Používa niekto Fulfix na vlasy?

katka1513
7. jan 2014

Chcela by som zacat pouzivat ten pripravok ale nemozem najst na nete cenu neviete to nahodou niekto?

laaasocka
9. feb 2014

je to na ich stranke www.fulfix.com stoji 38eur aj s dopravou. akurat tie z nad tym uvazujem, olebo som vyskusala vsetko aj ricinovy olej aj rakytnikove zabaly, vsetky tonika co su na trhu proste vsetko a nic... vlasy mi rednu vsade uz mam z toho tak psychicke problemy ze sa uzatvaram doseba a nechcem zit. kozna lekarka povedala ze sa mam s tym zmierit. tazko sa niecim clovek zmieri ked som mala hrivu a v priebehu roka o nu prisla. na co su doslaka lekari? len aby ziadali vacsie platy ale ani krv sa im nechce zobrat. kreteni

turacka
9. feb 2014

Ahojte,ak ste sa rozhodli pre tento pripravok,nekupujte!!!!!!!!!!!!!Z vlastnej skusenosti Vam radim,vyhnite sa tejto ponuke co najdalej.Podlahla som reklame,objenala si vodicku na vlasy,kurier mi priniesol vyliaty obsah,bolo tam do polovice zelenej tekutiny,neviem ani ci je to pripravok na vlasy,alebo trocha jarovej vody.Strasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy podvod.Este raz Vas prosim NEKUPUJTE,SU TO PODVODNICI.Vyrobok vobec nefunguje...

dentistka
10. feb 2014

A čo hovoríte na Revalid? odporučila mi ho kaderníčka, ale že ho mám užívať dlhodobejšie aspon 3 mesiace...vraj zákazníčky si to pochvalujú.

szantovagiovanna
22. feb 2014

Veľmi mi padali vlasy, rozhodla som sa. Kúpila som si Fulfix, hoci som mala dosť veľké pochybnosti. Po mesiaci používania mám pomedzi dlhé vlasy vyrastené dvoj, trojcentimetrové kučeravé vlásky. V každom prípade mi prestali vlasy padať, miesto celých "muchlov", sem tam vypadne jeden-dva. Po CHT som mala veľmi preriedené vlasy najmä hore, čo ma mrzelo. Som milo prekvapená, že sa vlasy dopĺňajú. V reklame sa píše, že sa aj farba vráti, zatiaľ mi kľudne vyrastajú aj šedivé vlásky, ale ja som vďačná aj za to. Nikoho nenahováram. Je to na každom, ako sa rozhodne. Každý organizmus je iný, aj príčina vypadávania, každému môže zabrať niečo iné. Ja som zatiaľ spokojná.

madonnaboy
27. feb 2014

zo skúsenosti z praxe a aj z toho čo mám na sebe samom vyskúšane a teda viem posúnuť aj svojim klientom zatiaľ na zastavenie padania vlasov a rýchlejši rast mi zabrali ampulky AMINEXIL s Lorealu 42 ampulková kúra a k tomu kerastase vyživové doplnky na vlasy.... Čo sa týka rastu nových vlasov, nie tých ktoré v kútoch nikdy alebo dávno neboli, tie tam ani nikdy nebudú ale tie malinke, jemné, drobné male vlásočnice ktoré ani voľným okom nevidno alebo len spiace vlasové vačky vedia naštartovať ampulky DENSIFIQUE od KERASTASE. Je to vedecky podložené, produkt má niekoľko patentov a po 3 mesačnej kúre Vám narastie priemerne 1700 nových vlasov. Pre efekt je nutné vybrať práve 3 mesačnú kúru..Pripravte si ale cca 300 eur za celú kúru...

andie523
2. mar 2014

moja známa to používala a veľmi jej pomohol, takže 🤐

katka503
3. mar 2014

Ja som ho tiež používala a vlasy mi prestali padať ale nové vlasy nezačali rásť,rozmýšľam ešte nad jednou fľaštičkou.

antoneo
13. mar 2014

Dobry den,
Pouzivam vyrobok fulfix a vobec to nepomaha.To si aj ja mozem zalozit obchod kde budem ludom ponukat parfumovanu vodičku za 40 eur.Budem im nahovarat ze novinka a vyskum ukazal ze vela ludom zacali rast nove vlasy.Je to ten isty podvod co teraz koluje internetom za vase auto bude menej spalovat palivo ,ked zastrcite specialni usb adapter do autozapalovaca.Mohli ste si najst lepsi vyrobok alebo argument ako od ludi tahat 38 eur.Hamba Vám.S pochopenym Vas pozdravujem.

