Oprava kľúčov od automobilu. Koľko to stojí?

anickaajanko
21. máj 2009

Spadli mi manzelove kluce od auta a pukol sa ten plastovy obal tak, ze sa to az otvorilo. Je to od Alfy Romea na boku je ta mala cierna makka guma ktora ked sa stlaci tak sa auto odomkne. Ze sa to da cele vymenit. Len kde to robia, kolko to stoji?
Mate s tym niekto skusenosti.

eimiky
21. máj 2009

My napr. sme to dali meniť v tescu v PD a je to aj Ba takisto v tescu je to také niečo ako kľlúčová služba, ale aj tam menia baterky do takých ovládačov a majú tam aj ovládače.No vo Zvolene neviem kde ale skús niečo také popozerať...

norik1
21. máj 2009

anickaajanko - autorizovany servis, tam kde ste auto kupovali. Objednaju vam novy kluc a ked pride tak ho nakoduju... na Citroen C3 tato sranda stala nieco nad 3000 sk....

anickaajanko
autor
21. máj 2009

no my sme ho kupili vo Francuzsku
takze to nie

eimky kuknem v BB v Tescu

len tu je to odomkynanie na tom kluci z boku
nieje ovladac oddelene to je ten problem

norik1
21. máj 2009

a funguje ti? to co som ti pisala ti urobia v hociktorom alfa romeo servise, ak mas pokazeny kluc tak pochybujem ze to spravi klucova sluzba.... dufam ze sa ti da auto zamknut a odomknut 😕

eimiky
22. máj 2009

Ja som mala od audi len jeden originál a už bol dosť zodratý a dala som si robiť kĺúč aj s ovládačom, bolo to dosť drahé okolo 3 tis, ale urobili mi to a funguje to ok.Norik ja som písala niečo ako kľúčová služba, ale nie obyčajná, taká kde také veci robia ovládače a kľúče od áut.A keď máš auto dovezené tak si to kde dáš robiť? Budeš hĺadať kde sa kupovalo?

norik1
22. máj 2009

Jeskove huslicky nechcela som, aby to vyznelo ofenzivne, to v ziadnom pripade.... Mne kluc spadol na zem a pokazila sa tam spruzinka, ktora vystreluje kluc ked ho chcem otvorit. Je to len kozmeticka vada, nie funkcna, ale chcela som si to dat opravit a preto som sa na to pytala, neurobi to ziadna klucova sluzba, lebo by bolo potrebne otvorit schranku kluca a tym by sa cely rozpadol (imobilizer, alarm, dialkove)...
U nas funguje klucova sluzba pre auta, viem co myslis, ale tam robia kluce len na starsie auta, tie ktore nemaju imobilizer, alarm a ktoviecoeste v kluci. Ak u vas funguje nieco ine tak to je super 😵 aj ked vidim ze financne to vyjde na rovnako.
Eimiky pisala som ze ak mas auto dovezene tak ides do autorizovaneho servisu tej znacky. Myslis ze by ta vypoklonkovali ze nie vazeny zakaznik, vase peniaze nepotrebujeme a chodte tam, kde ste si auto kupili??? Aj moja mama servisuje auto v inom servise a meste ako sidli firma....

eimiky
22. máj 2009

Norik myslím, že to manžel aj zisťoval v originál servise, ale tam to vyšlo dosť draho, asi zaléží aké auto...
No tak možno v originál v alfa romeo sa treba spýtať...Nám to urobili v tom kľúčiarstve, no možno to nerobia na všetky autá.. to je pravda, my sme to dali na audi a lancia.Na Lanciu to bolo ešte drahšie 😖 Dokonca na tú Lanciu sa to v tej dobe ani nedalo, lebo ten servis tu ani ešte nebol na SK.
Ale každopádne na alfu je.

milliigoret
22. máj 2009

moj brat si doobjednaval kluc tiez k tomuto autu ale bol original novy a vysiel ho na nejakych 170 euro 😲 😲 🙄
a takisto mam kamosku ,co sa jej kluc pokazil,neslo jej auto otvorit,cele to zacalo hukat,tiez s tym bola v servise a ,,vraj ,,sa to opravit neda ,len novy kluc,ktory ju tam vysiel asi na 150 euro 😲 😝 .a to boli obaja v rovnakom autorizovanom servise tu v KE.takze neviem ci sa to nejako da ...alebo len co clovek,to ina cena... 🙄
anickaajanko nevadi,ze ste auto nekupovali priamo tu v alfe ani brat ani kamoska tiez nie,ale na koho sa v taky cas obratit 😉

norik1
22. máj 2009

no v kazdom pripade auto bez kluca nic moc..... anicka daj nam vediet ako si to vybavila potom, normalne sme zvedave....