Máte osobnú skúsenosť s hrncami od Top slovakia?

bianka...
9. sep 2010

Prosim vas ma niekto osobnu skusenost s hrncami od tejto firmy.Volaju sa volframovy riad - Volframovy riad titan bio.
Boli sme na prezentacii,velmi sa nam pacili.Ani nie tak ja ale moj partner je nimi nadseny.Ja som skor nenadsena tou zarazajucou cenou...
Je sice super,ze je ich dost,da sa v nich robit fakt vsetko...plus mixer-robot...a suprava keramickych nozov.Vsetko odprezentovane.
Parter ich objednal-ale neviem-neviem v skutocnosti ake su...Mate ich niektora konkretne tieto?Prosim ozvite sa aky je vas nazor,sklamanie-proste vase skusenosti s nimi.

rakusova7
9. sep 2015

@martinka30 Ja som tiež kupila sadu za 1000seur. ale som to už velmy olutovala odchadza glazura,chcela som to reklamovať,a už nie su meli sidlo Zvolene,bola som tam osobne a už je tam iná firma darmosom sa informovala že teraz kde sa nachadzaju nič som nevedele vypátrať.Mám tie riady 3 roky oni dali 25 rokov záruky,tak že nás oklamali,ked ste to ešte neprevzeli tak Vám radím aby ste to nepreberte!

rakusova7
9. sep 2015

@bianka... Ja mám tie isté riady odchadza glazura a ani neviete reklamovať,ja som chcela osobne som bola Zvolene lebo tam mali sidlo,ale tam už nie sú je tam iná firma nevedeli mi povedať,kam sa odsťahovali.Dali 25 rokov záruky,ja ich mam 3 roky a už ich nemôžem použivať!!! Ak ste to ešte neprevzali,radim Vám aby ste to neprebrali na 3 roky su to velmy drahe riady,ja som to velmy olutovala že som to kúpila,to je pravda se sa dá na veťa veci používať ale na 3 roky je to veľ
my prehnaná cena!!!!

rakusova7
9. sep 2015

@martinka30 Ja som tiež kupila sadu za 1000seur. ale som to už velmy olutovala odchadza glazura,chcela som to reklamovať,a už nie su meli sidlo Zvolene,bola som tam osobne a už je tam iná firma darmosom sa informovala že teraz kde sa nachadzaju nič som nevedele vypátrať.Mám tie riady 3 roky oni dali 25 rokov záruky,tak že nás oklamali,ked ste to ešte neprevzeli tak Vám radím aby ste to nepreberte!

@martinka30

rakusova7
9. sep 2015

@martinka30 Ja som tiež kupila sadu za 1000seur. ale som to už velmy olutovala odchadza glazura,chcela som to reklamovať,a už nie su meli sidlo Zvolene,bola som tam osobne a už je tam iná firma darmosom sa informovala že teraz kde sa nachadzaju nič som nevedele vypátrať.Mám tie riady 3 roky oni dali 25 rokov záruky,tak že nás oklamali,ked ste to ešte neprevzeli tak Vám radím aby ste to nepreberte!

@martinka30
@martinka30
@avrelika

martinka30
9. sep 2015

@rakusova7 ja ich mam uz 6 rokov raz mi ich vymenili ale to boolo mojou vinou som ich cistila ocelovou drotenkou jasne ze som to nepovedala... ale poslala som im vsetky tri a poslali mi nove hned nazad ako hrnce su super co ja viem ale strasne drahe odvtedy nereagujem na taketo ponuky. Ja mam tri jeden velky 5l so sklom parnym + vrchnak, jeden vysoku panvicu vrchnak, a jeden stvorec o sklon parnym _ vrchnak k tomu som dostala keramicke noze tie mam stale teda uz len jeden a mixer ten tiez funguje

rakusova7
22. sep 2015

@martinka30 to iste mam aj ja a plus 2panvice ja som to nemyvala s drotenko a predsa my to zacina odlupovat

starus
22. sep 2015

@rakusova7
Nedávno sa mi dostali do ruky záručné podmienky. Môj riad je starší, teraz je už vynovený povrch.Aj tak si to treba šanovať, veď za tie peniaze si dám na to pozor. Varievam na tom ja, a nech by niekto skúsil ísť
do hrnca s vidličkou! Máme predsa drevené varechy! A opatrne pri údržbe. Všetko dusím v hlbokej panvici, dno je už ošúchané, ale neprihára - nespadá to do záručných podmienok! Vlastne som sa dostala k týmto článkom preto, že som hľadala stránku kvôli nákupu.. Ak máte problém s používaním, choďte na ďalšiu prezentáciu a píšte si poznámky, mne to pomohlo.

starus
22. sep 2015

@bianka... mám ich 6 rokov, som veľmi spokojná. Kúpila som ich kvôli robotu, lebo doma som už mala celý komín z Zepteru. Teraz mám aj z titanu. Kľudne by som vymenila Zepter za titan. Hlbokú panvicu a robot používam stále. Nedala by som to za nič. Treba to mať len poruke a používať to. Hlbokú panvicu som už kúpila aj dcére a na túto stránku som sa dostala tiež kvôli nákupu. Naučte sa to len používať, udržiavať a budete spokojní!

abeta
23. sep 2015

@starus Robot mám tiež, ten ešte ujde. Ja riady kupujem výhradne nato, aby som ich používala, tieto sú však evidentný zmätok ,ako sa dá hrniec "šanovať"?. Podľa toho čo popisuješ ide o iné hrnce nie od TOP Slovakia, pretože tu sa vnútrajší "titánový" povrch lúpe, čo pri skutočnom titáne je vylúčené. Tiež konštatovanie, že sa treba naučiť používať hrniec je trošku dehonestujúce, Buď v ňom varím, alebo ho mám vo vitríne. A na ďalšiu prezentáciu sa nedá ísť, firma zanikla, nástupca je podľa obchodného registra v Banskej Bystrici, ale k plneniu záručných podmienok sa nedá skontaktovať, jednoducho naleteli sme šmejdom v elegantnej podobe. Prajem Ti dobrý nákup.