lucinaa16
26. mar 2014

FULFIX - zbytocne vyhodene peniaze.... pouzivala som ho skoro 3 mesiace, presne podla navodu. Masirovala som si hlavu, nezatazovala som vlasy zehlenim, ci umelym susenim ..... a vysledok??? zmiernilo sa mi vypadavanie, no ani zdaleka mi nerastu rychlejsie, kvalita vlasov rovnaka a nove vlasky ziadne.... chcela by som mat taku novu, hustejsiu hrivu, aku garantovali obrazky....
a to iste kura TEXTURES, - sampon + kondicioner... v zivote som sa nedala zlakat na takyto marketingovy tah, no vlasy su mojom slabostou.... a uz 2x som sa obabrala v priebehu jedneho roka..... asi sa vratim k prirodnym zabalom a striedaniu zihlavoveho a zltkoveho sampona....

nelylily
9. apr 2014

No je to velmi zaujimave citat tie prispevky..... jeden pise ze je to nanic..... druhy ze je to dobre.... ale neviem preco tu niekdo pise ze maju po tom rast vlasy..... ved tam je napisane ze ti maju obnovit a zastavit vypadavanie..... a to je podla mna uz dost vela ked ti zastavia vypadavanie tym podom budes mat viac vlasou... no podla mna je to uplne jedno lebo pri kazdom cloveku inak zaberaju vyrobky takze ak to niekto chce vyskusat nech nepocuva nazor iných.... a ked je niekto zufali a nic mu nezabera aj tak si to objedna..... ja to idem skusit tiez preco nie.... a ci podporim nejakých podvodnikou to mi je uplne jedno lebo clovek podporuje podvonikou na kazdom kroku.... 🙂

rasticek77
25. apr 2014

NEKUPUJTE TO !!!! Je to cele jedno dalsie velke klamstvo o zazracnej vodicke na vsetko... Zbytocne vyhodene peniaze, ziaden ucinok, podvod... Nejaka vonava vodicka z ohrozenej rastliny :D - urcite, najskor to bolo len proti vypadavaniu vlasov, postupom casu je to uz aj proti sediveniu vlasov a ti, ktori si to realne kupili tvoria to 1% na ktorych to neucinkuje....aka nahoda... 🙂. Par dosadenych ludi , pod pseudo menami tam pise komentare ako im to pomohlo a bla bla, no negativny komentar sa tam samozrejme pridat neda. Dalsou podozrivou vecou je, ze kontakt na firmu na Slovensku neexistuje - je tam nejaky kontakt do Ameriky, no zo Slovenska Vam to do 3 dni dorucia, no adresa neexistuje. Na cislo sa samozrejme dovolat neda... Zaujimave sa aj ich obchodne podmienky :D da sa na nich celkom pobavit, pokial ste teda nevyhodili 38€.... Podla nich napriklad "Zákazník nesmie šíriť falošné posudky o produkte alebo poskytovať falošné informácie o produkte.", "Zákazník musí byť k dispozícii alebo mať svojho zástupcu k dispozícii v čase doručenia tovaru." atd atd.... cele je to napisane tak poloamatersky, ze.... kazdopadne NEKUPOVAT !!!! kupte si na vlasy nieco overene, lebo toto je zarucene KLAMSTVO...

elizita
3. máj 2014

ja som asi pred 5 rokmi skusila sampon a kondicioner salon textures... pouzivala to vtedy aj moja segra aj mama.. to mozem povedat, ze to ozaj zabralo... asi tak po mesiaci mi pri cesani vypadli tak 2 vlasy... az sme boli same prekvapene... ale musim povedat, ze som to pouzivala presne podla navodu.. ten kondicioner ma byt na hlave dost dlho... neskor sa mi to uz tazilo a len som si so samponom umyla a kondicioner dala na 2 minuty , ale to bolo prt platne... ak by mi niekedy zacali velmi padat vlasy, viem, ze by som urcite siahla po tomto vyrobku...

