cuchre
23. nov 2010

mne osobne sa tato relacia nepacila. alebo len tie protagonistky mi nesadli....

mamutka
23. nov 2010

mne sa tento napad vobec nepaci, svadba ma byt nieco uzasne a vynimocne, chceme tam svoje sukromie a skvelu zabavu pre rodinu a priatelov a tak aj bolo, nechapem, preco by nejaka nevesta mala chciet byt otrcena pred kamerami, nech to vidi cela krajina a nech sa hostia dalsie 3 konkurentky, ktore ju dobre poohovaraju. ani moji rodicia a priatelia by sa na takej svadbe nevedeli uvolnit, nie to este ja ako nevesta..... tym babenkam by som akurat tak zakyvala a poslala ich domov, nech si na svadobnu cestu zarobia same, ked zo svadby potrebuju robit take teatro, aby sa im to oplatilo financne, tak mi to pride divne.
co maju este v zmluve........ ze ked na svad.ceste splodia potomka, zavolaju vsetky bulvarne platky a nechaju sa pofotit este v porodnici, ved zato by tiez nejake prachy boli, nie?

eaka
23. nov 2010

tak, niektoré baby sú proste herečky a chcú byť hviezdami za každú cenu... 15minút slávy má pre niekoho proste obrovskú hodnotu... 😉 Ja som včera časť náhodou videla (mama pozerá) a najlepšia bola tá na konci, čo vravela, že bude najkrajšou nevestou a potom bola ukážka z jej svadby (to bude dnes), shak si kuknite najkrajšiu nevestu 😉

cuchre
23. nov 2010

mozno si tie nevesty naozaj plnili len svoj sen a chceli poriadnu svadobnu cestu (my sme nemali ziadnu). len mne je nechutne take to ohovaranie tychto relaciach,ako by to oni mali uzasne super lepsie. a ze nemali alkohol? no a co? nemusi sa vsade slopat, inteligentna zabava vie byt aj bez alkoholu. to neviem, kde sa nabral taky zvyk nalievat aj v bez servitky este vo dverach 😲

ewwe
23. nov 2010

tak pre mna to je dalsi program na dobre pobavenie, nestiham sa cudovat, ako niektore prezivaju svadbu, niekedy mam pocit, ze vztah vyvrcholi svadobnym dnom, ale co bude po svadbe? to uz tristvrte roka nikto neplanuje
no a este otazka 6200€ stala ta prva svadba, za co dali tolke prachy??? nevidela som tam nic extra, jedine zeby mala nevesta diamantove gatky

monika_123
23. nov 2010

@ewwe no to by som aj ja chcela vediet co tam bolo take drahe... to asi zenichov oblek Versace 😅 😀

maruska24
24. nov 2010

reláciu pozerám, nepáči sa mi. pre každú nevestu je tá jej svadba najkrajšia a najoriginálnejšia, lebo si ju sama pripravila, uplatnila svoje predstavy. ohovaranie nie je na mieste, a bodovanie už vôbec nie, lebo aj keby im neviem ako chutilo tak vela bodov nedajú naschvál. v celom tom programe je favoritkou tá pekná mladá, ktorá bude mať luxusnú svadbu ( ten rozpočet 5300 sa mi ale nezdá na luxusnú). na tej včerajšej svadbe mi moc bili do očí tie stoličky bez návlekov a nezladenie kytice a venca vo vlasoch u nevesty. Ale prišla mi tá svadba ovela krajšia aj tak ako tej prvej nevesty, ktorá mala svadbu skoro a bez zábavy ( i keď iný kraj iný mrav, beremese nečítam, neviem aké majú zvyky)

ewwe
24. nov 2010

tak mne sa zatial pacila dnes svadba najviac, i ked si myslim ze tie holubky uz boli moc sladke, ale som zvedava este na zajtra, lebo ta nevesta mi je strasne sympaticka 😀

natassa
24. nov 2010

joj ako mi ide na nervy ta Veronika, vsetko kritizuje az hroza, vsak ońa bola vcera strasnáá

