Prosím poraďte s výkladom sna.

simona966
2. okt 2019

Prosím vás vedel by mi niekto povedať už som si to všade hľadala ale nikde som nič nenašla do rána sa mi snívalo a oslave kde sme museli byť všetci v pestrých farebných bluzkach čo to môže znamenať?

melisa16
2. okt 2019

@simona966 našla som toto 🙂
Jestliže jste ve snu na oslavě, znamená to, že jste unavení ze společenského života. Jste neustále obklopeni lidmi a toužíte být sám a odpočinout si od společnosti lidí.
Jasné, žiarivé farby reprezentujú supervedomie, vyššie roviny vedomia; často sú v nich skryté profetické správy.

amelia000
2. okt 2019

@melisa16 a nevies nahodou ake to su profeticke spravy? :D

melisa16
2. okt 2019

@amelia000 niečo predpovedajú 🙂

simona966
autor
2. okt 2019

Fuuu ďakujem vám baby ma to niečo do seba

simona966
autor
2. okt 2019

@simona966 sa cítim jak unavená z ľudí zo všetkého

kolieskova232
2. okt 2019

ako ja na taketo veci moc neverim, no ked si pospajam, co si napisala ty a tu ostatne kocky, tak by to veru aj pasovalo. no ako osbone by som sa nad tym moc nezamyslala

savoya
6. okt 2019

@melisa16
Mohla by si aj mne vylozit co to znamena ze do nasho domu prisiel pocestny a predal mojej sestre biele male kozliatko?

akecheta
6. okt 2019

@savoya nájdi si to cez google (zadaj do googlu sen s malým kozliatkom)...

melisa16
6. okt 2019

@savoya síce to len hľadám na internete, ale kľudne nájdem aj tebe 🙂
Biela koza - Budeš mať úspechy pri všetkej činnosti.
Kupovať kozu - Môžeš očakávať, že ochorieš.
Vidieť sestru - Budeš zdravý.
Neviem, čo si mám o tom myslieť... možno sestra ochorie a ty budeš zdravá..? Naozaj neviem, treba viac detailov zo sna a možno niekoho, kto sa do toho vyzná, keďže je to len z netu 🙂

zavana
7. okt 2019

@melisa16 a preto keď sa to nedá nejak spojiť, aby to aj nejak rozumne vyznelo, netreba silou mocou za všetkými snami dačo hľadať