Pozor na inzeráty Juraja Sitaru!

tynushqa
22. mar 2010

Ahojte,
v mojom prispevku by som chcela upozornit na jedneho velkeho podvodnika menom Juraj Sitara.
Ponuka na bazosi a inych inzertnych strankach rozne veci. Ja som sa konkretne napalila na tejto veci:

http://nabytok.bazos.sk/inzerat/3310916/VELMI-L...

On je z Prievidze, zacalo to tak ze sme sa dohodli ze mi skrinky posle po znamom. Povedal ze chce aby som mu peniaze poslala na ucet /poslal mi v SMS vsetky svoje udaje, meno, bydlisko, cislo uctu, vsetko sedelo/, kvoli tomu ze nechce aby som davala peniaze jeho znamemu do ruky aby si ten potom nepytal nieco za prevoz. Znelo to tak doveryhodne... ☹ Ja som si povedala ze mu neposlem skor peniaze ako nebudem mat skrinky, ze mu ich vlozim potom hned na ucet. Ale uz mi volal, ze za hodinku a pol su u nas skrinky a to bolo o 15,00. U nas je banka otvorena do 16, tak som poslala manzela aby siel vlozit peniaze na ucet, aby to mal este aj on dnes. Peniaze vlozil a skrinky nam neprisli, cislo je vypnute, na mail mi nereaguje. Tak sme dali jeho meno do vyhladavaca a co sme nenasli?! 😠 😒 Kopec inzeratov a odkazov na ludi ktori nim boli obabrani ako my, a este horsie. Pri niektorych ide o statisice korun este z predchadzajucich rokov. Uz su proti nemu sudne konania. Ale vsetci su na neho kratky...
DAJTE SI NA NEHO POZOR a celkovo na babrakov ako je on. Nic neplatte dopredu na ucet. Ja som doverovala a doplatila som na to 😔 A teraz som prisla len tak o 30 eur...
Neviem ci nieco zmozem ked pojdem na policiu...Co myslite?

vanja
22. mar 2010

tynus, daj mu hodnotenie na bazoš, tam ked si otvoríš jeho inzerát tak vpravo máš hodnotenie užívateľa, daj to tam, tu to nikomu nepomôže, ale tam si už necvrkne 🙄
neviem či niečo dosiahneš keď pôjdeš na políciu, nemáš žiadne písomné dôkazy.
ak ste to plaili prevodom, môžeš banku požiadať o bankové storno, dotyčná banka kontaktuje majiteľa účtu kam si to poslala a on musí dať súhlas.

tynushqa
autor
22. mar 2010

praveze to bol priamy vklad na ucet, uz som volala aj do callcentra ale tam s tym uz nemozu nic robit, jedine ze ked chcem tak mam skusit urobit reklamaciu vkladu, ale co ty dosiahnem, to neviem...

vanja
22. mar 2010

to je to bankové storno, banka potom kontaktuje majiteľa účtu a on musí dať súhlas, no ale ked je taký ako hovoríš, tak to neviem či niečo dosiahneš. Ale ja by som určite zašla do banky a požiadala o tú reklamáciu. Za pokus to stojí, možno sa zľakne.

tynushqa
autor
22. mar 2010

NO neviem či sa zľakne, volali sme jednému pánovi ktorý ponúka odmenu tomu, kto vymôže jeho 110 000 sk od tohto babráka, že na neho už je toľko trestných oznámení a súdnych ťahaníc, že ani exekútori mu nemajú čo zobrať a pod.
Každopádne zajtra zbehnem do banky a uvidím čo mi povedia.

erikasadek
24. mar 2010

tynushka u zlen tym z epojdes na policiu podas na neho trestne oznamenie, a j to pomoze, mozno tebe teraz nie, ale niekomu koho poriadn eobabral. cim viac takychto trestnych oznameni tym lepsie pre vas, obete... 😉
daj potom vediet ako ste dopadli. 🙂

vanja
24. mar 2010

ako si dopadla v banke?

tynushqa
autor
25. mar 2010

Ahojte,
tak sa hlasim. Pan Sitara sa mi na druhy den ozval /lebo som mu dala neg. hodnotenie na bazosi/ povedal ze sa nieco poplietlo a ze je v Nemecku. Dva dni som ho zase ohanala a stale sa vyhovaral, ze zisti co je zo zasielkov a pod. Dnes mi napisal ze zajtra mi tie skrinky pridu. Tak som si povedala ze pockam do zajtra a ked nie tak pojdem na policiu. V kutiku duse som dufala, ze tie skrinky naozaj pridu. Ale vecer mi zavolala jedna pani, tiez na MD ze si vsimla moje hodnotenie a ze aj ju oklamal s tymi istymi skrinkami, a este dalsia pani mi prave teraz napisala mail ze ju obabral o 100 eur. Vsetky ideme zajtra podat trestne oznamenie na policiu. Neviete ci sa da podat hromadne trestne oznamenie aj ked sme vsetky z ineho mesta?
Dufam ze sa este nazbiera viac ludi. Chystam sa dat info na inzercie, aby vsetci ktori boli obabrani podali trestne oznamenie. Snad to nieco spravi.

vanja
26. mar 2010

takže sa mladý pánko zľakol tvojho hodnotenia, ešteže si ho tam dala. A choďte podať to trestné oznámenie, myslím že sa vás nazbiera viacej.

tynushqa
autor
26. mar 2010

dnes sa mi zase ozvali viacere, volala som uz na policiu, ako je to s podanim hromadneho trestneho cinu, ale to by sme sa vraj museli niekde vsetky stretnu a spolocne to podat.

obra
31. mar 2010

Aj my sme skoro naleteli tomuto panovi,ale upozornil ma moj znamy na tuto stranku,takze som rada ze sme neprisli o peniaze,inak vsetko sedelo,jeho instrukcie,ucet a pod..Trebalo by mu dat dobre cez hubu.

