Pomôžte: Hľadá sa trojročná Simonka.

traktor
8. júl 2010

@lasenora citala som podmienky, ale v tej chvili som to tak citila, a stojim si za tym...ta veta ma vytocila...preto som reagovala tak ako som reagovala,necitim sa ani zle , ze som to tak napisala...je to moj prvy pocit po precitani prispevku, nemam vsak uz potrebu sa obhajovat, nevidim dovod...suhlasim z vela vecmi co pises ,ale z tou vetou nie...a kedze nechcem aby sa to zvrtlo v tejto teme na boj medzi tebou a mnou/obhanat sa sudmi...moja kludne .../..viac neprispejem,nechodim do tem provokovat ani nic podobne.. napisala som vsetko , co ako matka citim, ci v hneve, ci v smutku, ze sa tu take nieco take deje...SIMONKA ODPOCIVAJ V POKOJI ☹

renataba
8. júl 2010

mirka414 tak to si mala veľké šťastie spoznať takého človeka,odkáž mu že ho obdivujem a prajem ešte veľa síl a zdravia, jedného takého pána som aj ja poznala už zomrel,bodaj by sa takých ľudí rodilo viac.
dnes v novom čase je foto ako ide Simonka k Váhu,jej posledné foto až ma trasie, ale už sa má dobre, spinkaj sladučko Simonečka

mirka414
8. júl 2010

dobre ranko rodinka este spinka narychlo som precitala postu a skor ako pojdem opatrit svokra som si chcela prelistovat N.cas ta fotka z titulnej strany o Simonke je hrozna 😢 ide snou k Vahu a nazad uz sama ☹ ☹ prve co ma napadlo bolo premysleny cin hodit do Vahu a neskor vypovedat ze sa stratila a potom sa najde v rieke,hold nepocitala s kamerami 😒 ..

atrami
8. júl 2010

fotky sú smutné 😔 😔 😔 😔 😔

lussy23
8. júl 2010

@mirka414 - pekný príbeh, ale veľmi som mu nepochopila. ☹
Diddi - zlatučké sú tie dvojčatká 🙂

atrami
8. júl 2010

@lussy23 😨 😨 😨 😨

mirka414
8. júl 2010

@lussy23chcela som len napisat ze aj moji svokrovci si osvojili dve deti a ze matka toho jedneho sa ho uplne zriekla ked syn chcel vyrastat a mat priezvisko mojho svokra.(ale peniaze tej osobe boli dobre 😒 lebo az do dospelosti si ponechavala rodinne pridavky.chcela som napisat ze vzdy sa najdu ludia co by si aj Simonku radi osvojili a ze sa chudiatko mohla mat dobre ☹

mirka414
8. júl 2010

@lussy23 vcera som si pozerala fotky Simonky do toho fotky mojej leonie odkedy sa narodila,cas ked mala 3roky ked bola presne taka stara ako Simonka ☹ a bola som v takej bezmocnosti a vtedy som si spomenula ako svokor z laskou rozprava o tom ako ten prvy x zbadal toho chlapceka dodnes vie opisat ten moment ked kracal chlapcek oproti nemu, tiez bol v tom case tak nieco cez tri roky a ze on mal stastie aku nasiel nahradnu rodinu.skoda ze ona to stastie nemala.

lenka618
8. júl 2010

Nečítala som vaše príspevky, ale včera pri jej pohrebe som sa totálne rozčúlila, ako otecko trúchlil. Každý obviňuje matku, áno je vinná na 100%, ale rovnaký podiel viny má aj otecko. Už má pokoj, maminka v base, dcéra v hrobe, môže sa nerušene ožierať v krčme... Ako v správach zdôrazňovali, že sa Simonka nelúči od matky, ale lúčenie si nezaslúži ani otec. Hrá sa na obeť, ale on bol jeden z prvých, čo tomu mal zabrániť. Pre mňa je vinný aj ON !!!

lussy23
8. júl 2010

@mirka414 - ten svokor je úžasný človek. Určite by sa našli i iní úžasní ľudia, ktorý by si osvojili Simonku. Veľmi krásne píšete.

atrami
8. júl 2010

@lenka618 , každý z blízkeho okolia je vinný.

