OP +

11. jan 2022

Počúvali ste dnes nášho ministra?
Akoze úplný koniec...

hellwant
11. jan 2022

Extra vyhody tam nie sú, iba tychto par veci, este to maju upresnit. Do obchodu stacia 2 ockovania.
"Pre OP+ by mali byť určené najmä vysoko rizikové podujatia ako svadby, večierky, oslavy, plesy či niektoré športové podujatia. Definitívu by v tomto smere mala dať až vláda."

zdenka11081983
11. jan 2022

A co chceš akoze touto témou rozpúta na večer? Každému nam je už z toho na je..... Zaklaj si vo vnútri, podakuj za zdravie v rodine a pokus sa vyčkať. Vari toto nebude večne.

autor
11. jan 2022

@zdenka11081983 nereaguj ked nechceš. A práveže o tom to je... len čakať co zase vymyslia.

miskakyska
11. jan 2022

Ber to,ako malé bezvýznamné + 😆
Kašli na to,príde leto ..v máji už po corone ani pes neštekne,uži vtedy život,leto..lebo v septembri zas +++ nakotia

fiffinkaa
11. jan 2022

Chrípkové prázdniny kedy budú?

martinka13
11. jan 2022

A...?

renatka100
11. jan 2022

@zdenka11081983 bude to kym sa budu davat ludia poslusne ockovat

jankapepe
11. jan 2022

@fiffinkaa február.... Marec.... Budu chripkovo covidove prázdniny.

misulkar
11. jan 2022

Nie, nepočúvala som, ale napr. v Nemecku režim OP+ (v DE - 2G plus) funguje už nejaký piatok... To len taká vsuvka, ak si stále niekto myslí, že len Slovensko je "pupok sveta" a nikde inde sa takéto "zmysluplné" nariadenia nevydávajú 🤦‍♀️

hellwant
12. jan 2022

@misulkar presne , ale mnohym nevysvetlite. U suseda to vidime vzdy lepsie.

katulienkax
12. jan 2022

Nechcem sa chvalit ze som 2krat zaockovana, v decembri sme mali doma covid, ktory som nedostala tak pre kyho boha si mam dat pichnut 3 davku? Je to ciste vydieranie. Taktiez deti nemali ani len taky priebeh ako chripku. Ako nechcem zlahcovat starsie vekove skupiny to maju rizikove, ale stale pocujem viac a viac nakazenych ockovanych s pomerne tazkym priebehom. Takze aj ako ockovanu ma to poriadne serie uz ta tretia davka

matkaleskova
12. jan 2022

Zaockovana som tiez, no myslim si, ze taketo preockovavanie kazdeho pol roka nebude casom nejak udrzatelne. To sa proste nebude dat. Osobne som zvedava ako to pojde dalej, lebo zas tak strasia s tym omikronom, ze clovek nema chut uz ani tv pozerat

evaachesa
12. jan 2022

Nepočúvala som...a čo pekné hovoril?

katulienkax
12. jan 2022

@matkaleskova ved to neviem si predstavit tych 6 miliard preockovat kazdeho pol roka, to by si museli vakciny vyrabat v kazdej krajine pre svoju potrebu a tiez modifikovat kazdeho pol roka a hned vyrobit dane modifikacie. Proste toto je slepa cesta a uz to vidia mozno aj sami vyrobcoviia ale cele toto tretie davkovanie mi pride ze potrebuju popredat tie vyrobene zasoby aby neboli farmafirmy v strate. Cele je to len o biznise, Proste pokus experiment s vakcinami nevysiel. Pride mi to cele naplanovane ale nevydarilo sa im. Oni si myslia ze sme vsetci padnuti na hlavu ze tretia davka tej istej vakciny a povodny variant zaberie na omikrom?

renatka100
12. jan 2022

@katulienkax pokus im vysiel, cca 50 perc Slovakov je zaockovanych, podobne a viac v okolitych krajinach. Pfizer zarobil astronomicke sumy…imunita na covid pre ockovanych je iba iluziou

autor
12. jan 2022

@renatka100 vsak to presne. A narobene vakcíny treba minút. Co uz ze su neúčinné. Hlavne ze aj pani Uršuľa z EK je taktiež zahojena, keďže jej muž má prepojenie na Pfizer.

mamaselu
13. jan 2022

@fiffinkaa co je to chripka? Ako to vyzera?

pipistrel13
13. jan 2022

tlak na ockovanie hlavne v case ked konecne uz aj WHO a EMA neodporuca preockovavanie,ktore je nielen nemozne,ale ani nema dlhodoby ucinok a hlavne zacala konecne vraviet aj o obavach z poskodenia imunitneho systemu (WHO a EMA)
predpokladam,ze covid konci,otazka je co po sebe zanecha...

ailiba
13. jan 2022

Čím ďalej, tým horsie

fiffinkaa
13. jan 2022

@mamaselu neviem ako vyzerá chrípka, zabudli sme už.