Predaj a výmena na istom bazári a neuhradenie od kupujúcej

gabinnaa
30. nov 2012

Baby poradte čo mam robit na jednej stranke ako aj tu mam na predaj nejake veci nove aj stare . Na nemenovanom bazare sa mi ozvala jedna pani že ma zaujem o bundu a potom že či by mohla byt vymena nech si pozriem jej inzeraty, dohodli sme a ja som jej bundu poslala ona mi napisala že ju tiež poslala ale bunda mi doteraz neprišla a pani mi pisala že jej nieje dobra ale kamaratka si ju kupi nech jej pošlem čislo učtu už je to 2 dni a ešte sa mi neozvala a ani penize neprišli poradte čo mam robit

sashabb
30. nov 2012

@gabinnaa neviem, no podla mňa ťa zrejme oklamala. Si zober, že ste veci menili, čiže z akého dôvodu by ti mala tá jej kamoška posielať peniaze za bundu? jedine že by tá dotyčná tebe na tu vymenu tovar neposlala ( a zrejme asi ani neposlala, keďže ti doteraz neprišla) Kontaktuj admina na danej stránke

zmrzlinkams
30. nov 2012

tiež by som asi admna kontaktovala, lebo najprv piše že ti poslala bundu ktorá ti vobec nedošla a potom že si bundu kupi kamoška lebo jej neni dobra a že ona za nu zaplati, sama ide proti sebe, lebo ak ti bundu poslala tak by tu bundu kamoške dala s tym že kamoška da peniaze jej a nie tebe kedže ona ti bundu v uvodzovkach poslala, toto mohla povedať len vtedy ak si bola a je vedoma toho že žiadnu bundu neposlala a zabudla že ti to vlastne povedala, ona ťa 2 x oklamala a pritom si neuvedomila že sa do toho zamota tak že sama nevie čo už povedala a ide to protisebe, neviem čo by som ja urobila - pekne by ma to nasralo 😠 s prepačenim ale asi by som o nej na tom bazare napisala len to najhoršie a ešte by som asi napisala tomu adminovi 😠 však toto musia aj oni riešiť ked tam maju taku osobu klamarsku a oni si vedia o nej blišie zisitť....

gabinnaa
autor
30. nov 2012

zmrzlinkams dakujem pekne za rady no mna to aj nas.... bolo to na bazoši a už som aj pozerala ale vobec neviem že kde mam toho admina hladat a oznamit to ale určite počkam ešte do pondelka a potom jej tam krasny komentar napišem 😠

gabinnaa
autor
30. nov 2012

@zmrzlinkams dakujem pekne za rady no na to aj ser.. bolo to na bazoši a už som aj pozerala kde to mam nahlasit tomu adminovi ale vobec neviem že kde to mam hladat a oznamit to , počkam ešte do pondelka a ked sa kupujuca alebo skor klaarka nespameta tak jej tam napišem riadny komentar 😠

zmrzlinkams
30. nov 2012

@gabinnaa držim palce aby sa ti to podarilo vybaviť .. 🙂

gabinnaa
autor
30. nov 2012

@zmrzlinkams dakujem potom dam vediet že ako sa to skončilo 😒

janaf1
30. nov 2012

Toto sa stalo aj mne. Poslala som 31.10. 25€ . Tovar nedosiel a "lalia6" sa neozýva.

gabinnaa
autor
1. dec 2012

@janaf1 ahoj no je to neprijemne a riešiš to nejako možeš to dat aj na policiu ja som sa už na to pýtala tak ak sa neozve budem to tak riešit

libad
2. dec 2012

ahojte.ja mam tiez takyto problem.8-ho novembra som napisala jednej pani ze mam zaujem o overalik. 13-ho novembra somjej zaplatila odpisala mi 21-ho novembra ze jej nabehly peniazky a ze nech sa nehnevam ale este mi neposlala balicek lebo marodili tak som odpisala ze v pohode.26-ho novembra mi napisala ze balicek poslala ale balicek nikde tak som jej vcera napisala ci mi ti poslala doporucene tak ako som to chcela ale neako sa mi neozyva.Tak este pockam do utorka a potom jej napisem pekny komentik lebo ma uz se..... aspon keby mi odpisala 🙄

gabinnaa
autor
4. dec 2012

@zmrzlinkams ahoj tak uspešne hlasim že všetko dobre dopadlo a mne peniažky nakoniec dnes prišli na učet ale to bolo dohovaranie už som pomilčky aj vyhrážky použila 🙂)

zmrzlinkams
4. dec 2012

@gabinnaa mám velku radosť že je všetko o.k 🙂