blaade
13. máj 2014

Zdravim vsetkych! mam 28 rokov a s vypadavanim vlasov mam uz dlhsi cas problem.Kedze mam peniaze a tak som vyskusal vsetko takze vam mozem seriozne povedat co zabera a co nie... Vzdy, ked som si isiel nejaku vec kupit tak som si o nej precital na forach a musim vam povedat, nie vzdy sa to vyplaca! moj problem spociva, ze mi vlasy vypadavaju v prednej casti a zvysuje sa mi celo. Poviem vam co zabera na 100%, ale neviem ci je to vhodne aj pre zeny. pre tych ktorym vypadavaju vlasy, by som odporucil sampon REVITA od firmy DS. LABORATORIES. Vlasy su po nich pevnejsie a hrubsie, ale neocakavajte ziadne zazraky, ze vam po nich zacnu rast vlasy🙂 Vypadavanie vlasov sa znizi u niektorych zastavi. Pouzivam ho stale, pretoze je uprimne fakt dobry, ale za bohuzial si za neho troch priplatite. Odporucal by som pre vas kupu cez internet a najlepsie pre vas co sa financii tyka, by bolo kupit tento sampon na ebayi. Na Slovensku vas moze stat 200ml zhruba 28eur. Ja si na ebayi kupujem 925ml zhruba od 55 libier do 65libier co je v prepocte na eura 60-70eur.Oplati sa vam to ovela viac, pretoze vam to vydrzi peknych par mesiacov. Vyskusal som napr. MINOXIDIL 5% takisto ho mozte najst na ebayi pod roznymi znackami. Spociatku som si kupoval MINOXIDIL 5% REGAIN, ale zistil som, ze je predrazeny a tak som presiel na lacnejsiu verziu od znacky KIRKLAND. Efekt: posobi najma na temene, ale zabera aj v prednej casti. Zacnu vam po pripravku vlasy, ak sa to zda nazvat vlasmi, ktore su hrubsie, ale su to takzv. minoxidilove vlasy.Pripravok vyskusali aj moji kamarati a mozem vam povedat, ze zabera, ale u kazdeho inak. Mne nejake vlasy narastli, ale nie vo velkom mnozstve, kedze je to plesatenie v prednej casti a tam je to vzdy kompikovanejsie. Tento pripravok je blokator derivatu testosteronu, ktory sa v nasom tele premiena z testosteronu, ktory nasledne sposobi vypadavanie vlasov.Tomuto derivatu testosteronu nepodliehaju vlasy na zadnej casti, a prave aj preto sa pri transplantacii pouzivaju vlasy prave z tejto casti, pretoze pri nasadeni vam posobenim tohto derivatu uz nevypaduju.Muzi si tento pripravok chvalia, ja musim povedat, ze sice tento pripravok zabera, no keh ho prestane pouzivat, minoxidilove vlasy vam zacnu vypadavat. U niektorych jedincov, moze nastat aj alergicka reakcia a zrovna ja som ten jedinec bol:( Dvaja moji kamarati s tym problem nemali a zaberal im vazne dobre, ale takisto po vysadeni im vlasy zacali vypadavat, zhruba mesiac az 2 mesiace a vsetko je v povodnom stave. ku spominanej alergickej reakcii: pocitoval som svrbenie a pokozka bola scervenana. Tato reakcia nastala az po niekolkych dekat uzivania tohto pripravku.Odporucam, ked uz sa rozhodnete kupit tento pripravok, pouzivat ho po dobu 3 mesiacov, v tomto obdobi zarucene uvidite vysledky. Lepsia verzia minoxidilu je Nanoxidil takisto od spolocnosti DS LABORATORIES. Pripravok je menej upraveny, aj voci spominanym alergickym reakciam a da sa povedat, ze je tam mierne zvyseny efekt v porovnani so starsim predchodcom minoxidilom. Odporucam by som vam Laser na vlasy, ale to uz je drahsia zalezitost a prave tuto hracicku by som vam odporucil kupit cez spominany, ebay.com alebo co.uk. Vlasy su po pouzivani pevnejisie a hrubsie. Laser s cervenym svetlom by mal cistit vlasove folikuli a korienky vlasov su tak pevnejsie a zdravsie.Ale ako som spominal to je uz drahsia zalezitost ktora vas moze vyjst na 180eur nieco malo lacnejsie, alebo drahsie zalezi ako budete hladat a akeho spolahliveho predajcu podla percent si vyberiete. Svetlo mozte pouzivat aj na tvar kedze laser cisti ma pozitivne ucinky aj na tvari ale tam by som vam uz odporucil Therapy Lights, kde si na ebayi mozte kupit rozne lampy s cervenym a modrym svetlom.Proti akne a na omladenie tvare je to vyborne kupil som to svojej mamke nevie sa vynachvalit, modre svetlo som skusil aj ja v podobe lieciveho pera > je to bodove modre svetlo a ma vazne liecive ucinky a vyrazka vam zmizne...takisto som na forach cital, ze je to hlupost. Ja vam musim povedat, ze to hlupost nie je! Dovod preco som tu napisal je, ze kupil som si aj spominany >>>>>ked citam z coho sklada tak su to vacsinov prirodne veci. Je tam toho pozehnane, ale je tam napr. zensen a vytazok s ginko biloby a tieto dva veci su samo o sebe zivota budice. Pripravok mne a mojmu bratovi zaberal a musim povedat, ze urcite lepsie ako minoxidil ale takisto musite kupit minimalne na tri mesiace ten kupite lacnejsie u nas na slovensku zhruba za 89 eur za 3 spreje, ktore vam vydrzia zhruba spominane 3 mesiace, niekomu nieco viac napr mne, pretoze ja ho pouzivam v prednej casti a vlasy mi rastu a posunuli sa mi zhruba o skoro 1cm do predu a musim povedat, ze badam aj viditelne zhustenie. Neviem vam povedat, ci tito ludia, ktori tu negativne o tomto pripravku pisali,ho vobec pouzivali alebo si to len precitali na forach... Ak mate najake otazky rad vam odpoviem.

