Odporúčte mi zodpovednú pani na upratovanie bytu v Bratislave

ali_inzercia
11. dec 2018

Prosim, vie mi niekto poradit zodpovednu pani/slecnu na upratovanie 3i bytu v Bratislave tak na 1x do tyzdna? Len taku, s ktorou mate osobnu skusenost. Prosim aj info o cene/h. Dakujem

babi81
11. dec 2018

@ali_inzercia tiez ma zaujima 🙂

ali_inzercia
autor
11. dec 2018

@babi81 A ja uz som sa tesila, ze niekto pise 😂 Ze konecne nejaky tip 🙈😵😁

babi81
11. dec 2018

@ali_inzercia nie he to jednoduche, mala som jednu co chodila z mimo bratislavy ale potom nasla robotu kazdy den v nitre tak nic :((( v ba som vyskusala 2, ale nestalo to za to....

landsmanka
11. dec 2018

ja by som ti hneď išla upratovať, keby bývam v Bratislave. upratovanie ma veľmi baví 🙂

ali_inzercia
autor
11. dec 2018

@babi81 ved toho sa aj ja bojim, preto chcem len na odporucanie a nie cez firmu. Dnad nam niekto poradi 😉

ali_inzercia
autor
11. dec 2018

@landsmanka presne takeho cloveka hladam 😁 Ale teda z BA. Upratala by som aj sama, ale pri 9m pobehajkovi nemam sancu...

kulumulu123
11. dec 2018

Ahojte viem o niekom Cena 10eur/hod. Dajte vediet ci doobeda alebo poobede a ktory den resp.na kolko hodin v dany den. Pani je fakt dobra mam s nou osobne skusenosti ☺

mpg
11. dec 2018

Toto ťažko niekto doporučí, ani by som sa nato veľmi nespoliehala, je stránka domelia.sk, kde sú takéto ponuky aj pre Bratislavu, tam sa dá vybrať a niektorí majú aj hodnotenie.

ali_inzercia
autor
11. dec 2018

@mpg Dakujem. Uvedomila som si, ze mate pravdu. Teorericky sa moze hocikto odporucit aj sam, ved profily su anonymne. Pozriem odporucanu stranku, dakujem! 👍