Poskytovateľ televíznych služieb

schussy
18. sep 2014

Ahojte,chcela by som Vás poprosiť o radu,akého TV poskytovateľa si vybrať podľa Vaších skúsenosti.Momentálne naším TV poskytovateľom je DIGI TV,no zrušili stanicu Disney Channel,ktorú naše decká zbožňovali a teraz musíme riešiť niečo "lacné",kde táto stanica je.Pri DIGI TV sme platili mes. 9,60€,za router/skrinka/ na druhý TV sme platili len jednorazovo cca 49€.Našli sme SKYLINK,mes. poplatok 11,80€,no na každý ďalší TV chccú jednorazovo 20€+44,40€ za kartu každý rok.Neviete o niečom,kde by bol výhodný mes. poplatok a možnosť 2-3 tv príjmačov?Ďakujem za každý príspevok 🙂

tinaaa84
18. sep 2014

My sme mali magio a akurát ho rušíme, maximálna nespokojnosť. Dávame freesat.

schussy
autor
18. sep 2014

@tinaaa84
Asi to už máte naštudované..., 🙂 pozriem,zatiaľ ďakujem za tip

tinaaa84
18. sep 2014

@schussy Mám kolegov a keď som sa ich pýtala na Digi, tak mi tiež povedali že nie sú spokojní.

schussy
autor
18. sep 2014

to majú pravdu,pred DIGI sme mali obyčajnú obecnú káblovku za 3€,prešli sme na DIGI za 9,60€ a sú tam len ákladné programy,kde inde sú zadarmo.Všetko dobré zrušili.

schussy
autor
18. sep 2014

@tinaaa84
Ak sa smiem opýtať...,Vy osobne máte akú TV?

pribinak
18. sep 2014

Tiez sme mali Digi, bol to des, teraz mame Swan a sme spokojni

vefi89
18. sep 2014

@tinaaa84 prosím ťa, ako to majú so signálom? my máme tiež drblé digi, ale aj keď len slabo prší, tak to seká a mňa ide nervou vyrútiť 😅

tinaaa84
18. sep 2014

@schussy myslíš poskytovateľa? To sme mali magio a úplná hrôza, si predstav že cez sviatky sa nám to seklo a mali sme to tak 3 dni a technik nebol ochotný prísť, tak to skúšali na diaľku a spojazdnili to na 4 deň.

tinaaa84
18. sep 2014

@vefi89 fúha, neviem ako je to so signálom inde ale u nás to má kopec našich susedov, tak to hádam bude ok, majú mi to prísť cez víkend nainštalovať, tak potom môžem podať info ako to funguje

tinaaa84
18. sep 2014

@pribinak kamoš má cez swan internet a momentálne mu už týždeň nefunguje vraj z technických príčin.

vefi89
18. sep 2014

@tinaaa84 bolo by super 🙂

pribinak
18. sep 2014

@tinaaa84 u nas funguje, prave teraz som vdaka nemu tu

schussy
autor
18. sep 2014

dakujem za ďalší typ,no u nás SWAN nie je,som z okolia PD ☹

zorinka8
19. sep 2014

@tinaaa84 aj ja hladam alternativu za magio. A freesat je ako magio? Myslim ci sa da aj nahravat program,pretoze nie som ochotna cumiet na reklamy.

tinaaa84
21. sep 2014

@zorinka8 no to zalezi od toho aky satelitny prijimac si kupite.Vstupna investicia je trocha vacsia ale za to mnozstvo programov to stoji.My sme kupovali parabolu (to je ten tanier) cena 20 eur,potom satelitny prijimac 94 eur,drziak na parabolu 7 eur.No a freesat karta-medium balicek 9,75 eur mesacne a 5eur aktivacia.No a chlapik ktory natiahne kable a vsetko to spojazdni 40 eur.My sme kupili prijimac ktory vie nahravat.

vefi89
29. okt 2014

@tinaaa84 ahoj, už mi vieš povedať, ako je to s kvalitou signálu, prosím? 🙂

tinaaa84
29. okt 2014

@vefi89 Ahoj no už to máme odskúšané, kvalita signálu super, žiadny problém s programami a za 9,75 eura kopec programov. Musím si zaklopať, bola to dobrá voľba

vefi89
26. jan 2015

@tinaaa84 ahoj, prosím ťa, stále spokojnosť? Dnes nám volali z digi, že nás nenutia, ale mali by sme si vymeniť prijímač 😀 a ja im nebudem zas naviac platiť 😅

tinaaa84
27. jan 2015

@vefi89 Ahoj, stále veľká spokojnosť, nemenila by som za nič. Chvalabohu, že sme sa zbavili magia.