starus
23. sep 2015

@abeta Neviem o zániku firmy, ja mám hrnce 6 rokov, používam ich a "ošúchané" dno mám len vo veľkom hrnci a hlbokej panvice. Ináč ich mám pekné, boky aj z vonku sú ako nové. Len spodok vidno, že sa používa. A keď som ich kupovala, pozerala som aj na nete. Robot používam ozaj často a kupovala som už aj druhú nádobu. Vtedy som ho pozerala a bol drahý aj vo Švajčiarsku. Inde sa nedal zohnať, preto som si ho kúpila s titanovými hrncami. Tak potom neviem., čo máte za hrnce. Pred 2 rokmi som kúpila dcére, má ju odloženú.Teraz som chcela kúpiť druhú. Nedostala som sa k tomu, lebo som prišla na túto stránku.Takže budem skúšať. Mala by som mať kontakty aj na predajcov, tak skúsim pozisťovať. Skúste používať v nich len drevené varešky. Ja som nikdy nepoužila prášok, tobôž drôtenku. Dávam si pozor na ne. Možno máte naozaj dáku napodobeninu, lebo mne sa po rokoch nelúpe ani to, čo je na dne ošúchané.Ak niečo zistím, ozvem sa.

mimaho
20. nov 2015

Ja som bola na ich prednaske tiez dokonca som si ich aj objednala ale skor sa mi pacil ten robot Twister. Nakoniec som si uvedomila za dat 1000 € za hrnce je prehnane a tak som to zrusila. Titanove hrnce som kupila inde za desatinu ceny. A na spodku sa lupu tiez. Inak ten robot zhanam dodnes kto ho nepouziva a chcel by ho predat nech sa mi ozve.

starus
22. nov 2015

Robot chce aj moja dcéra, tak som práve písala výrobcovi do Švajčiarska. V Amerike sa dá kúpiť za 55€, ale doprava je 70€. V minulosti vyšiel vo Švajčiarsku tiež moc, skúsim dať zistiť v obchode. Cena robota bola 16000SK. V 2011 som si kúpila náhradnú nádobu s vrchnákom a vyšla ma 70€. Prasklo mi pri závite a nechcela som sa nechať bez neho. Stále však používam pôvodnú nádobu. Tak ak máš niekoho, kto je v Amerike, nech ti donesie. Neviem, čo si kúpila za desatinu ceny a kedy. Ja som videla od jednej firmy v obchode, že titánové, ale mali ďaleko od týchto.Samozrejme boli omnoho lacnejšie. Teraz pri upratovaní som našla papiere. V 2012 som kúpila v akcii hlbokú panvicu dcére s palacinkárom. Stálo to 282€, ale je to naozaj super.Keby som nebola s tým spokojná, nedám toľké peniaze. Kedy si kúpila ty tie hrnce? Aj keď mám dno panvice trochu ošúchané, neprihára na tom, tak mi to nevadí. Moja dcéra by vedela o tom povedať, akom je ten riad využitý-aj dnes.
Takže toľko.

mimaho
23. nov 2015

Dobry den, viem ze ten robot tu stal 16 tis. Sk, podla mna nehorazne prachy, realna cena je asi tych 55 €, ale Slovaci su nenazrani a musia si pytat 10 nasobok ceny...co uz... pravdou je ze na tej prezentacii ma zaujal viac ten robot ako riady. Dva hrnce som si potom objednala cez internet v roku 2012 - firma Proguss asi za 140 €. Ale ako vyprsala zaruka tak sa zacali odlupovat,(hoci som ich nijako neposkrabala ani neposkodila) inak som s nimi bola spokojna...hlavne zemiaky sa tam robia super. Tiez masove minutky, parene buchty, knedle, skoda teraz sa bojim aby to neprechadzalo do jedla...
A robot so si potom kupila ronic, ale tiez nestal za nic. Este v zaruke odisiel motor a teraz uz zase melie z posledneho. Tak neviem ci sa uz dnes neda kupit nic kvalitne...mimochodom stal tusim 270 €.
V zahranici bohuzial nemam nikoho, skor som myslela, ze keby niekomu zavadzal v kuchyni a nepouzival ho tak ci ho nepreda...pripadne keby ste ho nasli za dobru cenu v zahranici a dame si postovne napolovicu...

starus
23. nov 2015

Ešte mi neprišla odpoveď zo Švajčiarska.Keď budem mať viac času, tak pozriem cenu vo Švajčiarsku a dám si doniesť. Ale v minulosti bol aj tam drahý.Ak niečo, dám vedieť.Možno si urobila chybu. Hrnce ani robot ti nestoja za nič a vyše 400€ je fuč. To máš polovicu na hrnce a to si mala mať celú sadu aj s robotom. Ja som chcela robot, tak som kúpila hrnce a nebanujem. Potom som chcela elektrický mlynec, tak som kúpila celý robot s mlyncom- Moulinex za rozumnú cenu v akcii v Metre. Niekedy si treba urobiť radosť.

marlen38
13. dec 2015

ahojte hrnce top slovakia kralovska sada som si kupila davno...som veeeelmi spokojna, ale to chce naucit sa varit v nich...potom som kupila pre rodicov tu malu sadu...super...a teraz chcem pre dceru....ten pan sa volal Ryba...chcem,aby ma kontaktoval....dakujem