Pri záchvate hnevu rýchlo dýcham

katkahascakova
23. dec 2017

Ahojte.
Myslíte, že je normálne keď pri záchvate hnevu začnem strašne rychlo dýchať, tlačia sa mi slzy do oči a nedokážem to zastaviť ani za nič? Občas mám pocit, ako keby ma vtedy aj pichalo pri srdci...

lindusss2016
23. dec 2017

@katkahascakova
Myslim, ze je to normalne 😂 snad z toho nechces spravit nejaku diagnozu? Skus sa viac ovladat a krotit svoje emocie

lilyianka
24. dec 2017

@katkahascakova myslim, ze je to normalne....ale snad tieto zachvaty hnevu nemas casto a riesis ich s lekarom....

katkahascakova
autor
25. dec 2017

@lindusss2016 Nerobím z toho žiadnu diagnózu, len som sa pýtala, či je to normálne a stáva sa to aj ostatným alebo nie. 🙂 Lenže ja v tom záchvate svoje emócie krotiť nedokážem 😉

katkahascakova
autor
25. dec 2017

@lilyianka Kedysi sa mi to stávalo len zriedka, ale teraz sa to začína stávať častejšie. S lekárom som to zatiaľ neriešila, ale ak sa to bude ešte opakovať, tak za nim pôjdem.

lindusss2016
25. dec 2017

@katkahascakova
Navstiv psychologa, nie je to hanba a pomoze ti. Ak mavas take zachvaty casto, skodis sama sebe. Emocie mas krotit skor, aby k tomu zachvatu ani nedoslo

lindusss2016
25. dec 2017

@katkahascakova
A kvoli comu to vznika? Mas nejake vazne dovody alebo malickosti?

katkahascakova
autor
25. dec 2017

@lindusss2016 Áno, máš pravdu, vyhľadam radšej psychológa.
Ja svoje emócie krotiť nedokážem vôbec a stáva sa mi to aj keď ide o nejakú maličkosť. Netreba na to vážny dôvod.

pupava36
29. dec 2017

Myslím si ze je to normálne. Netreba k tomu psychologa

lindusss2016
29. dec 2017

@pupava36
No podla mna nie je normalne, ked sama puse, ze sa jej to stava aj pre malickosti...

drimonna
7. dec 2018

@katkahascakova Ja a hnev? Nespomínaj... Ja to mám hrozné, tak sa viem nasrať, že hádžem veci.......

Ja ten ako keby záchvat, mám pri panikarčený takom poriadnom... Vtedy na bolí srdce a rýchlo dýcham....To máš ty určite... Atď ...pocity... RAZ SA moja sestra dusila a nechcite vedieť , že čo som robila...To sa báli skôr o mňa ako onu... 😶😶😶