Moje prsia niesu pevné

katizz
13. mar 2019

Dobry den prajem, som po porode 1,5.. a prsia mam ovisnute ano je to normalna vec, prosjm Vas pomoze nato nieco? Aby sa spevnili 🙂 dakujem

leangela
13. mar 2019

@katizz ahoj skus cvicenie najlepsie silove. Zamerane na horne partie hrudnik, chrbat, prsia, biceps, triceps a ramena.

17juraj17
13. mar 2019

@katizz Podla toho ako moc. Ved ukaz vyjadrime sa 😉

17juraj17
13. mar 2019

@katizz Samozrejme ze sa da co to urobit. Cvicenie je zaklad. Dalej sa daju pouzit spevnovacie kremy ako aj parafinove zabaly a masaze na nejake to pozdvihnutie. Jako gravitace to je svine ale pri troche snahy sa to da zlepsit. Je faktom ze ak sa uz z podprsenky vyroluju pod pupok tak tam uz len plastika.🙂

janulka1802
13. mar 2019

Cvičenie? Hm zaujímavé hlavne keď prevažná väčšina fitnesiek či kulturistiek majú silikóny a kto už cvičí viac ako ony? Myslím že cvičenie len v malej miere ovplyvní tvar pŕs skôr je to záležitosť genetiky aj šťastia ja mám odkojenych vyše 6 rokov a prsia sú skoro ako predtým ale sú aj také ktorým ostali veľmi vyťahané doslova po pár dňoch tam jedine dobrá podprsenka alebo operácia inak nič

bukajka_mata
13. mar 2019

Prikláňam sa k úprave poprsia, implantáty, cvičenie pomôže minimálne

sadkoni
13. mar 2019

@bukajka_mata niekomu ani minimálne, cvičenie nemá nejaký veľký prevratný vplyv na prsia. Tam nepomôže nič len plastika 🙂

0silvia0
13. mar 2019

@katizz práve si ukončila dojčenie? Lebo prsiam chvíľu trvá, kým sa po dojčení dajú trocha do poriadku. Hlavne neutekaj hneď na plastiku, veď to nie ako dať si zaplombovať zub. Ja nechápem ako ju všetci posielate na plastiku, ani neviete, či plánuje druhé dieťa, či práve neskončila dojčenie, možno je to len jej subjektívny pocit a prsia sa trocha spamätajú... je normálne, že prsia sa po dojčení zmenia.

janulka1802
13. mar 2019

@0silvia0 možno to tak vyznelo i keď ja osobne veľmi za plastiku nie som ale chápem a neodsudzujem ženy ktoré majú po detoch z toho komplexy a dajú si vkusne primerane svojej postave spraviť prsia rozhodnutie je vždy na každej žene ako je stotoznena so zmenou pŕs po detoch tak či tak pravda je že cvičenie na to nepomôže ani tabletky krémy

katizz
autor
13. mar 2019

Na plastiku sa rozhodne nechystam ist..
Dojcila som len par tyzdnou.. a planujem aj druhe dieta, skusim cvicenie a aj kremy ak nepomoze proste to tak ma byt 🙂

0silvia0
13. mar 2019

@katizz mne sa páči tvoj prístup, ja tiež nie som so svojimi prsiami spokojná celý život, ale nikdy, fakt nikdy by som nešla na plastiku. Ja si vážim svoje zdravie a odmietam akýkoľvek zákrok, ktorý nie je nevyhnutný kvôli zdravotnému stavu.

17juraj17
14. mar 2019

@janulka1802 Samozrejme ze fitnesky a hlavne kuturistky maju silikony. Ono prave ich maju aby vyzerali ako zeny. Vsetkeho moc skodi a prehnane cvicenie zase prsia deformuje.
Cvicenie sa mysli z mierou. Nie ze zacne tahat zeleza so sto kilami. Berme to tak ako napríklad tvar. Sústredenou pozornostou kremami a masazami sa za urcity cas da dosiahnut slusneho zlepsenia. Prsia u zeny funfuju podobne. len sa na ne viac se.. Prosto sa schovaju do podprdy a je.
Vsetko je to o tom do akého stadia to zena necha zajst. Mne sa paci ze zadavatelka temy to riesi hned. O 10 rokov by s tym tazko vyrazne pohla.

