Poradíte mi dobrý parfém?

ewka0012
23. nov 2011

ahojte,viem ze toto sa moc tehotenstva netyka ale potrebujem radu,chcela by som si objednat vhodny parfem,nejaky zensky lahky sviezi kvetinovy.nemam moc rada sladke,tazke ani koreniste vone.som v 32tt tehotenstva a normalne vone co som doteraz pouzivala mi nejako smrdia.mam take klasiky s avonu a oriflame,escadu co som si kupila cez leto odlozim na dalsie,je taka letna.viete o niecom co nie je moc vtierave,ale jemne,a dlho vydrzi?moze byt aj drahsi,taky co by mi teraz nesmrdel a co sa hodi aj pre buducu maminu.ved idu Vianoce nech si manzelovi rozkazem darcek.diki

sisaha
23. nov 2011

@ewka0012 ja mam velmi rada od G.Armaniho - Aqua di gio. skus si ho v parfumke ovonat a uvidis, ci ti sedi.. 😉

bellablonde
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzikkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len.petra
23. nov 2011

Versace bright crystal alebo gucci II. Moje naj naj.. skús 🙂

cat
23. nov 2011

ja tiez nemam rada sladke ani koreniste, teraz mam najviac v oblube:
Guerlain- Champs-Elysées
Givenchy- Ange ou demon le secret
Chloe- Love
Vyskúšaj 😉

exupery
23. nov 2011

Dolce & Gabbana Light Blue klasika,Versace Versense-moja naj,Moschino Funny!-krasne svieza,

veonka
23. nov 2011

no asi je to ťažko poradiť, lebo by si ju potrebovala onuchať, moja naj je Chloé a dostala som ju tiež od ježiška 🙂

tina7325
23. nov 2011

jednoznacne Chloe!!!!!!!!!uz druhe vianoce ju dostanem a som s nou veeeeeeeeeeelmi spokojna a vela ludi sa otoci ked okolo nich prejdem 😉

asshanti
23. nov 2011

jednoznacne Chloe, Salvattore Ferragamo Incanto Shine, Versace Bright Crystal, Gucci Rush 2, Calvin Klein Euphoria, moje srdcovky. 😵

mrka2
23. nov 2011

to je strasne tazke takto poradit,kazda mame iny vkus. mne sa strasne pacia vsetky od Moschino, mam doma Funny a este taku zltu flasticku,neviem teraz ako sa to vola na rychlo, tie su perfektne svieze,ale zas tebe sa nemusia pacit 🙂 mne ani v tehotenstve nezacali smrdiet na rozdiel od ostatnych. este pouzivam aj Hugo Boss Woman,ale ta nie je az taka svieza,ale tiez pekna 🙂 mne napriklad sa nepaci vobec DOlce Gabana 😔

katka512
23. nov 2011

@ewka0012 ja mam tie od G.Armaniho-aqua di gio a som velmi spokojna 😵

irriss
23. nov 2011

@sisaha Acqua di Giò vede i u mne 😉

briana
23. nov 2011

jedina vona ktoru mozem teraz v tehotenstve pouzivat je gucci rush 2 a taka nova od lancome midnight tresore tak nejak sa vola, ta voni ako cerstvo nazbierane ovocie, maliny alebo take nieco. mam doma vela voni ale toto su jedine dve z ktorych mi nie je zle. a este dior jadore ale tu nemam kupenu tu som skusala iba v parfumerke ☹

ivett1
23. nov 2011

Giorgio Armani-Acqua di Gio, Calvin Klein - One, Dolce Gabbana-Light blue...všetko osvedčená klasika 😉 ...ale, radšej si choď vyskúšať parfémy "naživo "...vplyvom hormónov ti môže "smrdieť" aj ten naj-naj parfém😉

ciusinka
23. nov 2011

Versace - Bright Crystal je moje Nr. 1 😉

janka_pn
23. nov 2011

gucci - flora 😵

vrabciatko
23. nov 2011

Bvlgari-OMNIA CRYSTALINE 😉

andreah25
23. nov 2011

Versace - neviem názov, ale buď zelený, alebo ružový, alebo teraz má nejaký nový žltý, ten je tiež dobrý, len mi príde trošku ťažší.... Mne v tehotenstve vyhovoval aj od Davidoff - watter čosi neviem čo, je ľahký a svieži....

