Poraďte kde kúpim kozmetika netestovanú na zvieratách

22. nov 2019

Ahojte, viete mi poradiť nejaký osvedčený e-shop alebo kamenný obchod s kozmetikou ktora nie je testovana na zvieratach a zároveň by som sa chcela opýtať na váš názor na kozmetiku netestovanu na zvieratach?

maca1984
22. nov 2019

Ahoj,pouzivam Naomi bio kozmetiku,veganska a netestovana na zvieratach.Pouzivam len nieco vyse mesiaca ale spokojna som.Nieco som nasla aj v DM od nich

annamivo
22. nov 2019

Ja už niekoľko rokov používam Oriflame a som spokojná 👍 kvalitou aj cenou za mňa super, majú aj eko koznetiku, takú čo neškodí prírode.

tara42
22. nov 2019

Oriflame testuje ale kupujem si aj ja niečo odtiaľ ... Ja pouzivam Jordanu, Milani cenovo dostupnú s HCS certifikátom, jediným celosvetovým a spoľahlivým kralikom, netestovanu kozmetiku mávajú na veganskych trhoch ale nie vždy sa mi podarí mat len netestovanu ... krasotika.sk ma kozmetiku s HCS certifikátom, vegana ale tam je to drahšie cenovo

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelakom12
22. nov 2019

Havlikova prirodna apoteka

kataka10
22. nov 2019

Tu najdes rozne znacky kozmetiky naozaj prirodnej a netestovanej na zvieratach: https://www.krasnakazdyden.cz/ Ja si od tial objednavam vacsinu kozmetiky. Dodanie je rychle a bezproblemove, balicky sa daju poslat do Zasielkovne, co mne osobne velmi vyhovuje.

airaw
22. nov 2019

na nete je vela zoznamov, ja dopouzivam co mam doma a kupujem uz len netestovanu.. z drogerkovej dekorativky catrice, essence, bourjois a asi ani nyx netestuje

crazinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankajaja1707
30. nov 2019

ahoj, ja robim s Farmasi kozmetikou, cela kozmetika je prirodna, netestovana na zvieratach, ak by si chcela mozem ti dat viac info, ukazat aj katalog