0silvia0
14. mar 2019

@17juraj17 cvičenie prsia vo všeobecnosti nedeformuje, skôr sú to u fitnesiek rôzne prípravy pred súťažami, diéty, pri ktorých musia stratiť všetok prebytočný tuk, aby vyrysovali telo a svaly. Tým pádom tuk aj z pŕs zmizne, pretože všetci vieme, že väčšinu pŕs tvorí tuk. Bežné cvičenie prsia môže posilniť tým, že žena si vypracuje prsné svaly a môžu prsia trošku podvihnúť, ale nie je to nejaký zázračný všeliek. Tak isto po štyridsiatke kolagén v koži ubúda, takže je úplne normálne, že pokožka tak isto na prsiach pomaly stráca pevnosť a neurobíš s tým nič, ani keď sa budeš kúpať v krémoch. Tak isto zohráva veľkú úlohu genetika. Niekto má lepšiu kvalitu kože bez akejkoľvek starostlivosti a niekto má geneticky málo kolagénu, takže jeho pokožka vyzerá staršie ako by mala/mohla a môže sa krémovať a nepomôže to.

0silvia0
14. mar 2019

@17juraj17
Na druhej strane je normálne, že človek starne a postupne sa mu mení telo. Treba s tým počítať a vyrovnať sa s tým. Taká tá bežná starostlivosť o telo je fajn, ale nemalo byť zasa celoživotnou snahou človeka vyzerať stále na dvadsať a nevedieť sa vyrovnať so starnutím a zmenami tela napríklad po pôrode. Toto už vyzerá potom veľmi smiešne..

eva112014
14. mar 2019

@0silvia0 Ja s tebou súhlasím a do bodky, čo si napísala. Ja si ešte myslím, že toto je dnešný trend. Vravím tomu:" vymývanie mozgov ľuďom" skrz reklám o dokonalom výzore.

eva112014
14. mar 2019

@katizz My, keď sme boli na dovolenke, ja som videla reálne 🙂 ako vyzerajú také silikóny. Tie ženy sa opaľovali hore bez. Otras! Ja by som si tiež nedala nikdy silikóny. Normálne tým ženám (boli 2), bolo vidieť rez pod prsiami. Ako keď máš jazvu po cisárskom reze. Určite robia aj rez pod pazuchami .... ale na čo? Veď sú také dobré, krásne a sexi podprsenky+push-up. Muži zvyknú na toto hovoriť, že je to potom ako mačka vo vreci! A? Čo majú v gatiach, to je pre ženy tiež mačka vo vreci! 😝 A naozaj tvoje telo porodilo, prsia odkojili, si zdravá a tvoje deti/dieťa tiež. To si treba uvedomiť nielen jednej žene, ale aj mužovi. 👍👍👍A gratulujem, že si kojila. V pôrodnici som mala ženu na izbe, ktorá rázne odmietala kojenie. Jej prsia visieť vraj nebudú. 😲 Ja som tiež kojila 16 mesiacov, prsia mám krajšie ako predtým. Ale zas po kojení som sa cítila tiež nespokojná fakt pomaly so všetkým na sebe pri pohľade do zrkadla. To boli hormóny a veľakrát svoje robí aj prístup muža ako ťa vníma a vôbec ako vníma celé to materstvo ženy.