jasminet
24. nov 2010

@natassa ani nevrav, ja som bohuzial jej svadbu nevidela ani vcera ani dnes rano som nestihla, ale vyplieskala by som ju jedna radost...ona jedina je uzasna, dokonala, ona vsetko videla, zazila, vsetko jej je uzasne, ostatne su hrozne, zle, o nicom... 😠

monika_123
24. nov 2010

noo ja som mala strasne nervy na tu veroniku 😠 normalne mi adrenalin stupal. Proste to chce vyhrat a preto vsetko kritizuje a pritom take veci co by nikomu nevadili! Ale aka sebavedoma, ze latku dali vysoko s ich svadbou... ani by som nepovedala... ked to porovnavala s tou dnesnou tak asi ziarlila a preto kritizovala 😠

mirka907
25. nov 2010

@monika_123 uplne s tebou suhlasim...moje slova 😉 ...Na tom ako dali latku vysoko som sa straaaaasne vela smiala 😀 ...
A stale sa snazim pochopit, co tie zeny viedlo k tomu, aby sa na nieco take podujali....

mamartinka
autor
25. nov 2010

Ahojte.Neviem ako vy ale mne sa ta vcerajsia Vychodniarska svadba pacila zatial najviac.Uvidime co bude dnes ale u mna zatial vedie Vychod.

monika_123
25. nov 2010

@mamartinka u mna tiez vyhrava vcerajsia 😉 no len dnes budem mat zase nervy ak bude ta veronika mat zase nejaky problem, co urcite ano 😠

mamartinka
autor
25. nov 2010

Dnes ze si tusim vojdu aj do vlasou.Vid clanok vyssie.Myslim Veronika z Gabinou?Dnes to ma byt dobre.

danka.k
25. nov 2010

no Veronika je maximalne trapna.. aj vcera jej vsetko len vadilo, lebo bolo to lepsie ako jej... a dnes ked vyletela na Gabinu?? ved kazdy sme nejaky tak co ju trapi aka je ona a vykrikovat jej ze nechape preco si ju jej chlap zobral je dobre trapne.. Markiza chcela zas niecim zaujat ale traposina riadna to je

annika11
25. nov 2010

ženy, tak ja som si to teda pozrela každý deň, niežeby ma to nejako bralo, ale som sa dobre zabávala na tom, ako sa tam tie baby strápňujú...akože jedna svadba a hneď jaké odborníčky sú z nich....a na tú veroniku ja nemám slov. Z tej ukážky na zajtra nebolo všetko jasné, že kvôli čomu sa presne vadili, ale som namotaná a určite si to pozriem a dúfam, že ju gábikin manžel uzemní, aj ked vyzerá ako taký ťuťko....priala by som jej vyskakovať do nás s mojím manželom 😀 😀 😀 ja neviem, čo si to vlastne dovoľuje starať sa do cudzích manželstiev??? Niekoho pozná mesiac a hneď posudzuje aké budú mať manželstvo???

corasone
25. nov 2010

@ewwe pripajam sa do diskusie, zaco dala tie prachy? no predsa za ten knedliiik xixixixiixxixi

zuzana76
26. nov 2010

ahojte, ja to nepozeravam,ale teraz som nahodou zapla telku a ta Veronika bola nasa ziacka na gymnaziu, ale uz sa nepamatam ani na prievisko, ani v ktorom roku koncila.

lara1705
26. nov 2010

mne sa nepači ta češka.Najlepšia zatiaľ bola vychodniarka z Michaloviec a je aj najkrajšia,aj svadba sa mi pačila najviac.
Zaskočilo ma to, ked Veronika povedala žeby nezistila rozdiel medzi limuzinou a trabandom, cha-cha-cha. To je teda sila.

nikushka1
26. nov 2010

baby odporúčam prečítať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...
baba s nickom mitote je gábina - pondelňajšia nevesta

mamartinka
autor
26. nov 2010

@nikushka1 Dobry postrech.Super 😉