Máte skúsenosti s kuriérom?

11. sep 2022

Ahojte prosím vás máte skúsenosti s kuriérom že si dohodnem kuriéra inak chcem kočík od jednej pani kúpiť ale ona mi napísala ze si mam dohodnúť kuriéra ktori prevezme kurier kočík a priveze mne prepáčte že tak píšem ale blbne mi tel dotyk

natalia1619
11. sep 2022

Pred par dnami som predala kocik a posielala cez zaslat. Sk. Kurier prisiel a vyzdvihol, na druhy den ho mala kupujuca doma.

autor
11. sep 2022

@natalia1619 ale predavajuca chce tak aby som ja objednala a aby tam išiel kurier po kočík

nikaeli
11. sep 2022

@autorka je to reálna kupujúca? objavujú sa podvodníci, ktorí tvrdia, že vám pošlu platbu po kuriérovi hneď ako im odošlete tovar - ak môžeš, odfoť jej správu, kde ťa o to žiada..

autor
11. sep 2022

@nikaeli ja som kupujúca len na pani chce aby som si ja vybavila kuriéra a vyplatila ja a jej zvlášť zaplatím vopred peniaze

natalia1619
11. sep 2022

Vies si tam krasne a jednoducho vyklikat na aku adresu ma ist zobrat tovar aj vylozit. Aj kto zaplati kuriera ci odosielatel alebo prijemca. My sme to spravili tak ze ona mi poslala cast penazi vopred na ucet a zbytok na dobierku. Neviem o aku sumu ide u teba ale teda nam to prislo takto rozumnejsie ak by jedna alebo druha strana bola podvodnicka.

mpg
11. sep 2022

Toto radšej nie, zaplatiť dopredu. Ja to nikdy nerobím.

isis234
11. sep 2022

Neplať dopredu, vela písali i na fb, že sú podvodníci, zaplatili tovar vopred, ale tovar neprišiel a nevedia sa dopátrať i k odberatelovi. Ved ona ti môže poslať dobierkou, kde si ona v cene vyčísli za tovar aj poštovné. Máš doklad, ked ti príde tovar, zaplatiš a jej pošta, alebo kurier prinesie peniaze. Skús sa spýtať na pošte, ako to je ak by si ty objednala kuriera.

marca12
11. sep 2022

To nie je realna kupujuca,ale automat. Neraguj na to. Vsimni si ake roboticke spravy pise,takto clovek vetu nevysklada

lienka.7
11. sep 2022

Kuriér 123. Objednáš a zaplatíš dobierkou ked ti doruci kocik. Nic neposielas dopredu

nikaeli
12. sep 2022

V tom prípade nevidím dôvod, aby si kuriéra objednávala ty.. nech ho zabezpečí predávajúca a dohodne s ním čas a miesto odovzdania, samozrejme s tvojou úhradou. Skús jej navrhnúť službu cez inteligentný balík alebo Packetu - podľa podmienok (niektoré majú dané rozmery zásielky).

michaela82882
24. apr 2024

H