marketa1304
18. máj 2014

no ja sa trápim s vypadavaním vlasom cca rok a tiež som skúšala všetko možné...v utorok idem vyberať mandle,vraj to mám z toho...pred týždňom som si objednala REVITU šampón a kondicioner,ale skúšala som ho až včera....neviem,či je to náhoda,ale mne dnes padlo cca 10 vlasov...ja nechápem...budem skúšať ďalej a dám vedieť..ale nič naviac som neužívala....len ten šampon...a to som celý týždeň na neho pozerala,že až o pár dní umyjem vlasy....nechcem ich často umývasť,lebo práve počas umývania je to horor..mala som strašne husté vlasy a mám asi 1/4 z nich...tak dnes sa teším....veľmi....aj gumičku,keď dávam dole,tak na nej nemám ani jeden jediný vlások...a ešte včera a celý rok predtým som ju nevedela očistiť....no snaď asi zázrak...a to som zo zázrakov už vyrástla... 🙂 🙂 🙂

denisa001002
21. júl 2014

Pouzivam,vlasy mi padali strasne,kazdy den som si vytahovala pramene,tento pripravok mi odporucila teta,kt.pomahal. objednala som I ked je drahy nakolko som bola zufala a mozem povedat ze sa osvedcil,vlasy mi padat prestali a dokonca mi zacali rast nove

xena7777777
19. aug 2014

Fullfix je totalna koko*ina nechapem doteraz ako som mohla byť taka sprosta a objednat to ......zbytočne vyhodenych 40€ ☹ ☹ ☹

13ivan13
22. aug 2014

ahojte mne po porode strasne padali vlasy mesiac som si dala kuru kazdy den umyt hlavu iba samponom so zihlavy a spred bloku som otrhla kazdy treti den zihlavu zaliala horucou vodou a vlaznu som potom vyliala na vlasky a naozaj pomohlo :D odporucam zihlavu

fulvix
29. nov 2014

uvidim ci to naozaj funguje aja som abjednala dala som zato38 evro a potom im poslem nazad a vratia mi peniaze nazad

ada4881
12. mar 2015

Ja som si objednala,vyskusala, nepomohlo. Reklamovala, no peniaze nevracaju, vyhovaraju sa na centralu v usa. Nekupujte to!

mbta
31. mar 2015

vsetky zazracne kremy,vodicky su podvod na ludi v situacii skusit vsetko,najma zeny,pre ktore je plesatost tazkou traumou.pripomina to poddomovych smejdov 😢

bracek
11. apr 2015

nekupujte, vobec to nepomaha, pouzivala som to dlho a nic. Nie kazda reklama je dobra, vlastne väcsinou za nic nestoja, zarabaju na slabinach ludi.

merivoj
11. jún 2015

Moj manzel uzival Revalid Tonic ale nezabralo to. Potom skusil Fulfix. Uzival ho mesiac a pol a bol spokoojny. Nie je plasaty, nema vazny problem, ale stale hovori, ze mu vypadavaju vlasy. Momentalne ma hustejsie vlasy a sa citi fajn.

