Nosia sa ponožky do baleríniek?

podkolienka951
31. mar 2014

Ahojte dievčata... Kúpila som si svoje prve balerinky A chcela by som sa Vás opitat ze ci ich musim nosit naboso alebo si mam najst nejake ponozky bez vzorkov. Lebo teraz nazozaj neviem. Ale vzorkovane do toho nosit nechcem. Su cierne bez doplnkov. Diki moc.

cinkatko
31. mar 2014

A kolik mas roku, ze se ptáš jestli s ponozkami nebo bez? Podle toho ti poradím. Já bych ale volila silonky. V paraku naboso 😉 Ponožky by v mem veku byly pro smích, ale pokud chodíš na zakladku a je ti ráno zima - tak proč ne.

podkolienka951
autor
31. mar 2014

@cinkatko Mam 21. Chela som zmenu topánok.

cinkatko
31. mar 2014

@podkolienka951 no tak jsme na tom věkove podobně 😉 spíše silonky a v těch paracich naboso.

sharmari
31. mar 2014

ak ti je zima môžem silonky, ak je horúco stačí aj naboso... je to na tebe, ponožky neodporúčam 😉

cerez
31. mar 2014

určite silónky

paskolinka
31. mar 2014

@podkolienka951 silonky alebo take tie mini ponozky, co nevidno ... prip. naboso ale to nemusi byt vzdy prijemne, zavisi od materialu topanok 😉

sissmiss
31. mar 2014

@podkolienka951 urcite naboso. A odporucam specialne vlozky do topanok, aby si si neudierala kosti na chodidlach. Balerinky sa nosia aj s ponozkami ale na to treba guraz 🙂

mima4
31. mar 2014

@podkolienka951

jednoznacne naboso. To len slovaci su taki experti, ze tam trepu ponozky ci silonky...

Balerinky sa vzdy nosia naboso.

bubelko
31. mar 2014

@podkolienka951 k dlhym nohaviciam som si z jari davala silonove ponozky - telovej farby, nebolo vidno, ale ak som si davala balerinky k sukni alebo vyssim nohaviciam, tak vzdy na boso 😉

sissy27
31. mar 2014

@podkolienka951 jednoznačne podkolienky 😅
a inak čo ti je pohodlné, ale ponožky sa nehodia a silonky podľa mňa tiež nie...

jabadaba
31. mar 2014

@mima4 he he, trend ponoziek aj v sandaloch je tu naspat. Takze zaostaly ost blok bol vlastne nadcasovo in. 😀

Neviem si predstavit bosu nohu v balerinach pri tychto teplotach. Ale ako zaklad pre ladvinove problemy, preco nie. Ved su aj ultra tenucke ponozky, telovej farby roznych odtienov. Staci si vybrat. A k sukni tenucke pancuhy. Este nie je pocasie na pobehovanie v bosych nozkach... 😨

A inac, niet prisernejsej topanky ako balerinka! Je to nezdrave, hotove ortopedicke peklo a navyse to riadne przni postavu.

mima4
31. mar 2014

@jabadaba to fakt si myslis ze tenucke silonky nejako zahreju? 😉
Inak, my v BA mame uz very hot 😉 vcera plus 22. Zas netreba to prehanat s babusenim, v zapadnych krajinach som este silonky ani nevidela v balerinkach ci aj v lodickach. Nemozme byt take citlivky... 😀

jabadaba
31. mar 2014

@mima4 ale isteze zahreju. Pocitovo je to rozdiel, nez na boso. Nooooo, to very hot tu zazivam aj ja... 😀 som Ti nablizku. 😀 Ale zas to netreba este prehanat, ze ano. Zateplene cizmy sice uz su kapanek mimo, ale total na boso je zas prehane este. Tak, na Zapade kadeco robia inak, to neznamena, ze nemaju zdravotne nasledky zo svojich super modnych trendov. Ale vsak ako kazdy chce, ja si este pekne nohy uzijem v relativnom teple. Najma potom co vyzieram riadny pruser s mechurom a ladvinami po mojich hrdinskych bosych vycinoch. Stoji to niekomu za to? Nestojiiiiii....

tieto sa mi pacia, ked uz teda:

http://modculture.typepad.com/photos/uncategori...

paskolinka
31. mar 2014

@mima4 no neviem, rano boli 4 stupne, ked som isla do roboty. v balerinkach naboso by som sa asi uplne odrovnala 😀

jabadaba
31. mar 2014

@paskolinka no presne, rana su este svinsky studene a podvecer je studeny detto. Ono, toto teple pocasie je hnusne zradne prave v tom, ze na slnku mame pocit leta, ale slnko zalezie a je pruser. Inac, ten Zapad by som nevytahovala lebo odtial ide ten chory trend, ze s nachcipanym frniakom do kanclu, sak co, v reklame fici Aspro C tak aky problem vyrazit medzi dalsich ludi. Hrdinstvo riadne od veci. Po kazdej stranke. 😝

paskolinka
31. mar 2014

@jabadaba no presne. mokasiny, baleriny, zabky naboso pekne v lete. teraz do vsetkeho treba nejaku tu ponozku 😉 v zaujme vlastneho zdravia aj zdravia ostatnych 😉 a to ze anglicanky chodia s holymi zadkami a v zabkach cely rok a francuzky vo vyslaptanch balerinach naboso neznamena, ze ich musime napodobnovat 😕

mima4
31. mar 2014

@jabadaba sú pekné ale asi nie su to tie typicke balerinky - bez opatku.
Ja som raz mala balerinky..ale mala som z nich take krce v chodidlach, ze uz ich nikdy nedam na seba 😀

Inak, mne sa paci moda - co najmenej sa obliekat (ako myslim pravdaze slusne 😉 ). Odvtedy co to praktizujem, neviem co je to klasicka choroba.

