Máte šperk, ku ktorému máte citový vzťah?

24. máj 2021

Máte šperk, ku ktorému máte citový vzťah? Aký a prečo je pre vás taký dôležitý?😊
Samozrejme asi zásnubný prsteň a obrúčka.
Ja napríklad do dnes (po desiatkach rokov) nosím náhrdelník, ktorý som dostala od teraz už manžela na naše prvé spoločné Vianoce 😊

mariejenka
24. máj 2021

Ked tak nad tym rozmyslam ani nie...dlho som nosila prsten od birmovnej,ale uz nenosím, obrucku vôbec ani snubak...napadla ma len taka spona do vlasov, čo som dostala od babky ako malá...uz ju nemam,ale tu spomienku na babku,ze ju dala mne,tu si vazim tak...
Si mi to pripomenula,dakujem🍀

sirka9
24. máj 2021

mala som, retiazku s príveskom. zmizla. veľmi rada by som vedela kde skončila, lebo presne viem kam som ju jedneho dňa zložila keď som išla splavovať, a po návrate tam nebola. nikto cudzi tam pristup nemal. proste zmizla .... veľmi dlho som z toho bola nešťastná. dostala som ju od kamarátky, ktorá ju kupovala našej spoločnej kamarátke na narodeniny. ona sa ich však nedožila a tak ako jej najlepšia kamarátka som ju dostala do daru ja. vraj ako jediná som mala právo ju nosiť na jej počesť. prišla som o ňu a dodnes ma to veľmi mrzí.....

0silvia0
24. máj 2021

Nie, nevytvaram si citove vztahy k predmetom.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
24. máj 2021

@sirka9 ooo😔

jallka11
24. máj 2021

Ano mam retiazku na ruku, ktoru som dostala este od mojej prababicky ked som bola mala. Velmi si ju nepamatam, ale pamatam si nejake utrzky s nou

mpg
24. máj 2021

Keď som mala 20 rokov tak som dostála od rodičov prsteň s rubínom, sama som si ho bola vybrať, nosila som ho dlho, raz som ho stratila a našla až o 3 týždne, veľmi mi chýbal, keď som sa vydala tak som za nejaký čas nosila obrúčku a potom som si sama kúpila prsteň s jantárom a ten mám doteraz, ten považujem za liečivý.

1bambinko1
24. máj 2021

keď som mala 18, dostala som od maminy prsteň, ktorý ona dostala od môjho starkého k 30tke sa mi zdá. mám ho stále na prste, je pre mňa veľmi cenný

potvorka88
24. máj 2021

Ano. Prsten po mamine. Od malicka som ho obdivovala a chcela a mamina mi vzdy hovorila, ze ho dostanem az ked jej nebude. Ja som sa ako dieta durdila, lebo som ho velmi chcela. Teraz by som chcela, aby ho mamina stale mala na prste 🙁

alexandra2010
24. máj 2021

prsten od mamky k mojim promociam.

janinah
24. máj 2021

40rokov mám prsteň od krstnej mamy,nikdy som ho nemala na ruke,nepáčil sa mi,ale mám ho stále,lebo som ju mala rada a už je v nebi....a ešte retiazku s krížikom,ktorú mi dal otec na 30tku,raz to dám mojej dcére

kitycat
24. máj 2021

Od mojho teraz uz ex som dostala krasnu retiazku s priveskom. Krasne opisal, preco vybral prave tento privesok. Myslim si, ze dokonalejsi sperk som nemohla dostat, skratka ku mne pasoval. Teraz je ulozeny v krabicke, nikdy ho nedam prec. Viem kde je ale nepozeram sa nan, je v krabici s nasimi spolocnymi zazitkami...

essenceee
6. feb 2022

naušnice s diamantom, ktore mi kupila moja mamka k 30 narodeninam

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
17. feb 2023

Tento tyzden som prisla o babetko...hned ako som bola schopna pohybu nabehla som do zlatnictva a kupila som si srdiecko.uplne jednoduche nevyrazne ale pre mna bude mat velky vyznam.citila som ze mi chybal nejaky kus seba samej.prisla som domov navliekla ho na staru retiazku a odkedy ho mam na sebe citim sa lepsie.

ysseba
17. feb 2023

@sirka9 Fúúúha...