0silvia0
14. mar 2019

@eva112014 presne... nechať sa zmanipulovať médiami a "celebritami" vycapenými na sociálnych sieťach je strašne povrchné. Život nie je len o vzhľade a dokonalosti a o sebaprezentácii svojej vizáže. Odporúčam sa ísť v lete pozrieť na pláže, kde sú staré ženy hore bez a posúdiť, či tie vyťahané kože naplnené silikónmi sú krajšie ako prirodené vyťahané kože bez silikónov. Nápoveda: staré kože so silikónmi na bruchu sú hrozné, hrozné, hrozné. A dať sa rezať každých 10-15 rokov kvôli výmene implantátov, nech sa páči, keď sa nevie inak tešiť zo života.

ikissedagirl
14. mar 2019

po dvoch detoch mi muz povedal 'tvoje prsia su stale pekne. sice nizsie, ale pekne'
🤐

eva112014
14. mar 2019

@ikissedagirl Ale povedal ti, že sú pekné.

eva112014
14. mar 2019

@0silvia0 Inak presne v októbri porodila švagrinká. Ona vždy mala také "trojky" ?. Priznám sa, že teraz má také veľké prsia, že neviem či sú to prsia "štvorky", ale má ich veľmi veľké. Nekojí, nekojila vôbec, lebo nemala mlieko. Vždy, vždy bola hrdá na svoje prsia. Išli sme von na pizzu trebárs a poznámka typu: " tá má teda lentilky, plochá je ... " atď. Svokre raz povedala, nech si kúpi push-up podprsenku, aspoň bude mať nejaké prsia. 😂 Teraz sa sťažuje, že ju chrbát bolí, nevie si kúpiť na seba plavky, kostým, ... Nie, nesťažuje sa na to, že nekojila, to jej nevadí. Ako sa vyjadruje dnes o "lentilkách", hmmm neviem. Isté je, že ju asi v tomto jej názore o veľkosti pŕs karma dobehla. 🤔

0silvia0
14. mar 2019

@eva112014 no tak máš veľmi povrchnú švagrinú. Robiť si zásluhy za to, čo dostala geneticky dané do vienka je naozaj plytké a posmievať sa tým, ktorý dostali geneticky do vienka málo, je už trápne. Ale áno, stretla som sa aj ja s hrdosťou prsnatých žien na svoje prednosti a povyšovanie sa nad tými, ktorým bolo nadelené málo. Strašne trápne, ale nech si to svoje "šťastie" užijú plným priehrštím, keď je to pre ne také dôležité.🙄

eva112014
14. mar 2019

@0silvia0 Naozaj v tomto živote funguje tak, že karma je zdarma. To nielen fyzický výzor. Ja som neznášala a neznášam výsmech ľudí na výzor niekoho iného. Je jedno, či sú to vlasy, nos, zadok, nohy ...

ikissedagirl
14. mar 2019

@eva112014 sak by skusil povedat, ze nie su 😈

dzupi898
14. mar 2019

@0silvia0 nerozumiem prečo to niektor ženy robia, zase myslím, že každý má nejaké prednosti, niekto má prsia, niekto má zadok, niekto má inéí prednosti, každý má niečo dobré, niečo na čo môžeme byť pyšné

0silvia0
14. mar 2019

@dzupi898 tak niektoré ženy chcú byť atraktívne, niektoré hľadajú stratené sebavedomie, niektoré nechcú nosiť vystužené podprsenky, dôvodov je asi viac. Ale pre mňa by žiadny dôvod nebol dostatočný na dobrovoľné rezanie do zdravého tela. Jedine zmenšenie prs z dôvodu problémov s chrbticou alebo vážne psychické problémy.

airaw
14. mar 2019

Ja som napr. už od 14 vedela, že to bude na plastiku.. 😀 bola som a som veľmi spokojná.. silikóny nemám 🙂

0silvia0
14. mar 2019

@airaw a akú plastiku máš?😲

airaw
14. mar 2019

@0silvia0 modelaciu

dzupi898
12. apr 2019

@0silvia0 súhlasím, mne je to tiež divné, ale tak každá sme asi ozaj iná a inak sa na tieto veci pozeráme, hlavne by sme mali byť šťastné vo svojom tele 🙂