Operácia slepého čreva laparoskopiou. Máte skúsenosti?

natulienka151
22. feb 2011

Ahojte , prosím vás viete mi poradiť? V piatok ma operovali ne slepé črevo laparoskopicky.Ešte v ten deň som sa postavila na nohy , mala som aj hadičku z brucho čo mi na druhy den dali von a ten vzduch s čím mi nafukli brucho pri op vyšiel zomňa ale ja ešte citim ako keby som tam mala vzduch :( úplne ma tlačí nad srdcom a keď chodím tak sa velmi unavým. Ale toto som pred op nemala , spravili mi aj interne vyš. a aj odber krvi a všetko je negativne :( má niekto stýmto skúsenosti? S laparoskop.op?? Prosim poradte lebo je to fakt zlý pocit DAKUJEM ZA RADY

pink_lady
22. feb 2011

@natulienka151 pockaj este par dni, mne sice laparoskopicky operovali nie slepak, ale podobne pocity som mala par dni...

pink_lady
22. feb 2011
natulienka151
autor
22. feb 2011

pink_lady - ďakujem , ale taký to je zlý pocit :( úplne ma tlačí nad srdcom a aj na pravej str. a aj plecia ma bolia :( fuuh len prejdem pár krokov a úplne sa unavím.A može sa stat aj to že ešte vomne zostal vzduch ? Dúfam že ma to nezabije 😖 aaaaach

latvia
23. feb 2011

@natulienka151 je to normalne po laparoskopii, CO2 sa pri polohovani dostane vyssie do hrudnika, okrem toho plecia ta bolia mozno aj od liekov na uspavanie, ak ti davali sukcak. ja som po laparoskopii bola ako keby ma niekto zmlatil, ani hlavu som nemohla zdvihnut z vankusa co ma tak bolel krk a plecia 😝

natulienka151
autor
23. feb 2011

@latvia no hej aj plecia ma strasne bolia ale to je zaujimave ze len lava strana 🙂 ach no dufam ze cim skor ma to prejde 🙂

tehoska
19. feb 2013

prosim vas, za ako dlho po tejto operacii prepustia domov, prave mi operuju manzela.dakujem

miska030
12. feb 2015

@tehoska Mna operovali/slepe crevo-laparoskopicky/v piatok a v pondelok som uz bola doma..

ivanusssenka
11. aug 2016

moju kamaratku operovali tiez laparoskopicky a zrobili jej dieru do hrubeho creva!Samozrejme neprisli nato az ked utekala na pohotovost s velkymi bolestami!