Nedarí sa mi predať tovar

9. okt 2023

Už pol roka predávam po synovi veci, krásne veci, málo nosené, vo výbornom stave. Mám ich tu na bazári, aj v rôznych FB skupinách, ale nedarí sa mi to predať. Mám aj málo videní. Veľmi ma to hnevá, lebo tie veci sú mu už malé, už ich nosiť nebude. A zavádzajú mi v skrini. A ponúkam ich pod cenu.

hankab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
9. okt 2023

Ok, a?

sasenka5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. okt 2023

@martul chcela som nejaký tip kde ešte skúsiť predať

denden77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
9. okt 2023

Skus lepsie nafotit, fotka urobi vela

danyelia
9. okt 2023

Ahoj, nemáte u vás v meste nejaký bazár oblečenia alebo suedskú burzu? Ja som teraz objavila rovno 2, ale v KE, no určite aj niekde inde sa konajú...

slavomira236
9. okt 2023

Tak skus znizit cenu ..neviem ake veci predavas aku znacku no napriklad lindex sa preda vzdy. Sk predavas pepco tesco...tak to tazko..vies kolko je tu predavajucich a kolko inzeratov? Inak pi malickych detoch sa predavaju veci tazko..to skor urovit balik a dat za par supov

slavomira236
9. okt 2023

A hnevat sa pre toto? Ked ti zavadzia nepredas daruj hned sa ti miesto uvolni

nika523
9. okt 2023

Ani mne sa už tu veci nepredávali, teraz predávam na V....d a ide to celkom dobre

sulavikova
9. okt 2023

Ja posielam svoje veci na predaj do Košíc cez Lioru. Veci si vyzdvihne kuriér, bazár si ich nafotí, ocení a 1x mesačne posiela províziu z predaja. Osobne som veľmi spokojná. Vypracem skriňu, odošlem tovar a mám “zarobené. Nebehám na poštu, nedohadujem sa s mamičkami🙃

beata_k
9. okt 2023

Ja som dnes "predala" komplet velkost 50-56 za.....5€. Vazilo to 3 kg. Kaslem na to. Dam to do domova alebo niekde do centra.

cyberk
9. okt 2023

Musis ist dost pod cenu, ake znacky a velkosti predavas?
Taky Pepco je skoro nepredajny skor na darovanie.. a male velkosti - do 80tky tam musis ist este viac pod cenu aj 0,50e/ks je vela pytat :/
Kamoska predavala cisto znackove (gucci, polo atd) veci 0-3m za 70e/50ks :D

catherinah
9. okt 2023

Kedze to davas anonymne, tazko poradit, v com je chyba.
Mne sa predavaju stále.

joannita
9. okt 2023

Ja co vidavam niektore inzeraty a tie ceny, tak sa ani necudujem ze nevedia baby predat oblecko. Musis vyrazne znizit cenu, inak to nepredas. Napis sem za kolko co zhruba predavas.
Ja lacnejsie veci len darujem, lebo to je v podstate nepredajne a ak mam nieco znackove, tak z toho urobim balik cca po 4 - 6ks a predam tak max za 5 - 10eur.

tosomja
9. okt 2023

Asi sa každému nepáči a čo znamená pod cenu? Keď som pred dvoma rokmi kúpila čižmy za 60e a už rok ich predávam za 40e, tak jasné že ich nikto nechce. Ja som napríklad popredavala po deťoch topánky po 10-15€ za kus. Aj keď som za nich dala 50€.
A tak isto nekúpim drahšie ako 10-15€.
Tak isto s oblečením. Mne je jedno či je to Zara, lindex, či pepco. Nekúpim drahšie ako 5e kus.

tosomja
9. okt 2023

@sulavikova koľko je tá provízia? Môžeš aj ss napísať, ak nechceš tu.

rachel36a
9. okt 2023

Tiez som sa pokusala...ked som ponukla znackove bundy za 5€ tak sa predali..inak mi tto vacsinou len stalo v skrini...teraz robim tak, ze dam inzerat v miestnej skupine na FB a ak sa to nepreda do mesiaca, tak to supnem do darovacej skupiny a mam pokoj.,

zorkahorka
9. okt 2023

Začína zima, mamy budú viac na mobiloch. Mne sa v zime darí predať viac ako v lete.
Po čase vyradim veci, ktoré sa dajú darovať, aby som sa toho trochu zbavila

denithestrange1993
9. okt 2023

Zrejme nie su predajne. Mne je trapne predavat zjavne opotrebovane veci,flakate,derave...ked tu vidim niektore inzeraty,ze sikovna mamicka,zalepi,zasije tak sa len smejem. Alebo ze top stav,ale spredu sa trha. No proste top 👌. Kupujem tricka lindex,tie su nositelne dalsimi detmi v rodine alebo predajne. Mne sa vlastne ani nechce fotit,nahadzovat a predavat veci po 0,50 centov,na to si prilis cenim svoj cas a energiu.

saxana000
10. okt 2023

Predavam po balikoch za ozaj smiesnu sumu.obnosene veci nemilosrdne do kosa. Vsetko pekne do velkej krabice kym nevyradim celu jednu velkost a potom na fb za 20ku.keby to preratam tak mam asi 10 centov za jednu vec ale takto sa.toho najlepsie a najrychlejsie zbavi.. Znackove limitovane kusky v ozaj super stave mam na bazari ako samostatne polozky a tie sa mi zvyknu sezonne predat nic doma neskreckujem.. naco?co budem nahodou potrebovat pre dalsie velmi lahko a rychlo zozeniem na bazari a este ovela modernejsie nez nejake 7 rocne bodycka a dupacky poodkladane v nadstavcoch.

miskaska
10. okt 2023

Ja veci predávam vzdy vyrazne pod cenu. A hned su prec.

obleckodogymu
10. okt 2023

@sulavikova môžem sa ťa spýtať ako sa v Liore pohybujú tie provízie? Pozerala som to totiž, mám veci vyhovujúce ich kritériám a ozaj sa mi nechce návrat s predavanim po pár eur..ale nedocitala som sa ani, či provízia pre mňa ako pôvodného vlastníka je daná nejakou presnou sumou alebo percentuálne 😊

marketa7584
10. okt 2023

Hodit to na charitu ..uz to taky delam

zuzubb007
10. okt 2023

To musis predat ale za normalnu cenu ak mas znackovu vec kupenu za napriklad 30 euro tak ju nemozes predavat za 20 to je nepredajne, symbolicke ceny napriklad za 2-3 eura ja sa vzdy takto zbavim vsetkeho inac neni sanca

zaarraa
10. okt 2023

Mne sa zdá, že ani na iných portáloch sa nič nepredáva, nejde len o detské veci.

plankina
10. okt 2023

@zaarraa noooo ludia si kolko krat proste radsej kupia nove. obchodov, v ktorych sa da proste nakupit lacno je v tejto dobe neurekom a niekot si kupi radsej aj ked menej kvalitnu , ale novu vec

mima172
10. okt 2023

Veciciek je teraz všade veľa. Ja na predaj nemám nervy, všetko balím do vákuových vriec a keď sa narodí nejakej kamoške dievča, tak jej to všetko posuniem. Predávam len zopár topánk, v super stave, za nízke ceny a aj tak nič, proste je toho veľa. Minuly týždeň som predala 1 spací vak po dlllllhej dobe.

sense
10. okt 2023

Záleží od značky, popisu a hlavne ceny? Co je to pod cenu?

sulavikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz