Môže pracovník - manažér Telekomu odpočúvať hovory a čítať sms?

27. okt 2022

Ahojte máme známeho ktorý robí v telekome manažéra ale aj pracovníka má o nás všetky údaje ale nakoniec sme sme sa prehodeli k inému operátorovi už sme není v telekome je možné že ten daný človek môže otpočuvat hovory alebo čítať sms ,MMS alebo si dokáže zistiť polohu nášho mobilu????

amelia89
27. okt 2022

neviem, ale viem že nic lepsie ako otpočuvať uz dnes neuvidim.

natalienka12
27. okt 2022

Nie nemoze. Odpocuvanie sa moze realizovat iba na zaklade prikazu sudcu, ak je podozrenie z trestneho cinu.

autor
27. okt 2022

@amelia89 odpočúvať.....prepáčte prekliklo sa mi to

autor
27. okt 2022

@natalienka12 a nemajú tam oni takú možnosť v telekome že po tajomky by mohli?

natalienka12
27. okt 2022

To sa ti neprekliklo, proste si z gramatiky totalny analfabet, ale mozem ta ubezpecit, ze nie si tu na konikovi jedina.

natalienka12
27. okt 2022

V ziadnom pripade nemozu odpocuvat sukromne hovory. Ani technicky to mozne nie je.

autor
27. okt 2022

@natalienka12 keď myslíš nejdem sa hádať 😉 si chodiaca dokonalosť že 😉

natalienka12
27. okt 2022

Aj slovo “po tajomky” ti prekliklo? 😂 Ty dokonalost. Skratka a dobre, odpoved na otazku mas. Nikto ta nemoze v Telekome odpocuvat.

veronikaszabova
27. okt 2022

Naco sa pytas, ked na nazor druhych reagujes posmesne?

rusalinka
27. okt 2022

odpočuvať odpocuvať ofdpocuvat odopicuvat ospoduvat odpocuvat odpocuvat odpocuvat odpotuvat ... prepáčte, len som skúšala ten preklik. 😀
A autorka nie, ako ti píšu baby vyššie, bez súdneho príkazu to možné nie je, naozaj sa nemusíš báť.
Čo sa týka tých údajov, ktoré o vás má - pri zmluve s operátorom ste mu všetko poskytli, teda má ich len od vás 🙂

maranco
27. okt 2022

Jednoduchšie preň je, keď by vám do mobilu nainštaloval aplikáciu na odpočúvanie/sledovanie, ako by riskoval, že mu na to niekto príde v práci.
Niektorých sa dá "odpočúvať" na sociálnych sieťach, ak tam vešajú každý svoj pohyb.

solange7
27. okt 2022

@rusalinka dopičutia 😀

rusalinka
27. okt 2022

@solange7 aj keď som písala príspevok, tak som napísala, že "ako ti píču baby vyššie" ... som dodatočne opravovala 😀

sissy27
27. okt 2022

hej jasné, pracovníci telekomu (alebo iného operátora) nemajú celý deň čo na práci, len "otpočúvať" hovory svojich zákazníkov a potom s týmito informáciami robia asi čo?
Možno keby si bola nejaká ministerka alebo vysokopostavená funkcionárka, tak by tvoje obavy boli na mieste, ale to si zas buď istá, že by nerobili pracovníci mobilného operátora.
Ale tvoje kecy nikoho v telekome ani v sis-ke nezaujímajú, môžeš kľudne spávať.

yvanielka
27. okt 2022

Si záujmová osoba? Inak nevidím dôvod na odpočúvanie bežného občana.

autor
27. okt 2022

@sissy27 no to je super potlesk ,,,,,,lebo nás ten daný človek pravdepodobne odpočúva lebo vie také informácie ktoré sa nemal od nikoho dozvedieť a robí stoho peklo vieš ,proste vie také informácie čo vieme iba dvaja ľudia ja a ešte niekto a sme si vedomí ja aj druhý človek že sme to nikomu nevešali na nos 👃 ale sranda je že on to vie

autor
27. okt 2022

@yvanielka je to známy a chce nám urobiť peklo zo života sám to povedal takže ???🤷🤷🤷🤷

autor
27. okt 2022

A pracuje s Vás niekto vlastne v Telekome ???

qetka
27. okt 2022

@natalienka12 “niekto s vas” a “s toho” sa tiez prekliklo ;)

mistymay33
27. okt 2022

Pracovnik v Telekome nemoze odpocuvat hovory. Na to je potrebny pristroj a program, ktory maju bezpecnostne zlozky. Odpocuvat sa da na zaklade prikazu sudcu. Teoreticky moze vidiet komu a kedy si volala, pisala sms, mozno mize vidiet polohu tvojho mobilu podla vykyvaca, ale aj to nemoze bezmy pracovnik….

doriiis
27. okt 2022

A odpočuva akože teraz? Keď ste uz u iného operátora?

nyusika
27. okt 2022

@amelia89 prehodeli tiez nie je na zahodenie 😀

amelia89
27. okt 2022

@nyusika 😂😂😂 praUda 😂

rusalinka
27. okt 2022

hm... ako tak pozerám, teba už asi otpočúvajú dosť dlho... prečo s takýmto niečím nejdeš na políciu, keď už máš takmer rok podozrenie?
https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/ma-moznost-veduci-pracovnik-telekomu-odpocuvat-hovory/

nyusika
27. okt 2022

@rusalinka aj tam jej to prekliklo 😀 😀

rusalinka
27. okt 2022

@nyusika určite áno! 😀

sissy27
27. okt 2022

jasné a potom ju svišť balil do celofánu 😀
ak nejaké "tajomstvo" vedia dvaja, tak už to nie je tajomstvo. Ak si si ty istá, že si nikomu nič nevykvákala, ani že si netelefonovala v spoločnosti niekoho ďalšieho, že sú to naozaj tak tajné infošky, ktoré nemohli uniknúť inou cestou, tak zlyhal ten druhý.
Ja neviem ako si ty predstavuješ odpočúvanie, ale ono to nie je tak úplne jednoduché. Zabije to strašne veľa času a nie je reálne, aby jeden človek celý deň striehol na tvoje telefonáty a vedel okamžite reagovať. To by nemohol robiť nič iné.

yvanielka
27. okt 2022

A ako vám chce urobiť zo života peklo?

katkine_terapie
27. okt 2022

Autorka: 1.Nie, nie je to technicky mozne. 2. Do telefonu hovor iba veci, ktore ti nevedia, ze sa ich niekto dozvie. Prilis osobne veci, ktore nechces, aby niekto vedel, ries osobne.

beatrixx1525
27. okt 2022

Podajte v telekome reklamáciu že máte pocit že bola narušená bezpečnosť a súkromie vašich TČ a prešetria to. ale z vlastnej skúsenosti robila som síce v zahraničnej telekomunikačnej spoločnosti a áno prístup sme mali ku všetkému, ak zákazník zavolal a poskytol údaje k účtu a TČ, vedeli sme sa aj dostať do nahratých hovorov aj do smsiek ale bolo to prísne zakázané liezť tam, pod trestom náhrady akýchkoľvek škôd ktoré by sme spreneverením informácií spôsobili a takisto aj okamžitý vyhadzov, všetky monitory 24/7 snímané a záznamy nahrávané a sledované ešte ľuďmi zhora aby bola dostatočná kontrola toho, čo sme v ktorom účte sprístupnili. Ak to majú v telekome podobne, nikto normálny toto nebude riskovať preto aby ti "urobil zo života peklo"