Nakupoval niekto cez stránku utrochdracikov?

marcaradko
25. júl 2011

ahojte nakupoval z vas uz niekto cez tuto stranku? 😕

monistar
26. júl 2011

Ahojky 🙂 .Tiež som v nedelu našla tuto stranku a rozmyšlala som aj nad objednaním.Ale neviem 😒 Bojím sa 😖

mimisk
26. júl 2011

je to aky si podozrivá stranka,žiadny kontakt ani podmienky predaja 😒

babulkaa
26. júl 2011

Maju celkom fajn veci .... mozno sa niekto ozve kto objednavala a vsetko prebehlo ok 😉

katuska01
26. júl 2011

Ja som objednavala u tej pani kočík cez babybazar.sk este zatial neprisiel tak snad dorazí ale komunikacia prebehla v poriadku tak neviem... 🙂 🙂 🙂

ivanka85
26. júl 2011

podmienky predaja tam su

emkab
27. júl 2011

Pozerala som u nich autosedacku, ale tiez cez babybazar.sk, maju tam 17 pozitivnych referencii, najstarsia je z juna tohto roku...

mata_murkova
11. aug 2011

tak je po dnesku mam s nimi zlu skusenost respektive, od firmy webareal mam tiez eshop zriadeny a dnes mi volal nejaky pan ktory mi tvrdil ze tento eshop patri mne a vraj nemam autorske prava na obrazky ktore tam mam. tak som cumela jak puk, ze tato stranka nie je moja!

niznanska
5. sep 2011

v ziadnom pripade nedoporucujem nakupovat, ja som si tovar objednala, uhradila a 24. augusta .. tj po cca 2 tyzdnoch po uhrade som sa dockala odpovede ze tovar mi bol zaslany. do dnesneho dna mi nic neprislo, nikto mi neodpoveda, tel. c. nedostupne a na mail nereaguje nikto. zarobenych 15 eur, ale ze to niekomu za tie smeti stoji.... ubohy a nepolahlivy shop !!!! 😠 😠 😠 😠

evusig
7. sep 2011

no ja akurát som mail odoslala,že čo to za sprostosť,že odoslali mail ,že objednávka odoslaná keď jej neni....že by ma zaujímalo kde to poslali....a že dúfam,že moje peniaze už neuvidím....však na materskej super nie...bár akej chudere môžem dať...ach jááj...

matqa32
7. sep 2011

ja som objednávala tiež, ale našťastie som sa sňou dohodla, že to pošle na dobierku, tak som o peniaze neprišla, ale kamarátka prišla, vložila na účet, ale pred 3 týždňami mi poslala email, že zásielka bola vyexpedovaná..ale dodnes ništ...všetko má stiahnuté aj na babybazare, aj webovú stránku, aj na facebooku..skrátka nikde nie je...ale pochádza od Bánoviec s dediny Zlatníky..to mala v profile na babybazare, ale kebyže je dosť takých, tak by sa mohlo dať aj trestné oznámenie a podľa čísla účtu vypátrať kto je to.....úbohosť zarábať na mamičkách čo sa na materskej dovolenke, lebo tento štát nám fakt dáva strašne veľa peňazí na naše deti 😢

nadenka05
11. sep 2011

aj ja som jednou z oklamanych. tak isto som poslala peniaze, nic nechodilo, niekolkokrat bol kocik odoslany ale nikdy nedorazil, dokonca sa ta zenska nehanbila na babybazare zverejnit, vraj sa stala tragedia a zomrela a zostali po nej 3 male deti ale ze vsetci ktori poslali peniaze budu porieseni....ale kdeze. znova som jej pisala, ziadna odpoved. tak som zacala na nete patrat.....ta zenska nie je zo zlatnikov ale z topolcian, vola sa sona tomkova. ked si do googlu zadate cislo uctu, meno alebo telefonne cislo - napr. 0903/122378 vypatrate vela. ja som sa po tvrdsich vyhrazkach k peniazom dostala...skuste ine mailove adresy, telefonne cislo. myslim ze aj ona je mama. nechapem, ze sa rano ked sa pozrie do zrkadla nepovracia sa. fuj. mimochodom, ma aj komplicku, ta sa vola Luba Adamkova. dufam, ze budete uspesne vo vymahani penazi a nic jej nedarujete.

terezia1
12. sep 2011

fuuuuuuuuuha, to aj take veci sa dejú? No ja mám zase opačný problém, mám doma pekné veľmi málo používané vecičky pre dievčatko, neklamem, nekradnem, aj tak sa nikto neozýva... ☹

zuzik1311
21. sep 2011

mamicky, neviem, ci to este citate, ale ak ano, pozrite si diskusiu na babybazare v nespolahlivy - spolahlivy uzivatelia - blacklist a tam mate popisane, ako sa dostat spat k peniazom, mne uz pani tomkova peniaze vratila, a aj dalsim mamickam, snad vam to pomoze.