Oznámenie tehotenstva partnerovi a rodine - tv relácia

michaelakarasy
21. jan 2016

Hladame buduce mamicky, ktore by chceli uzasnu novinku " Som tehotna ! " oznamit partnerovi/ rodine specialnym spôsobom - v TV relacii . Ucinkovanie v TV bude honorovane. Pokial mate zaujem, napiste, prosim spravu.

bonaqa2013
21. jan 2016

@michaelakarasy a partner skolabuje.... A potom keď tehu skončí potratom bude tiež také veľkolepé oznámenie cez TV?

ukulela
21. jan 2016

@bonaqa2013 presne ... zena, co sa na toto da, tak nema vsetkych pokope. ani za honorar, ani za zlate prasa.

katrinka8
21. jan 2016

Zaujímalo by ma, aký typ ženy si predstavujú, že by sa na toto dal 😨 Veď to je choré...

sissy27
22. jan 2016

@katrinka8 každá jedna zo sociálne slabšieho prostredia, ktorá si bude myslieť, že 150€ honorár vyrieši všetky jej problémy... Alebo teenagerky, ktoré si povedia, že pred kamerou a svedkami ich snáď otec nezabije... A vôbec nebudem prekvapená, ak sa nájdu také, ktoré otehotnejú len kvôli tomu... Samozrejme pre každého s aspoň dvojciferným IQ je to nonsens...

adrioska
22. jan 2016

Viem, ze by som nemala, ale tak dobre som sa zasmiala baby...dakujem za spestrenie dna! 😀

ivett1
22. jan 2016

no samozrejme...treba to všetko takto verejne, veď nech všetci vedia😀 .. a ešte lepšie pre sledovanosť - keby bol tým "partnerom" milenec a tou "rodinou", ktorej to oznámi vlastný manžel a deti... 😝

michaelakarasy
autor
22. jan 2016

;) @ivett1

0silvia0
22. jan 2016

@michaelakarasy no viem si predstaviť tie vytreštené oči, uslzené scény, vzlykania, ochkanie, híkanie, objatia vopred nainscenované... kamera strčená rovno v xichte...
hlásim sa prvá, že ja by som to určite nesledovala 😠

michaelakarasy
autor
22. jan 2016

To je v poriadku, na to je TV ovladac ;)

ukulela
22. jan 2016

... ono to cele len svedci o tom, kam sa az posuvaju hranice vkusu, akceptovatelnosti a vstupovania do sukromia. zacalo to psme omerne lahkymi reality, kde izoluju 10 ludi, n to uz nie je zaujimave .. tak sme hladali manzelku/milenku, posielame postarov po celom slovensku, ukazujeme zufalych ludi so smrtelnou diagnozou (a oni na to pristupuju, lebo potrebuju €), city bicujeme v kedejakym modrtych z neba pri nestastnych sirotach .... podotykam, ze to nepozeram, roky nemam TV, toto len "zahliadnem" na nete. tak sorry, ak som mimo obliga ...
kazdopadne po oznameni tehotenstva by mohol nasledovat porod online, nie?
bezny televizny konzument uz prezuje vsetko. takze ovela vyssi prah necitlivosti k takymto temam musia mat tvorcovia tych programov. kedze clovek je uz zvyknuty a videl vsetko, treba stale vymyslat´nieco akcnejsie, udernejsie, uslzenejsie, .....

chymenitta33
22. jan 2016

Som sa zasmiala...

timea7
22. jan 2016

baby ja z vás nemôžem!!! 😀 😀 😀 😀 Inak verím, že sa také trúby nájdu, čo si za pár šupiek dajú nazízať do súkromia polovici Slovenska. 😒 😒 😒 😒 😒

timea7
22. jan 2016

@ukulela tiež to nepozerám, čím ďalej, tým viac sa TV vysielanie mení na žumpu.... 😝 😝 😝 😝 😝

maria117
24. jan 2016

@ukulela inac ten porod online by nemusel byt az taky zly napad,vzhladom k tomu,co vsetko si mamicka musi vypocut,ked je na to sama. Ja som manzela chcela pri porode hlavne kvoli tomu,ze som sa obavala spravania personalu,i ked napokon som mala stastie a boli mili 🙂 TV tiez nepozeram,takze ked sme niekde na navsteve kde maju nonstop zapnutu tv na pozadi,tak len pozeram,ake nove reklamy.... oznamenie tehu v tv - prvoplanovo super pozvat novopecenych starych rodicov,najma ak ide o prve vnucatko,ale prakticky,radsej nie. Dakujem 🙂