Odpudzovač hlodavcov a hmyzu Riddex Plus

milka1978
8. mar 2013

Máte niekto s týmto prístrojom skúsenosti? Funguje?

cta
8. mar 2013

Milka nas sused mal nieco podobne mysi sice neodplasil za to sa skoro polovica ulice (psy a macky) isli zblaznit a to ani nehovorim co vyvadzali nase psy doma. Najlepsie je si zadovazit psa alebo macku to Ti mysi domov ani nepachnu

milka1978
autor
11. mar 2013

@cta no na myšy mám manžel v aute nainštalovaný taký odpudzovač ..... v dome ich nemáme ... to sme chceli skôr na mravcov, pretože sme kúpili starší domček a máme ich akosi veľa 😀 a teraz čo sa trocha oteplilo tak začali vyliezať a mne liezť na nervy 😀

cta
12. mar 2013

@milka1978 jaaj no moja babka pouzivala taky cerveny prasok dala to do kutov a odvtedy ich nema a to byva v panelaku na 6 poschodi

milka1978
autor
12. mar 2013

@cta no skúšali sme už aj takú kriedu, ktorá by im mala po nakreslení zabrániť vstupu do domu no nepomohlo .... nejako si našli stále cestu ... tiež sme skúšali aj urobiť zrnkovú kávu a tú usadeninu sme potom dávali na tie miesta kde sú mravce no ani to nezabralo ..... tak sme chceli skúsiť niečo "nechcemické"

laura0
9. máj 2013

@milka1978 my máme doma tento pristroj na mravce ,moji rodicia mali nedavno mravce dnu v kuchyni zapli to do zasuvky a asi cca po 2 tyzdnoch ani jeden mravec,to iste moja sestra ,akurat mi volala ze zase maju mravce ci jej poziciam tento strojcek ....takze ja ho odporucam ,len necakajte ze mravce zmiznu za 1 den.Tie 2 tyzdne treba pocitat ale pomoze.

milka1978
autor
9. máj 2013

@laura0 Ahoj .. nakoniec som si tento prístroj kúpila a skutočne žiadne mravce, a teraz ani muchy a komáre .. je neskutočný a osm s ním spokojná ... tiež ho môžem odporúčať .... ako píšeš nezmiznú do 1-2 dní ale treba si na to počkať ... no zbavili sme sa aj pavúkov čo som tiež rada.

verkom
14. aug 2013

@milka1978 naozaj to funguje. Myslíš, že by to pomohlo aj pri blchách? Pes nám totiž doniesol blchy domov a potrebujem už ich len dovyhubyť 🙂

milka1978
autor
14. aug 2013

@verkom ano potvrdzujem 🙂 funguje to aj pri blchách .. tiež nám pre mesiacom doniesol pes domov blchy a nedá sa ich zbaviť ... zapla som tento odpodzovač do zásuvky a po 4 dňoch nebolo po nich ani stopy 😀 odporúčam určite ... a hlavne ak máte doma zvieratá aj keď sú stále vonku ... my máme na dvore vlčiaka takže viem o čom hovorím 🙂 veľa šťastia 😀

verkom
14. aug 2013

@milka1978 Waw, no tak to ďakujem!!!!! A ešte sa chcem opýtať odkiaľ ste ho kupovali, ja som našla na nejakom zľavovom portály, ale radšej sa opýtam. Ani nevieš aká som rada, hneď to kúpim, mám ich už plné zuby!!!! 😠

milka1978
autor
15. aug 2013

@verkom ja som si ho vydražila na www.mimiaukcie.sk stál ma 5 € + pošta 🙂 držím palce 😉

uglybetty1234
20. sep 2013

ahojte, tak práve som ho dala do zásuvky. Kupovali sme ho proti myšiam a aj pavúkom a hmyzu, tak som zvedavá na výsledky.
Čo som čítala zahraničné diskusie, tak názory sa líšia. Niektorí sú spokojní, íní nie. Nechápem ten princíp fungovania cez káble, ale ak to funguje tak prečo nie. Kupovala som ho na zľavovom portáli a ak smiešnych 8 euro pomôže od myší, tak to bola skvelá investícia :D

sabinka1988
18. okt 2013

baby pomohlo vam to aj proti mysiam?

mata128
15. jún 2014

Dievcata,mate s tymto niekto skusenosti???ste spokojne????

venusa111
4. júl 2014

mate niekto skusenost co funguje na plostice?

2d3h5c7d
9. aug 2014

Dobry den chcem sa spytat moj pes casto donesie z pochodzky kliesta.Funguje to aj na klieste?Aj som z diskusie spravne pochopil pristroj vysiela elektromagneticke impulzy cez elektricke rozvody po dome.Vacsina staviem ma trojfazovy rozvod t.j. jedna faza nemusi viest do kazdej miestnosti,co by mohol byt problem.Mam stabilizator napatia /starsi dom/, nebude stabilizatorbfiltrovat impulzy z pristroja do rozvodov v dome?Dakujem za odpovede.Igor.

dominikakoll
28. nov 2014

Chcem sa spytat ci sa vam nezhorsil zdravotny stav. Manzel sa obava tych impulzov.

luciana45
11. sep 2015

ten pípavý zvuk to má vydávať? Nemôžem to mať v izbe lebo to ide na nervy =-🙄

35slavka
29. aug 2016

Nevie my niekto poradit aky to ma rozsah dakujem

majkita255
6. sep 2016

Dobry den chcem sa opytat či to neskodi psikom nejako dakujem

kajoma
8. nov 2016

Tiez by ma zaujimalo,ci to nemoze ublizit mojmu psovi?? Aby z toho chuda nescvokla....