mirka414
8. júl 2010

@lenka618nechaj otecka truchlit ved teraz ma dovod pred svetom pit,lebo to akoze zapija zial 😠 😠 ano vinny je lebo preslopal peniaze urcene pre dieta tiez by mal byt potrestany a omyl ta osoba nieje v base ona je na psychiatrii,kde za peniaze danovnikov ju budu este aj liecit lebo sa zrutila 😖 zaujimave ze az potom co jej ukazali fotku ako ide k rieke..Ano je vinny aj on lebo je hlava rodiny a nema co do noci s malou sediet v krcme,je hlava rodiny ma sa postarat o stravu a ine nielen liat alkohol do hrtana..
lussy23 ano je uzasny,viem to 😉 tolko komickych situacii co som zazila snim by som mohla napisat aj knihu ale vsetko co povie sa splni skor alebo neskor je mi aj teraz ked je priputani na posteli velkou oporou a bez neho si nas dom neviem ani predstavit aj ked pomalicky sa k tomu blizime ☹ 😢

lasenora
8. júl 2010

@traktor ani ja nechcem žiadny boj, preto som napísala peace=mier 🙂

atrami
8. júl 2010

@mirka414 , Mirka prajem veľa síl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

diddi
8. júl 2010

@lussy23 dakujem 😉

mirka414
13. júl 2010

neviete nieco nove??

ejco
13. júl 2010

mirka414,plne s tebou suhlasim.Zavret ich oboch a vystavit im vsetky druhy chlastu pred oci a do pohara im chrachat. 😠

monkula
13. júl 2010

@ejco fuj, to bolo poriadne nechutné... a inteligentné 😝

zajo79
13. júl 2010

a co ma byt nove??? bavi vas sledovat utrpenie niekoho?

monkula
13. júl 2010

@zajo79 aj to ma napadlo, že čo by malo byť nové? 😅 😅 😅

ejco
13. júl 2010

ja inteligentna som a som aj matka skoro 3rocnych dvojiciek,takze citim to co citim.A ver tomu,ze by som s nou a jej vydarenym muzickom narobila ine veci ako to co som napisala vyssie.Este len to by bolo nechutne a inteligentne.Ty by si jej za to co urobila urcite upiekla kolac a zaniesla jej ho ...... 😠

monkula
13. júl 2010

@ejco hej, s čoko polevou....

ejco
13. júl 2010

a flasu pod pazuchou......je mi to jasne 😉

mirka414
13. júl 2010

@zajo79 vies ja som v zahranici a neviem uplne vsetko co sa pise v tlaci ale nahodou by ma zaujimalo ako resp ci niekto bude potrestani za smrt nevinneho dietata!!a koho utrpenie si myslela?akoze tej zeny?
jasne ona teraz trpi lebo jej zastavili kohutik k alkoholu 😒

mirka414
13. júl 2010

akoze zahynulo dieta par dni vsetci nosili sviecocky a plysacikov a dalej co??nik nema byt potrestani?ja na Simonku dost casto myslim len to som chcela vediet ci sa nieco pohlo s trestom alebo sa na to len tak zabudne.

monkula
14. júl 2010

@mirka414 zabudlo sa, nič nepíšu, síce bulvár nekupujem, ale už sú iné kauzy, iné trháky..

@ejco veru, fľašu pod pazuchou, výberovú vodku s cyankálmi 😉

mirka414
14. júl 2010

@monkula ale nesmie sa zabudnut a potom ked sa stane nieco podobne zasa si spomenut ved toto sa uz raz stalo 😠 to nesmieme dopustit.treba to stale pripominat a aj sledovat ludi ako sa spravaju k detom ci niesu tyrane,zneuzivane a pod..aj tak si myslim ze najvacsi trest by bolo umiestnit do cely vitrinu kde by boli co uz len flase s etiketami a aj fotku ze mala niekedy dievcatko,tak krasne dievcatko ☹ ano su uz nove kauzy ja citam denniky na nete aby som bola v obraze co sa deje na Slovensku ale Simonka nie a nie mi odist z mysle..neviem preco prave ona.

lussy23
14. júl 2010

Koľko vlastne o tom písali?

weiya
14. júl 2010

@lussy23 vela otho o tom popisali, hlavne novy cas...ale teraz uz nic

weiya
14. júl 2010

@lussy23 vlastne aj neska o simonke pisali: http://krimi.cas.sk/clanok/173324/matku-uz-nest... a tu su clanky co o tom cas pisal: http://www.cas.sk/vyhladavanie/?q=simonka+hloho...