Online logopédia pre syna

kika2111
19. aug 2021

Zijeme v zahranici a syn druhak sice rozprava aj slovensky,dokonca aj cita ale vyslovovanie niektorych slov/hlasokmu ide tazsie a napr.s/z/makcene tiez..hladame logopedicku,ktora je schopna davat online hodiny za normalne ceny.Vopred vdaka

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mogaa
20. aug 2021

@kika2111 pravdepodobne online žiadnu logopedičku nezoženieš....malé dieťa neudrží pozornosť aby pozeralo do PC a robilo čo po ňom teta z obrazovky chce.....teda u nás ostáva v ambulancii len dieťa a mamička čaká za dverami aby dieťa lepšie spolupracovalo, následne si logopedička volá mamičku do vnútra a vysvetluje jej čo robili a ako treba doma trénovať....má tam rôzne pomôcky, či hračky, knižky, obrázky kde dieťa pomenúva predmety - takže naozaj si to neviem predstaviť online....dieťa musí byť sústredené na logopedičku a spolupracovať s ňou, čo online je oveľa náročnejšie, zároveň môže byť problém s používaním pomôcok ktoré využívajú logopedičky...

moninah
20. aug 2021

@kika2111 my sme bohuzial nenasli. Ked sme na Slovensku, chodime aj kazdy druhy den. Pozhaname materialy, podla ktorych nauci logopedicka hlavne mna, ze co a ako precvicovat. A potom teda sa ucime spolu. Ja som sa pytala viacerych, ale jedna sa "nekamarati s pocitacmi," dalsia by to nevedela vyuctovat, a celkovo maju tak vela pacientov, ze do online sedeni im jednoducho nechce.

tortelinka
20. aug 2021

@kika2111 my sme cez pandémie mali online s logopedickou z Petržalky, sustekova, skús

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanno
24. máj 2022

Ahojte.. ak je to aktuálne, videl som reklamu na online logopediu v Adeli centre. https://sk.adelicenter.eu/logopedia-online/