Máte skúsenosti s vešticou po telefóne?

25. apr 2020

Ahojte...😊
Mam ťažkú životnú situáciu,s manželom si neromieme už 2 roky celé zlé,spravil dosť zlých vecí atď....chcem odísť od neho na koľko má vyhadzuje atď....veľmi nemam kam ísť mám dcérku 2 r do škôlky nechodí nechať ju nemám kde čiže práca 0 bodov....no k veci chcela by som zavolať vestici a dozvedieť sa čo má čaká atď nemam stym skúsenosti nikdy som u žiadnej nebola ani som žiadnej nevolala ste tu také ktorej veštica po telefóne naozaj povedala pravdu? Poprípade to čo vám povedala sa vám splnilo?

cacianka
25. apr 2020

Neminaj peniazky na blbosti, radsej setri na odchod a novy zivot.ty a tvoja dcerka tie € potrebujete viac ako nejaka pofiderna vytahovacka peňazí

lenocka12345
25. apr 2020

síce veštím a verím tomu , ale veštica na telefóne , to asi nie .
Podľa toho čo píšeš , ťa nič dobré nečaká a veštenie nepomôže , to ani karty nemusím zamiešať .....

autor
25. apr 2020

@cacianka no topiaci sa aj slamky chytá....niekedy cloveka pohltí taká bezmocnosť a neistota čo ďalej že sa človek spýta a utiahne na vec alebo temu na ktorú by si ani nepomyslel ,že raz ju bude rozoberať....ďakujem..😊😊

autor
25. apr 2020

@lenocka12345 no to viem aj ja s tymto človekom nie...všetko by bolo jednoduché keby ma človek útočisko....

lenocka12345
25. apr 2020

chápem ťa , len tu karty nepomôžu :(

autor
25. apr 2020

@lenocka12345 asi. Nie už len sa dočkať nech mi dieťa je zrelé na škôlku ja do prace a zariadiť sa v môj prospech a dieťaťa...ďakujem Vám...😊

retatka
25. apr 2020

Len si davaj pozor aby ti neurobil decko,lebo potom uz tažko odides.Take tu boli,že si nerozumeli ale s nim spavala a otehotela..🙄

cacianka
25. apr 2020

Chápem , aj ja som mala take pocity ale potom som si to racionalne vysvetlila - sama sebe

dilino
25. apr 2020

napiš SS dám ti na jednu kontakt

autor
25. apr 2020

@retatka ja už 1 mám ...toho sa nebojím 2 roky spíme oddelene ja mám tak neuveriteľne ťažkú situáciu to je na dlho no ale som Vám vďačná všetkým za rady...😊

danielahamar
25. apr 2020

Si nešťastná, toto nedajú dokopy ani karty, ani choroba, ani rodina a spoločne dieťa už vôbec nie. Takže malé do škôlky, ty do prace a hybaj preč. Držím palce

autor
25. apr 2020

@danielahamar nie preboha dieťa nie...🤪🤪🤪 Ja čakám a modlím sa nech príde ten deň D ja práca dieťa škôlka vzchopiť sa našetriť rýchlo a riešiť podnájom...😊😊😊

jackie17
25. apr 2020

Napíš mi ss...

sante81
25. apr 2020

A čo konkrétne potrebuješ vedieť?

autor
25. apr 2020

@sante81 chcela som vedieť či budem mať dobre platenú prácu alebo respektíve prácu ktorá uživí mňa a dieťa či si najdeme dobrý podnájom a proste utiahnem to a zvládnem sama....proste mi len chýba podpora a porozumenie keď to človek nemá tak to hľadá hocikde....

moni35
25. apr 2020

Chod na YouTube a vypočuj si buď Lunu Veleknezku. Kestrel, Khaleela a ešte nájdeš aj viac. Robia také intuitívne výklady a môžu Ta kľudne aj nasmerovať ak niečo zarezonuje

lenocka12345
25. apr 2020

na takéto otázky je vhodné kyvadlo , nie karty , to ti odpovie áno/nie/neviem

bosorka2302
25. apr 2020

Bola som u dost vestic nic nevyslo a niektore boli ozaj vychyrene a zname. Neminaj peniaze.

maria39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. apr 2020

@maria39 no veď toto keby bola možnosť už pred rokom by som odišla nemam kde žiaľ pre mna

maria39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. apr 2020

Mám sestru býva u svojich svokrovcov....nemaju svoje....

vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz