Neviem sa maľovať. Viete mi poradiť?

ewuliatko
29. okt 2010

Ahojte ešte raz 🙂
Prosím o pomoc, radu 🙂 Možno je to smiešne, ale vo svojich 36 rokoch sa neviem poriadno namaľovať. Jediné, čo už roky robím, že si namaľujem čiernou ceruzkou oči a keď mám čas, tak pridám špirálu a nejaký bledý lesk na pery. Už moja 15-ročná dcéra sa vie namaľovať lepšie ako ja 😝 . Vôbec si neviem naniesť make-up, očné tiene mi nič nehovoria, nejaké farby na líčka takisto, no proste hrôza. A naozaj mi to začína vadiť, keď sa pozriem do zrkadla. Mám pocit, že vo svojom veku by som sa mala vedieť upraviť lepšie, hlavne keď pracujem na úrade v kancelárii.
Viete mi poradiť? Budem vďačná za každú odpoveď 🙂

zivika
29. okt 2010

ahoj, tazko takto radit...asi sa budes musiet trosku pohrat a poskusat, alebo ked to dcera vie, nech ta namaluje ona a ked sa ti to bude pacit, moze ta to naucit ona...ale mozno by bolo najlepsie, keby si skocila do salonu a nechala si ukazat, ze co a ako...popripade si kukni na nete virtualne licenie...drzim pakce 🙂

zuzana76
29. okt 2010

uplne presne postupy najdes na www.youtube.com

napr.

https://www.youtube.com/watch?v=pWIk5c7jRuw

nepotrebujes ani vediet po anglicky, staci, ked sa budes pozerat, ale zaklad je mat kvalitne líčidlá. Ja som mala podobny problem, nevedela som si namalovat oci, tiene, linku, pretoze som si ich vobec nemalovala kvoli sosovici na okraji spodneho viecka, minuly rok som si ju dala odstranit, pretoze zacala rast , zainvestovala som do kvalitnej prirodnej kozmetiky a napozerala si par videi na yuotube a teraz sa licim velmi rada.

zuzana76
29. okt 2010

@ewuliatko aj tu na tejto stranke najdes temy o kozmetike, tam ti aj dievcata poradia so znackou s akou su spokojne, pripadne si popozeraj nejake e-shopy s kozmetikou a tam ziskas prehlad o znackach, vyrobkoch , co sa na co pouziva, ja osobne mam rada znacku Gosh a tiez mam vela produktov z rady Alverde

zuzana76
29. okt 2010

napriklad tu mas z toho co pouzivam ja
http://www.goshcosmetics.sk/produkty/oci/

zuzana76
29. okt 2010
ewuliatko
autor
29. okt 2010

zivika aj zuzana76 ďakujem 😉