Nadcha nie je choroba.

jabadaba
31. mar 2014

@mima4 noooo, nadcha nie je zrovna zdravy stav. Ak to nie je nadcha alergickeho povodu tak je vzdy infekcna. A to prvych 5 dni. A je triadne otravna, teraz som tak nachcipana, ze by som najradsej nebula, ale co uz. Frniak mam ako krhlu a cerveny ako semafor. Uplny ideal 😀

K tym balerinam uplne na plocho bez opatku - no to su tie najhorsie pre chrbticu a chodidla. Plus ich prinos esteticky je tiez diskutabilny.

Jasne, ze urcita miera otuzilosti je fajn a prospesna. Zas, nebavim sa tu o extremoch babusenia. Ale skutocne nie je este pocasie na uplne bose nohy v topankach, ktore su total ploche na stale ladovom podklade. Zem je este studena.

jabadaba
31. mar 2014

@paskolinka presne, inac, ja si nepomozem, ale mne uz ide hore krkom ten otrepany mytus o sarmantnych francuzkach. Ta keby si asi nasrala na hlavu tak sa tu vsetci opicime a nechame si naliapat aj my, lebo je to taaake chic, o la la la?! Kde do pekla to vlastne vzniklo a ako? Su radodajnesie, ze by tym boli taaaak naramne sarmantne? Asi hej. Prisam vacku, co francuzsky film ci komedia, to pretahovanie na vsetky sposoby, postel a sex riesia furt, zrejme toto asi bude prapricina toho ich uzasneho sarmu... 😵

sissmiss
31. mar 2014

@jabadaba ona si ich chce obut teraz? 😉 😀 😝 Ale myslela som naozaj v lete, v teple

sissmiss
31. mar 2014

@jabadaba ak je najzdravsie chodenie naboso, tak preco je chodenie v balerinkach najhorsie pre chrbticu?

jabadaba
31. mar 2014

@sissmiss v balerinkach nechodis po prirodzenom povrchu, ci? Chodenie na boso ano, ale nie na betone. 😉

Predpokladam, ze zakladatelka chce zakat nosit baleriny teraz, aspon tak som to pochopila. V lete je to o inom.

sissmiss
31. mar 2014

@jabadaba ten teren, to aj mna napadlo...ale preto sa odporuca do balerinok taka vlozka, proti narazom.

jabadaba
31. mar 2014

@sissmiss a vojde sa tam? Lebo teda vacsina balerin je dost vykrojena. Ci potom z toho netrci prilis chodidlo...

sissmiss
31. mar 2014

@jabadaba ja to tak zvyknem nosit a v poho.

jabadaba
31. mar 2014

@sissmiss musim pozriet tie vlozky teda, nemala som sajnu o niecom takom speci pre baleriny. Ale aj tak mam dojem, ze vacsina ich je strihanych tak nejak blbo, ze z nich trcia prsty.

sissmiss
31. mar 2014

@jabadaba ja mam za to ze ak z balerinok trosku vidno prsty, tak je to sexi 🙂
Tie vlozky som si kupila tusim v deichmane, poradila mi to predavacka, ze kedze nemaju balerinky poriadnu podrazku a opatok, tak nech to bez tych vloziek ani neskusam. Som spoko.

jabadaba
31. mar 2014

@sissmiss 😅 vidis a mne to desne vzdy pri skusani prekazalo. A tak celkovo si pripadam v balerinach divne. Mne sa pacia v predajni, maju pekne farby, tvary aj zdobenia, ale akonahle ich mam na sebe tak mam pocit, ze mi fakt prznia postavu a to ju mam sumernu a stihlu. Ale v balerinach posobim divne. Mozno na velmi vyskej zene? Co ja viem. Asi ich neviem nosit no... 😀

k_a_j_k_a
31. mar 2014

@podkolienka951 ja mam uz zopar rokov take ponozkove tapky. Silonky nosim nerada, lebo v lete sa mi potia v nich nohy. Mam dvojo baleriniek, take sportove, v kt. my nie su tie kvaziponozky vidiet a potom druhe, slusne, s krajkou a maslickou. Do tych zial musim nosit silonky, lebo su extra vykrojene.
Skus pozriet, myslim, ze v H&M a aj v C&A som ich videla. Hladaj take babkovsky vyzerajuce tapky, kedysi babky nosili silonkove.

sissmiss
31. mar 2014

@jabadaba 😀 to je zvlastne ze si vysoka a stihla a aj tak ti nepasuju...to si ani predstavit neviem. Sice...videla som uz aj fakt zle krojene balerinky, a tie nesedeli pekne na nohe, nielen na postave...asi treba skusat a najst si vyhovujuci tvar. Inak mne sa parizanky (neviem ci aj francuzky celkovo) strasne pacia. Som si tam pripadala ako alenka v risi divov, stale a vsade bolo na co pozerat, vedia sa obliect ale hlavne sa tak nejako elegantne nosit...