veronikam
23. nov 2011

Jednoznacne Donna Karan New York DKNY, urcite neolutujes, tiez neznasam sladke, toto je nieco uuuuuuuuuzasne. 😉

zuzkag2
23. nov 2011

Chloe Chloe...to je osudovka, a Dior Adict 2...uzasne, nadherne, neopakovatelne, a ine, ako vsetky ostatne 🙂

kaby
23. nov 2011

@ewka0012 mamicky Ti poradili skvele vône, ale odporucam vyskusat najskor na vlastnej kozi. Kazdy ma ine PH pokozky, parfemy reaguju u kazdeho inac, t.z. na jednej zene vona krasne vonia, na inej nie... Hlavne sa ty s vonou musis stotoznit, macku vo vreci na odporucanie by som nekupovala...
Myslim si, ze v tehotenstve tie parfemy vonaju na zene uplne inac... 🙂

nejake tipy uvediem aj ja:
versace - ma lahsie vone, myslim si, ze by sa ti mohol pacit uz spominany bright crystal... Najnovsia vona v zltom flakone sa podla mojho nazoru tehotnej zene nehodi..
giorgio armani ma vela skvelych voni - treba vyskusat
moschino - glamour (cerveno zlaty flakon) - podla mojho nazoru skvela vona, mohla by sa ti pacit, u mna nr.1
laura biagotti - laura - lahka vona, mohla by sa pacit
Ja som sa v tehotenstve vratila po dlhom case k Hugo boss - deep red - je v nej nieco koreniste, ale mne sa paci
calvin klein - beauty
dolce gabana - light blue - je podla mojho nazoru korenista vona a neviem ci je vhodna pre tehotnu zenu. Ale tak 100 zien, 100 chuti 😉
Dior - ma dobru vonu jadore, tiez vhodna skor na zimu, ale ci sa ti bude pacit... treba vyskusat...

A uz koncim, lebo keby si mala vyskusat kazdu vonu, tak skoncis ako pojazdna drogeria. 🙂

sirell
23. nov 2011

Calvin Klein Euphoria

frisbee
23. nov 2011

@ewka0012 ...záleží,aký si typ 🙂 ..ale úžasný parfém je od Laury Biagiotti Aqua di Roma.....musí tam byť to Aqua...lebo je aj Roma a ten je ťažký orientálny
potom Burberry the Beat
potom aj Lanvin má krásne
Dior..Jadore
Cerruti..asi všetky 🙂
Moschino Funny
Storm

alias313
23. nov 2011

Pre mňa 100% versace bright crystal...Mám už 4 balenie. ale zavisi od teba ake vone sa ti pacia, najlepsie do parfumerie a k nejakej privonat 😉

lucikan
23. nov 2011

@ewka0012 ja neporadim vonu, lebo moje oblubene su pudrove vone, ale len chcem napisat, ze mne sa to ani po porode nezmenilo, nie ze by mi tie moje parfumy smrdeli, uz mi zas vonaju, ale neznesiem ich pre ich intenzitu, jednoducho sa stale nemozem vonavkovat, ked sa mi stalo, ze sa mi nejaka vona osuchla o kozu (ked som si nostalgicky chodila cuchat), musela som sa po chvili ist umyt vodou, tak prenikavo som to stale citila. Inak mi to chyba, milujem parfumy 😒

kvojtanikova
23. nov 2011

ja s mojou mamou pouzivame Elizabeth Arden - 5th avenue, uz niekolko rokov a som spokojna, inu som vlastne doteraz ani nehladala, ale ked tu tolko spominaju Chloe, asi sa na to mrknem.

martina2001
23. nov 2011

ja užívam aj cez tehu som Boos klasicky, alebo orange boos, je to taká príjemná vôňa

anicka1981
23. nov 2011

@ewka0012
Chloe jednoznacne, v tej som sa aj vydavala, nadherna vona, to je ta zlata so stuzkou na vrchnaciku, a tiez kenzo L"EAUPAR, je super, je jemna svieza kvenkova, nevadili mi ani pocas tehotenstva,

peta268
23. nov 2011

Gucci Rush2 alebo DKNY Be Delicious Fresh Blossom

ewka0012
autor
24. nov 2011

dakujem baby za rady urcite si z toho nieco vyberiem,pojdem to niekam onuchat a potom objednam cez net 😲