavne v zime, keď sme ich nemohli dať na balkón... nakoniec sme si kúpili stropný sušiak na www.potrebujes.sk . Jeden som namontoval do kúpeľne a jeden na balkón... každopádne mi to super pomohlo a ušetrili sme miesto .... 🙂 čo sa týka ceny, tak ten náš stál približne nejakých 17-18 eur... a má 1,6 metra a druhý na balkón má 2 metre a stál asi 21 a nejaké drobné eur.

kajka2007
29. máj 2014

@michal50 ďakujeme za dobrý tip. Tiež sme si jeden stropný sušiak objednali zo spomínaného shopu. Už ho máme aj doma a vyzerá dobre, takže zatiaľ sme veľmi spokojný.

mario58
22. jún 2015

skus tu www.,nasobchod.sk 🙂

jolaus11
6. apr 2016

odporučam stranku www.eurosusiak.sk ,
maju siroky sortiment a velke + ze su z hlinika .. nie z plastov ,ten sa mi rozpadol po 3 mesiacoch su to vyhodene peniaze , a taktiez ponukaju aj susiaky na plastovne okna s montazou bez vrtania , mozem len doporucit 🙂 🙂 🙂

adika_pl
13. aug 2016

Kocky a ako ste tie šnúry menili ?

ivka7411
27. sep 2016

ak môžem, takisto napíšem na tú stránku odporúčanú @jolaus11 -áno, sušiak síce mám, drahý, je to dobrá vec. ale urobila som chybu, že od nich. poslali mi sušiak s nepozinkovanými časťami, začali mi hrdzavieť. ospravedlnili sa, že pošlú náhradné. to beriem, každý sa pomýli (ak nepočítam, že pri montáži aj tak boli zle vyvŕtané diery na ňom, takže sme si to museli-po svojom)... avšak už mesiac nereagujú, neodpisujú na maily, neberú telefón... takže naozaj "seriózna" firma...