Poraďte návod, ako roztiahnuť tenisky, ktoré ma tlačia

chobotnica777
12. jan 2020

Ahojte nemá niekto nejaký návod ako roztiahnut tenisky alebo aby trošku povolili? Je to textil a aj umelina. Keď ich operem príklad nepomôže to ? Atď dik

pininka1
12. jan 2020

Opratim sa asi skôr stiahnu. Moja mama namacala noviny do Alpy, alebo iného alkoholu a natlacila do topánky na pád dní. Ale neviem či sa to bude dať aj pri textilnych. Viem že existujú aj také akoby kopytá dopredu ktoré sa vložia do topánky a tiez by mali pomôcť. Skús sa opýtať v obuve.

h2
12. jan 2020

@chobotnica777 Kúp si nové. 😉

ckatka
12. jan 2020

@chobotnica777 vyhodiť, darovať, predať....A kúpit väčšie. Topánky pre zdravú nohu nesmú tlačiť. Musia mať ešte nejakú rezervu/nadmerok. Inak ti môžu spôsobiť zdravotné problémy. Určite nenos topánky, ktoré musíš roztahovat. A nabudúce pred kúpou lepšie vyskúšaj.

sveti69
12. jan 2020

Kúp si väčšie číslo... 😄

saskia_98
12. jan 2020

@ckatka preco musia mat nadmerok ? Ja ked mam nadmerok aj len 0.5 cm idem sa prizabit ..

stankadu
12. jan 2020

a kde ťa tlačia? Ak v predu na palci, tak len väčšie kúpiť. Ak na bokoch, tak bud kopyto alebo ich nosiť. Ja milujem botasky bez šnurovania a ked si kúpim nové tak ma na bokoch tlačia. Po 2-3 týždňoch nosenia povolia a sedia ako uliate. Ak ťa tlačí priehlavok, potom musíš zmeniť typ topánky.

ckatka
15. jan 2020

@saskia_98 predsa aby mali prsty priestor. Noha v topánke nesmie byť stlačena. Potom vznikajú haluxy a podobne.

saskia_98
15. jan 2020

@ckatka ved na dlzku su akurat, prsty maju priestor ale aby som mala za palcom este pol cm, zakopnem kde sa dá. 🙈