Pohlavie dieťaťa podľa sódy bikarbóny

zulana55
12. okt 2017

Ahojte mamičky chcela by som sa opýtať či ste niektorá z vás skušali určiť pohlave pomocou sódy bikarnóny či je to solahlivé a hlavne či je to pravdivé ďakujem za každú radu.

danielalaura
12. okt 2017

Dobry den ja som skusala ci je to spolahlive to na 100 percent nemozem povedat ale na ultrazvuku v 20 tt nam to lekar potvrdil ...

zulana55
autor
12. okt 2017

@danielalaura ďakujem za info.

aknad
12. okt 2017

Je to spolahlive, s urcitostou na 50% sa dozvies akeho pohlavia cakas babatko 👍

lilu74
12. okt 2017

Mne to na 100%nevyslo😂🙈

ukulela
12. okt 2017

@zulana55 soda sumi v tekutine podla ph - teda kyslosti. sumi v octe napr. ph mocu zavisi napr aj od zlozenia stravy, zdravotneho stavu ...
nie, nie je to spolahlive a ani pradive. pravdepodobnost spravneho vysledku je rovnaka, ako urcovanie pohlavia podla spicateho brucha, ci tehotenskych chuti ...to si papis na dva papieriky chlapec - dievca, zamiesaj a za splnu vytiahni lavou rukou v gumenej rukavici a predpovies si pohlavie. rovnaka sanca, ze sa trafis, ako pri sode...

zulana55
autor
12. okt 2017

@ukulela dakujem pekne za info

vedvieskto
12. okt 2017

@zulana55 sóda bikarbóna? Vážne? Podľa mna to funguje tak na 50%

sadika
12. okt 2017

Ja sa cudujem ze dnes,v civilizovanej dobe, ked je povinna skolska dochadzka pre kazdho,sa najde vzdy niekto kto pride s takouto otazkou. Nic v zlom, ale fakt mi to nedalo. Ak chces vediet pohlavie na 100% daj si spravit test na urcenie pohlavia. Ak budes mat nedajboze postihnute dieta,tak ti to bude sumafuk ci to bude chalan ci baba,jedine co by ta malo zaujimat je, ci je babo zdrave.

deti95060810
12. okt 2017

ak by to bolo spoľahlivé, z finančného hľadiska by zdravotníctvo určite radšej používalo sódu ....😉

lienocka212
12. okt 2017

@sadika toto skratka sú mamičky dnešnej doby, 😂😂

nenne27
12. okt 2017

🙏

skrecok1005
13. okt 2017

Je to na 50% spolahlive, co je predsa dost vela. Neviem, preco sa tu mamicke smejete. Ked do toho roztoku das lyzicu octu (pomer je 4 lyzice sody bikarbony na jednu lyzicu octu) a podrzis pri brusku, tak ti potom vraj ukaze aj meno toho dietatka. Ja som neskusala, ale vraj to suvisi s tym, ze dusa dietatka sa vie cez ten roztok spojit s tebou a povedat ti, ake spiritualne meno uz ma.

johanna_b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sadika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
johanna_b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janapukanova
13. okt 2017

Ja som to skúšala tiež, vôbec mi to nešumelo, robila som si to v 9 tt, potom po 13 tt a aj neskôr myslím, že 15tt, nikdy mi tá sóda nevyšumela, takže to malo byť dievča, lekárka mi na sone v 20tt povedala, že tam vidí chlapca a na 4 Dv Hlohovci mi to doktor Brešťanský potvrdil. Takže mne to nevyšlo...

rheuska
13. okt 2017

teda ak si veľmi nedočkavá, tak gynekológ za poplatok samozrejme zoberie krv a ako bonus ti vylúčia, alebo potvrdia genetické vady plodu. myslím, že ešte v ramci prvého trimrstra. A stojí to pár stovák. Jedine to je na 100%. Alebo potom sono po 20tom týždni. Ale výsledok vyhodnocuje človek, tak sem tam sa stane, že sa pomýli.

nenne27
13. okt 2017

Zeny vy co beriete?????preboha!!!

zulana55
autor
15. okt 2017

@sadika pozrite sa my chceme tiež len jedno aby bolo maličké hlavne zdravé ale s manželom by sme veľmi túžili po dievčatku nakoľko už mamé dvoch zdravých chlapcov a toto tehotenstvo zo zdravotných dôvodov je posledné a v podstate aj vymodlené ja som to našla na internete tento test podla sódy tak som to vyskúšala a chcela som vedieť že či je na tom niečo pravdy takže poprosím nesúdiť hneď ľudí keď sa niekto chce len poradit nie každý to berie tak vážne že to teraz musí byť pravdivé mna len zaujímalo či niekto má s tím skusenosti a či to niekomu vlastne podľa toho vyšlo nič ine ma nezaujímalo viem že pohlavie na 100% sa dá určiť či už krvou alebo odberom plodovej vody .

danielalaura
15. okt 2017

@zulana55 suhlasim s vami je milion babskych rad ktore sa traduju roky a zistovanie podla nich je viac menej zabava ci sa trafi ci nie ..... najdvolezitejsie je aby bab bolo zdrave a na 100% savplnej krase ukaze az pri porode ... kolko krat sa aj lekari sekli tvrdilize to bude chlapec a nakoniecbolo dievca pripadne naopak ...