Pomôžte rodine v núdzi

sishaba
17. sep 2017

Ahojte, chcela by som touto cestou poprosit o pomoc jednej rodine v nudzi. Mamicke Anicke, ktora sa sama stara o deti nakolko im umrel otec. V rodine su 2 dievcatka, 9 rocna Ivetka a 10 r Anicka, potom 16r chlapec Misko a 19 rocna Lenka. Rodinu poznam osobne a uz dlhsiu dobu im pomahame, posielame balicky s oblecenim, drogeriou, potravinami, financnu pomoc atd. Momentalna situacia v rodine je taka, ze uz 2 mesiace funguju bez teplej vody a pracky. Nemozu si dovolit kupit bojler a ani staru pracku. Rodina byva v obci Jatov, osobne mozete kontaktovat pani Anicku na cisle 0902 490 241, pripadne mna 0919 124 298, byvam v Bratislave a mensie balicky by som im vedela odniest autom. Fotky budem posielat sem do diskusie, aby ste mali istotu ze vsetky veci isli rodine. Zo srdca ďakujem aj v mene Anicky za kazdu Vasu pomoc 😘 Prajem pekny den. Silvia

deti95060810
17. sep 2017

obráť sa na Ľudia ľuďom.sk , popr. na Katolícku charitu, ktorá je v každom meste....

pribinak
17. sep 2017

Oslov Bratislavskú arcidieceznu charitu. Darujú potravinové a hygienické balíčky. Urcite pomozu aj s oblečením

Pani pracuje? To najstarsie dieta pracuje/študuje? Dostávajú sirotský/vdovský dôchodok?

atanerka123
26. okt 2018

@sishaba
Dobrý poprosím adresu kam poslať balicek

simonka100592
6. dec 2023

Ahojte volam sa Simona touto cestou hladam financnu pomoc .Emília a Liliána sú naše vytúžené dvojičky. Narodili sa skôr, v 31.týždni tehotenstva. Kým Emília predčasný pôrod znášala dobre, žiaľ, Liliána nie. Dostala krvácanie do mozgu a neskôr pribudla epilepsia a diagnóza detská mozgová obrna kvadruparéza. Boli sme sklamaní, zúfalí, beznádejní, nevedeli sme ako a kde začať s liečbou. Všetky naše predstavy o šťastnom živote troskotali.Potrebujeme financne pomoct pre deti na Vianoce .

viky173
6. dec 2023

@simonka100592 ake veci deti na vianoce potrebuju? mozete konkretizovat?

simonka100592
6. dec 2023

@viky173 ahoj potrebujeme jedlo potraviny ziheme len z rodicaku a ked vsetko vyplatim neostava mi.nic prosim o pomoc