Môžem mať vo fitku šľapky?

18. apr 2024

Je v pohode nosit vo fitku slapky miesto botasiek, ked pojdem cvicit slapky vyzujem a mam iba ponozky, ale zasa napriklad na bicykel vo fitku by som si ich nechala?Za odpovede dakujem.

mamamasama
18. apr 2024

Záleží od konkrétneho fitka. V niektorých je to zakázané.

bennn
18. apr 2024

Nie, nie je to v pohode. Máš mať pevnú obuv. A utierať stroje dezinfekciou po cvičení.

taga
18. apr 2024

Na bicykel v slapkach? To ako fakt?

thirstymonk
18. apr 2024

Keď niekto nosí vo fitku šľapky, je na smiech celému fitku. To už lepšie urobíš, keď pôjdeš naboso. Fakt.

glorikarebeka
18. apr 2024

Šľapky iba do sprchy

luliu
18. apr 2024

Nie je to v pohode

palicka
18. apr 2024

A ja ze lahke zeny cvicia...😆 spisovne su to vsuvky😛

hsara99
18. apr 2024

@palicka tiež som otvárala diskusiu s tým, ze ktovie ako ženy ľahkých mravov niekoho rozčúlili 😂😂

mane01
18. apr 2024

V nasom fitku su tenisky must be. Naboso ani v slapkach sa nesmie ist cvicit. Inak, co je to vobec za napad! 🤦🏼

autor
18. apr 2024

@mane01 @luliu @glorikarebeka @thirstymonk @bennn @taga videla som to u nas vo fitku a este aj trenerka mala slapky a tak ukazovala ako sa na krorych strojoch cvici, mne by sa tak asi zle cvicilo, ale tiez sa mi nechce za kazdym nosit botasky, zaberaju vela miesta, tak som sa opytala, ci to aspon vyskusat, ale tak to teda nejdem skusat.

thirstymonk
18. apr 2024

@mane01 Naboso lepšie držiš stabilitu pri drepoch s veľkou zaťažou, napr. 160kg v mojom prípade (keď som bol v tom najlepšom)

mamamasama
18. apr 2024

@thirstymonk uplny suhlas. Nie len drepy, ale RDL, ci bulhary. To je neporovnatelny rozdiel. Som zvyknuta cvicit v ponozkach. V našom fitku bežná vec, no stretla som sa uz aj s tym, ze niekde je vyslovene zakaz.

mandzula
18. apr 2024

Vo fitku, kam chodim, je v slapkach kopa mladeze. Ja osobne tomu nerozumiem, pretoze to nie je bezpecne. A co sa tyka chodenia v ponozkach, je to nehygienicke, nepotrebujem pri brusakoch cuchat niekoho spotene "slapy".

kiki68
18. apr 2024

@mamamasama je na to taka obuv ako ponozky, pouziva sa aj pre poledance, gymnastiku. Je to casto predpisane. Ma to protismykove drazky. Uprimne, ludia maju plesne, kadeco na nohach, HPV ( bradavice), nevies co by si lapila.

kiki68
18. apr 2024

Ja som to vsade videla iba zakazane, ma to logiku.

mamamasama
18. apr 2024

@kiki68 veď mám ponožky. Nie som naboso.

lakebabe
18. apr 2024

Nedala by som si ale sem tam to vidím u bab
Na bicykel to ozaj si neviem predstaviť

rezanka73
18. apr 2024

Nie, ale môžeš byť šľapka vo fitku