Profesionálne tepovanie - poraďte firmu

adelakom12
10. jan 2019

Ahoj baby, dávali ste si niektorá doma tepovať napríklad pohovku? Alebo koberec? Naša pohovka je už veľmi špinavá a sama si s ňou uz nepomôžem. Poraďte mi nejakú dobrú firmu. Ďakujem.

jarmilamila95
10. jan 2019

My odporúčame www.tepujem.sk, maximálna spokojnosť a príjemný prístup. Chlapci sú veľmi šikovní. 👍

jaja1979
10. jan 2019

@adelakom12 ja som si kedysi dávala čistiť mokrým profi Kärcher tepovacom. Ale zistila som, že u nás v požičovni náradia sa dá taký istý tepovacom pozicat, tak už si tepujem sama a výsledok je presne taký istý, ako by to robila firma, len cena je oveľa nižšia. Pozicanie u nás stojí 16 eur na 24 hodín a za ten čas otepujem sedačky celej rodine😀. Dajú k tomu aj saponat, podľa toho, koľko minies, toľko zaplatíš. Na veľkú sedačku som minula asi 2dcl, čo boli tuším 4€. Takže za mňa - jednoznačne profi prístroj, ktorý si obsluhujem sama😀

belesko
15. apr 2020

Odporúčam 🙂

jarison
15. feb 2023

Zdravim, napiste mi pokojne sukromnu spravu, nie som profesional, ale mam tepovac a uz som nejaku tu cokoladu z gauca aj sedaciek auta po neterke dostaval dolu. Urcite sa nejak dohodneme. Pekny den.