"Oblbováky" výrobcov a predajcov

boise
25. nov 2011

Ahojte maminy. Zakladám túto tému, aby sme si navzájom vymenilii skúsenosti, kto ako naletel akému obchodníkovi, aby sa ostatné vyvarovali rovnakej chyby ako my. Prípadne sem vkladajte "akcie", ktoré akciami ani nie sú, pretože sa to dá v takej alebo nižšej cene kúpiť niekde inde...Aby to nebolo len negatívne, kľudne vložte aj niečo, čo sa naozaj oplatí a oboznámte o tom čo najviac maminiek, keďže doba je hnusná a človek počíta každý cent 😉

Pred týždňom som objednala synovi na narodeniny knihu "Moja druhá knižka" ( http://www.littera.sk/index.php?action=obchod&s... ). Keďže máme doma knihy Moja prvá knižka a Moja prvá knižka- slová ( http://www.knihypredeti.eu/kategoria/knihy-pre-... ), potešila som sa a objednala ju. Dve predošlé knihy sú totiž super, a malému sa veľmi páčia. Včera ma však skoro porazilo, pretože kniha ktorá mi došla je navlas rovnaká tej, ktorú už máme - Moja prvá knižka- slová. Akurát vymenili "obal" a zmenili popis ku knihe. Takže knihomilné maminy, ak natrafíte na túto knihu a budete rovnako nadšené novinkou v našich kníhkupectvách, nedajte sa pomýliť, možno ju už máte doma, len v inom vydaní... 😅

boise
autor
21. mar 2013

A zda sa ze francuzi su tiez vacsi fajnsmakri ako by sa mohlo mysliet http://www.aktuality.sk/clanok/225209/dalsie-ko... 😠

boise
autor
22. mar 2013
boise
autor
5. apr 2013
helsinka
20. máj 2013

ahojte, tak aby tu neboli len tie negatívne veci, tak ja pridám jednu pozitívnu. Nechodíme síce do Baumaxu často, ale boli sme tam nedávno kupovať tesnenia na dvere, no na výber niekoľko druhov, tak sme tam maturovali nad cenami . . . pri pokladni pani, že 24,90 €, hneď som sa ohradila, že na cenovke bola ale iná cena, tak si zavolala posilu a zistili, že áno, mali tam uvedenú zlú cenu . . . bez reptania mi to predali za cenu, ktorá bola na cenovke (necelých 15 €). 🙂

boise
autor
22. máj 2013

Rychlocistiaren BLESK...neodporucam, dala som tam oprat prehoz na postel, vratili mi ho komplet deravy, rozdriapane sitie, diery ako keby ho zobali, miestami mu trcali "creva"...NIKDY VIAC!!!

boise
autor
11. sep 2013
bosacka
13. jan 2014

skatula a jej obsah ☹

boise
autor
31. jan 2014

@bosacka no skvele 😝

paja74
31. jan 2014

Tak ja napisu jen muj postreh z Tesca. Akce byva oznacovana zlutym stitkem. Finta tesca je nalakat zakazniky na zlute radoby akciove ceny. Vsimla jsem si, ze pokud zluty akciovy stitek obsahuje v levem hornim rohu i starou-vyssi a preskrnutou cenu, tak nova akciova cena je skutecne akciova a tedy nizsi. Casto vsak tesco zavadi zakazniky tim, ze cenu sice oznaci jako akciovou a da ji na zluty stitek, ale ve skutecnosti je stejna jako neakciova. V tomto pripade chybi v levem hornim rohu preskrtnuta vyssi cena, coz vam poslouzi k rychle orientaci, ze jde o odrb...

boise
autor
31. jan 2014

@paja74 ano ano, tesco toto robi uz roky a vyraba fiktivne akcie 😝

sopphi
2. apr 2014

Dobrý deň,
NEKUPUJTE v internetovom obchode DANEA!!! Ani ja už nikdy viac nebudem, ! 11.2 2014 som po emailovje komunikácii vrátila 2 páry obuvy, s tým že sú mi malé. Vyplnila som reklamačný lístok, uviedla dôvod vrátenia, udala číslo bankoivého účtu. Na reklamačnom lístku majú predtlačené, že reklamáciu vybavuju do 2 týždňov. Koncom meisaca som im telefonovala, povedali že 27.2 2014 mi bol vystavený dobropis, a maximum do 15 pracovných dní mi prevedú peniaze na účet. Keď som sa spýtala, že veď to už bude vyše mesiaca, nereagovali na to.
Po ďaľších 3 týždňoch som im telefonovala, nezdvihli. Napísala som email, po vyše týždňa odpovedali! že preveria moju reklamáciu a dajú mi vedieť. Nedali. Po 10 dňoch som im nechala správu cez Facebook, čo ak rýchlejšie reagujú a zázrak! Na druhý deň odpisali, že oni to vybavili, moja požiadavka je na finančnom oddelení, oni to budú posielať. To ma už ale nahnevalo, som sa ich spýátala., či to finančné oddelenie je iná firma či čo,že sa od nich dištancujú, či nie sú jeden podnik,či spolu nekomunikujú? Peniaze do dnešného dňa mi ešte nenabehli na účet. Podľa zákona o ochrane spotrebiteľa musia max.do 30 dní vybaviť reklamáciu. Ak obyčajný človek o pár dní neskôr zaplatí povedzeme faktúru za telefon, Orange mu hneď automaticky účtuje poplatok 5 eur. A v takomto prípade čo? Aké odškodné dostanem ja? 😠

boise
autor
11. sep 2014
boise
autor
22. sep 2014