Neznáme SMS priania k Vianociam

24. dec 2023

Dnes mi prišlo asi 5 rôznych SMS s vianočnými vinšami a na konci "praje (meno) s rodinou" alebo "praje rodina (priezvisko) ".
Všetky tieto SMSky sú pre mňa od neznámych ľudí. Ani jedno zo spomenutých mien či priezvisiek mi nič nehovorí, nikoho s takým menom/priezviskom nepoznám. Neviem, čo to môže byť.. mám v podstate "nové" tel.č. - cca 1rok a dávala som ho len mojim najbližším.
Pri 1.sms som si povedala, že okej, asi omyl...no o chvíľu mi chodili ďalšie podobné sms 🙈
Stalo sa to dnes ešte niekomu, alebo som jediná? 😃

baboobchod
24. dec 2023

Asi to tvoje “nové” čislo operátor zrecykloval

trinityf
24. dec 2023

Niekto z vasich kontaktov posiela hromadne smsku a z tych ludi odpoveda na nu vsetkym v zozname, pravdepodobne nechtiac. Uz sa to stalo aj mne.

ddaassuullaa
24. dec 2023

Presne ako pise @trinityf. Odosielatel napise "hromadnu" sms vybranym uzivatelom a ti ked na nu chcu odpovedat, tak to zial ide vsetkym, ktorym bol povodny text urceny🤷‍♀️. Tym.padom jasne, ze sa ti dostanu spravy od uplne cudzich ludi, ktori si ani nepozru, co robia - je to tam napisane. Cize keby na tu spravu odpovies ty, tak.ju zase dostanu uplne vsetci😂
Moja krstna to s oblubou robi, v zozname 30 ludi, slak ma.triafa

autor
24. dec 2023

Ty brďo nieee 🙈😆 nedá sa táto supermožnosť nejako zrušiť?

miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ddaassuullaa
24. dec 2023

Asi nie, ja uvazujem, ze buduce vianove docasne krstnu bloknem😂

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
24. dec 2023

zeny, a to cez whatsapp? Mne sa to este nestalo. Klasicke sms spred 10-tich rokov tu uz davno nikto nepouziva

amelie2017
24. dec 2023

Moze byt aj zrecyklovane cislo. Ja tak mam a prvy rok mi vyvolaval a vypisoval kadekto.

@tenerifka ano, mne chodili aj na whatsapp kadejake spravy predoslej majitelky.

ddaassuullaa
24. dec 2023

@tenerifka vlastne MMS, ale klasicka. Moja krstna posle hromadne akoze skupine a odpovedat sa na nu zase len vsetkym🤷‍♀️

donluciano
25. dec 2023

Aj mne sa to stalo vcera.. 3 cudze sms

stanulienkat
25. dec 2023

Aj nam sa to stalo. To nebude nahoda.