mlyn
7. máj 2010

aj ja by som chcel upozorniť aby ste si dávali pozor na inzerát na stránke bazos kde, pravdepodobne ten istý Juraj Sitár len pod iným menom ponúka prácu do švajčiarska rýchlo a seriózne.

dzio2
7. máj 2010

tak nech to poda kazdy tam kde byva a bude to , dobry hajzel

michalius88
28. máj 2010

Dobry den prajem nemoze mi niekto na neho poslat adresu domov ak mate a disponujete nou pretoze ma tiez vyrobil

ani3012
30. máj 2010

nás tak oklamal jeden za stavanú skriňu.Prišiel k nám , všetko si pomeral, spísali sme objednávku a dali mu zálohu 21.000sk (700 eur)
Samozrejme,že skriňu máme,ale nie od neho.Už je to 5 rokov. Volá sa Jaroslav Uhliar a je zo Zvolena .
Na polícii nám povedali,že to nieje trestný čin,lebo on na to živnosť má. Že také niečo môžeme riešiť cez občiansko-právny súd .

michalius88
1. jún 2010

Ak este niekto naletel na inzerat ohladom prace v svajciarsku prosim kontaktujte ma

stefanra
6. jún 2010

aj nas tak oklamal odpište na ip

norotaus
7. jún 2010

@michalius88 zdravim my sme mu poslali s priatelkou dokopy 100€ ...ohladne prace do svajciarska...a prestava brat telefon...

rado6661
8. jún 2010

Aj mi sme mali dnes s ocom cestovat do svajciarska a prisli sme o 100€ telefon nedviha.

stefanra
8. jún 2010

no aj mi sme mali odisť do švajčiarska s ocom dnes ale nedvíha tiež

michalius88
8. jún 2010

@norotaus musime sa dat dokopy a mam znameho na kriminalke co sa toho chyti uz som mu to spominal daj mi tvoj skype lebo takto pisat je o nicom

michalius88
8. jún 2010

napiste mi vas skype alebo niekde kde vas mozem najst castejsie pripadne tel cislo na internu postu

rado6661
8. jún 2010

no ja mam len ICQ a cislo je 399-266-284 pridaj si a tam vsetko prediskutujeme alebo ak mas orange,mozem zavolat prezvon cislo: 0905945318..diky

rado6661
8. jún 2010

@michalius88 ja som naletel aj s ocom nam kazal aby sme mu poslali kazdy po 50€ SMS nam napisal vsetko ze musime poslat zivotopis,2x tu spominanu uhradu a 2x rodne cislo...povedal ze v utorok to je dnes je odchod o pol 5 z popradu ale ze sa mu mame este ozvat.vcera sme mu volali od 17:30 do 20:30 a rusil hovory potom dvihol a povedal ze je zaneprazdneny lebo jazdi prave autom ze sa dnes rano o 08:00 ozve ale neozyval sa ani nedvihal a potom si uz vypol mobil,ale nasli sme aj dalsie intzeraty,ktore podal pod inym menom.Praca v bani v rakusku a chov koni v alpach a spanielsku.POZOR NA TO!!!!!!

tynushqa
autor
8. jún 2010

@michalius888, keby si vedel ake on uz porobil podvody, pri ktorych slo o ovela vacsie ciastky napr. 100 000 Sk, nikto ho nevie chytit, stale sa stahuje, schovava, uz je na neho vela trestnych oznameni, ale su na neho kratky... 😔

duranista
9. jún 2010

No aj ja som mal cestovať do Švajčiarska a obtiahol ma o 100 Eur.V telefóne najprv zlatý chlapík , ktorý všetko vybaví ,všetko zariadí, uveril som ja blbec tým jeho sladkým rečičkám.

jonki
10. jún 2010

brata oklamali...tiez praca ale v anglicku...nebol to tento clovek a stretli sa osobne(to bolo oproti vasmu pripadu obrovska vyhoda)...bolo ich viac kamosov co mu naleteli...nevedel im peniaze vratit viac ako rok...a stale sa vyhovaral...nastavali sa a pockali si ho, slusne vysvetlili, ze zajtra sa uz nemusia iba rozpravat...(vsetci mali cez 180 cm a ani jeden pod 90 kil 😀 ) druhy den mali peniaze spat...strach niekedy zabera lepsie ako policia...

je mi luto, ze vas takto dostal...ale nerozumiem ako mozete dat peniaze niekomu na zaklade smskovej dohody...takto sa robota podla mna nevybavuje...ziadna zmluva, doklad...nic....takyto gauneri budu existovat dovtedy pokial sa najdu dovercivi ludia, ktorych budu moct okradnut... 😔

dufam, ze sa vam to nejako spolu podari vyriesit...velmi vam to prajem 😉

tommyk
11. jún 2010

Ahoj tynushqa, podobne som dopadol aj ja dobrak, ,mozes ma prosim kontaktovat na tel c. 0911 906 036, tiez mam podklady od banky o odoslani financnych prostriedkov na jeho ucet a po case vybavovania reklamacie s bankou mi dali jeho kontaktne udaje. Chcem peniaze spat, no este viac chcem tomu hajzlovi zneprijemnit zivot, cim viac penazi ludom dlzi a ohlasia to, tym vacsie problemy mu hrozia .
Dik

rado6661
13. jún 2010

🙄 zabit ho je malo

simoneta
17. jún 2010

@tynushqa ahoj tinuš ja som tiež tak dopadla mňa zase pýtal 75 eur a poslala som ich a neviem čo robiť a ako ďalej

simoneta
17. jún 2010

viete asopň niekto ako ten človek vyzerá?