6001226341
31. aug 2015

ja viem lebo teraz som dostal od kuriera 38 euro

janusha21
30. okt 2015

Ahojte ľudia,, aj ja som si chcela objednať Fulfix ale na základe vašich recenzií si ho určite neobjednám aj keď viem že problém s vypadávaním vlasov je veľmi individuálny. Ja mám ale len 21 rokov a vlasy mi padajú posledné 2 roky... verte mi že keď ste takto mladý ako ja a ešte k tomu dievča a máte tento problém tak sa s tým oveľa horšie vysporiadavate ako možno starší ľudia. Mne je z toho do plaču keď vydím ako mi tie pramene padajú. Skúšam žihľavový šampón od firmy demiclén a lopúchovú vodu ale moc mi to nepomáha. Nechcem tabletky ani nič podobné skôr sa prikláňam k alternatívnej medicíne a prípravkom ktoré sa aplikujú priamo na vlasy. Prosím Vás ak niekto viete o niečom čo by mi naozaj mohlo pomôcť tak mi napíšte mail lebo ja už naozaj neviem čo bude s mojimi vlasmi. Ďakujem veľmi pekne. Janka 🙂

ivanatim
24. nov 2015

Preboha, len to nie!!! Je mi luto, ale naozaj len hlupak moze naletiet na takyto podradny PODVODNY produkt. Ten fulfix je podvod na prvy pohlad. Nie je to jediny web robeny tymto stylom, je ich viac. Vacsinou maju zapnute drahe reklamy (lebo si to mozu dovolit, kedze predavaju produkt vyrobeny za 50 centov napriklad za 30 eur a podobne) alebo rozposielaju SPAMY, ktore su inak trestne tisicom ludi. Na webe maju VZDY vymyslene a podvodne informacie, napriklad o tom, ze "As seen on TV", ze produkt bol na CNN, NBC a neviem kde este, ze ho pouziva nejaka celebrita, pritom je to blud. Alebo tam maju vymyslene recenzie. Casto sa dokonca snazia graficky urobit tie recenzie tak, aby si si myslel, ze to su facebookove komentare. Lenze nie su. Skus v takom pripade kliknut na niektoreh z tych akoze "uzivatelov" a zistis, ze to nie je facebookove konto, ze sa na to neda kliknut, ze je to len GRAFIKA, nic viac, ziadne prepojenie s realnymi FB kontami a teda ziadne realne recenzie, len podvod. Taktiez na webe nemaju obchodne podmienky ci kontakt a ak aj maju, ucite v obch.podmienkach najdete nejaku cypersku, seychellsku, ci madarsku firmu a podobne. Minule som videla taky web urobeny firmou zo Slovinska tusim. Takychto podvodnych webov je viac a mali by ste sa naucit ich rozpoznat na prvy pohlad. Tie weby vyzeraju napriklad ako tento: ibright.sk
Su multijazycne, niekedy prelozene dokonca len cez google translator. Recenzie maju vzdy vymyslene. Ak chcete vediet o nejakom produkte skutocne pravdive recenzie, vzdy ich hladajte LEN na heureke a len od overenych zakaznikov. Ine recenzie nemaju ziadnu vypovednu hodnotu. Tie weby su tiez urobene tak, ze nemaju nakupny kosik, ale len objednavkovy formular. Zmyslom takychto podvodnych biznisom je za minimalne vstupne naklady sa co najviac nabalit.

Minimalne vstupne naklady = nizkonakladovy nekvalitny produkt + web za par eur (nakupny kosik a eshop je drahsia varianta, preto tieto "eshopy" maju len objednavkovy formular a vacsinou si 1-stránkové)
Co najviac sa nabalit = predavaju za premrstene ceny produkty, ktore prezentuju ako super kvalitne prezentovane v mediach a pouzivane celebritami. Ked vyrobia produkt za 30 ci 50 CENTOV a predaju ho za 35 eur, pricom niekedy nejaky hlupak kupi aj cele "vyhodne" 3-balenie za 80 eur, tak kolko zarobili? Lahka matematika...

Takze, ludia, naucte sa rozpoznavat tieto podvodne weby. Casto odkazy na taketo weby pridavaju naprogramovani roboti do roznych diskusii len kvoli lepsiemu trafficu a kvoli navstevnosti a nalakaniu ludi na ich podvodne produkty. Tento fulfix je typickym prikladom takehoto podvodneho webu! NEKUPUJTE TO!!!

mata223
4. dec 2015

moja sestra ho pouziva asi dva mesiace prestali jej padat vlasy vyrastaju nove a ma ocividne vedsi obiem ako keby jej zhrubli je s nim spokojna odporuca ho 🙂 🙂 🙂

mimol
16. jún 2016

S fulfixom skusenosti nemam, ale mojmu znamemu pomohol minoxidil.