Philips Lumea Advanced - rada

gir
11. apr 2018

Babenky, kúpila som si tento IPL prístroj. Dnes som ho vyskúšala, na niektorých miestach mi zostali chĺpky, tak ako som mala. Mám tmavé a dosť pevné. Na prvýkrát nemá zostať všetko hladké až potom začnú dorastať tie, ktoré sa nezničili? Ďakujem

evitka83
11. apr 2018

Vypadava to postupne

ja197
11. apr 2018

@gir počkaj, celkom nechápem tvoju otázku, dnes si prvý krát vyskúšala prístroj a ako vieš kde ti zostali chĺpky? Ty si sa neoholila predtým? Či ako to mám chápať? Ja ju mám doma ale teda prvý výsledok som videla až keď mi začali rásť znova chĺpky...postupné zmiernenie rastu chĺpkov som zaregistrovala po 2 mesiacoch používania

gir
autor
11. apr 2018

Oholila ale niekde zostali také cca 1mm a keď som ich "nasvietila" tak ten chlpok tam ostal.

jamabe
11. apr 2018

Nie, nezmiznú na 1x všetky.. jednak ich nemusíš ani trafiť (ten pásik svetla je dosť malý) a potom nefunguje to na všetky chĺpky, musia byť v istej fáze rastu, už si to nepamätám v ktorej. Ja mám síce inú značku, ale neva, princíp je rovnaký. Používam už pár mesiacov a ešte nemám 100% holú plochu. A ozaj - niekedy to vyzerá, že chlp je tam, ale v skutočnosti je v koži už len tak vložený, korienok je odpálený. Normálne taký chĺpok ide vytiahnuť nechtom. 😉

ja197
11. apr 2018

@gir aha tak v tom prípade v poriadku 😊 v každom prípade je to tak ako píšu dievčatá, len doplním že je zbytočné svietiť častejšie ako raz za dva týždne, pretože až vtedy sú všetky korene úplne von a je možné ich spáliť 😊